Giovanardi: Spremni smo za invaziju na Dalmaciju

eremita:
Боље мислите о томе да им не падне на памет да зову упомоћ своју бившу браћу Србе - е, стварно не могу ни рибицу коју упецам да лишим живота... али ту битангу која би прихватила овде Хрвате - могу...чини ми се...

Baš je tako učio Krist, ne??? :shock: :shock: Zabodi nož u leđa bližnjeg svog! :shock:
 
Бл:
Ма читава далмација ти је Српска, што латина Срба што Православаца Срба.
Па Гарашаниново НАЧЕРТАНИЈЕ су помагали Фрањевачки Српски Латински манастир.
НЕВЕРОВАТНО АЛИ ИСТИНИТО. ХРВАТИЗАЦИЈА СРБА У ДАЛМАЦИЈИ ПОЧИЊЕ ДЕКРЕТОМ РАРЕ КОЈЕ ИМА НАША СРСПКА ПРАВОСЛАВНА ЦРКВА У ПОСЕДУ . КАДА РАРА КАЖЕ ДА СЕ ОД ДАНА ТОГА И ТОГА ИМАЈУ СВИ СРБИ ЛАТИНИ ЗВАТИ ХРВАТИМА:

Srpski Franjevački Latinski manastir nikad do sada nije postojao... :shock:
A ne bunim se da od sada postoji :razz: 8-)
 
Цитат:
Оригинал поставио eremita


Боље мислите о томе да им не падне на памет да зову упомоћ своју бившу браћу Србе - е, стварно не могу ни рибицу коју упецам да лишим живота... али ту битангу која би прихватила овде Хрвате - могу...чини ми се...


analiticar:
Baš je tako učio Krist, ne??? :shock: :shock: Zabodi nož u leđa bližnjeg svog! :shock:


Дај, аналитичаре, заиста Те молим да не будеш толико злурад и злонамеран - КАКО СИ УСПЕО ДА ПРОЧИТАШ НЕШТО ШТО НЕ ПИШЕ :roll: :roll: :roll: и што је најгоре заборављаш (Не помињи име Божије УЗАЛУД!)
 
eremita:
Цитат:
Оригинал поставио eremita


Боље мислите о томе да им не падне на памет да зову упомоћ своју бившу браћу Србе - е, стварно не могу ни рибицу коју упецам да лишим живота... али ту битангу која би прихватила овде Хрвате - могу...чини ми се...





Дај, аналитичаре, заиста Те молим да не будеш толико злурад и злонамеран - КАКО СИ УСПЕО ДА ПРОЧИТАШ НЕШТО ШТО НЕ ПИШЕ :roll: :roll: :roll: и што је најгоре заборављаш (Не помињи име Божије УЗАЛУД!)

To si mislio, ako komšiji Crkne krava-bit ću srećan, tipično Srbijanski.... :roll:
 
analiticar:
To si mislio, ako komšiji Crkne krava-bit ću srećan, tipično Srbijanski.... :roll:

А какав си Ти то геније да знаш шта сам ја мислио??? и зашто квалификујеш и вређаш... и толико мрзиш... :confused: :confused: :confused:

... наведи ком "комшији"... "која крава"... измишљаш нешто чега нема само да би себи дао оправдање да пљујеш по Србима...
 
eremita:


А какав си Ти то геније да знаш шта сам ја мислио??? и зашто квалификујеш и вређаш... и толико мрзиш... :confused: :confused: :confused:

... наведи ком "комшији"... "која крава"... измишљаш нешто чега нема само да би себи дао оправдање да пљујеш по Србима...

Pa vidim da poskakuješ od sreće ko mlada pri samoj pomisli da če Hrvati zarad Dalmacije i Istre imat sukob sa Italijom! :shock: :shock: :shock:
A da ti ja kažem....Uzalud se raduješ i ti i slični tebi....Nikada se tako što neće dogoditi... :roll:
Prvo Vatikan taj sukob nikada ne bi dopustio...A bez njegovog blagoslova nijedna Katolička zemlja ne kreće u rat... :roll:
 
analiticar:
Pa [SIZE=]vidim da poskakuješ od sreće ko mlada [/SIZE] pri samoj pomisli da če Hrvati zarad Dalmacije i Istre imat sukob sa Italijom! :shock: :shock: :shock:
A da ti ja kažem....Uzalud se raduješ i ti i slični tebi....Nikada se tako što neće dogoditi... :roll:
Prvo Vatikan taj sukob nikada ne bi dopustio...A bez njegovog blagoslova nijedna Katolička zemlja ne kreće u rat... :roll:

Па Ти си нека "видовита Зорка" ЧИМ ПРЕКО ЕКРАНА ВИДИШ КАКО ЈА "ПОСКАКУЈЕМ КАО МЛАДА"....а је л' сада видиш, гледај... опа-цупа,
опа-цупа, опа-цупа...
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
:razz: :razz: :razz: :razz:
:razz: :razz: :razz:
:razz: :razz:
:razz:
 
eremita:
Па Ти си нека "видовита Зорка" ЧИМ ПРЕКО ЕКРАНА ВИДИШ КАКО ЈА "ПОСКАКУЈЕМ КАО МЛАДА"....а је л' сада видиш, гледај... опа-цупа,
опа-цупа, опа-цупа...
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
:razz: :razz: :razz: :razz:
:razz: :razz: :razz:
:razz: :razz:
:razz:

Posledice djelanja fanatika osjetio sam na svojoj koži, tako da mogu fanatika da osjetim i preko neta... :roll: :roll: :roll:
Odbranbeni mehanizam.... :razz: :razz:
 
analiticar: sad si me ukopao bas... pa eto ti prvi nisi imao sta da mi kazes pa nisi ni trebao... toliko o tome
vzeoy: sta nemci imaju s Vojvodinom? mogu da nam se sagnu. u Vojvodini zive srbi oduvek (mislim u velikoj vecini) i pod tim argumentom je Vojvodina i izasla iz carstva, i pridodala se Srbiji. to je bio potpuno legalan postupak tako da oni nemaju nikakvo svetlo osim crvenog!
 
Ali,Srbija uopće nema mora! pogotovo kad se Crna Gora odlipi! :smile:
a što znači Slovenci? - traže komadićak jada i bijede gori :lol: ,uopće me ne zanima,a očekuje ih arbitraža!!
a što je jedan Talijan reka to vas toliko intrigira? jadnooo!!! :lol: Talijani da dolaze - ka turisti i ostavljaju love...
ali,opet,Hrvatska - IMA MORE,Srbija nema....
 

Back
Top