kafa?

  • Začetnik teme xpajamacax
  • Datum pokretanja
ja sam danas posle ko zna koliko vremena popila dve kafe u toku dana i to samo zato sto sam bila umorna. inace, u poslednje vreme najcesce pijem Wiener melange i to ujutru, eventualno u toku dana jednu obicnu filter kafu.
 
етотако:
ova igrica sa lupanjem penisa cekicem... pa ja imam poene, nema komade
kao veci komad manje poena
i tako dalje
aha... ovo je neki mind trick
to je igra koja nas uci da cenimo manje komade :lol:

i cisto da kazem da sam ja osvojila 426 poena za 30 sec

Samo da ti kazem: ako trazis qurac, pogresila si podforum a i sajt (mada ne mnogo), ali radi dobrih odnosa s tobom pomoci cu ti bar u pocetku. Evo ti jedan pretrazivac: www.dansmovies.com pa ti sad sama vidi koliko bi poena mogla da osvojis?!
 
samo da vas pozdravim:p
svrnuh na kratko,
zahvaljujući mobtelu, ako se tako viče moja 064 mreža:p
ajd čuvajte mi kafanu....
cmok
 
...Verujem da bi pravi ljubitelji kafe, proverenog smeka i meraka, glatko odbili 'saradnju' sa prezrenja vrednim konzumentom svega sto u nazivu sadrzi makar pocetna slova magicnog napitka (ponekad cak ni toliko), a u sta se izdasno da naliti mleka/krema i secera (odredjene periode u mesecu zloupotrebljavam u svrhu dopingovanja solje slagom/sladoledom)...Podrazumeva se da je solja zivopisna kreacija pozamasne zapremine, iz kojih pristojan svet ovde pije supu...:D
 
:D
bahanatkinja UGBB :lol:

jel se seća neko onih kavabon bonbonica? :P Jedan taj braonjavi, pa jedan Rondomilk, pa opet ispočetka...dok hodaš ulicom :D naravno, da sam TADA pila pravu kafu izrastao bi mi rep, ovo je bilo super rešenje :P


verovatno ima i neka torta od kafe :roll: Znaće žene :P
 
Gazdo, kad ti ono beše obećala da ćeš doći do Bgd? :mrgreen:

čekam te na stanici, sva ću u braon da se obučem u tvoju čast i čast paketa kavabona koji ćeš, prirodno, doneti :P M? :P Evo, podeliću sa pikax, pošto je iskrena obožavateljka kavabona ;)
 
Može :lol:
Ima ga ponekad u Merkatoru. Ne idem preterano često tamo, a i desi se da im nestane...sve u svemu, baš ga retko sišem :cry:
Što je opet bolje nego nikad :P
 
srednja grčka, turska, srbska - sa ratlukom od ružžže :lol:

produženi espreso sa nekom čokoladicom
hladni nes sa sladoledom by moja komšinica

kavabonabonbona ima ih po trafikama, i half u više boja obogaćenih raznim ukusima
ja volem one sa anisom
 
Goscica:
Eh, tu sam iskljuciva, turska - samo don klasik, sladja kajmakusa.Nes - opet iskljuciva - Jacobs kronung ili Jacobs cronat gold.
:D Gle, sestra bliznakinja!
Sve isto samo turska bude srednje slatka.

P.S. Možeš uvek da me pozoveš na kafu. :D
 

Back
Top