Blizi vam se teska sudbina

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

scharfschuetze

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
494
Naime, postoje neke indicije da ce uskoro doci do latentnog monarhistickog prevrata u Srbiji. Kralj ce se, ako bog da, konacno vratiti na presto i uzeti pod svoje ono sto mu pravom pripada - drzavu i narod. Dobro, kralj nece biti apsolutista jer ce vladati pomocu preostale aristokratske elite koju komunisti nisu uspeli da pobiju i koja je mala, pristuna u tragovima ali znacajna.
Takav jedan poredak ce znaciti kraj organizovanom blejanju i nekorisnom obitavanju odredjenih pripadnika homo sapiens sapiens (da 2x) populacije, i ovih drugih, homo neanderthalensis-a i njegovih ancestora sve do austarlopitecines sorte, a za koje je dokazano da nisu izumrli jer takvi primerci jos uvek postoje i cine veci deo populacije Srbije.
Bitno je shvatiti da to nece pretstavljati nasilno unistenje takvih humanoidnih primeraka, vec najverovatnije jednu vrstu sporog ali sigurnog procesa njihovog odumiranja u drustvu koje ih kao takve nece priznavati. Takvi juslesni primerci koji cine i veci deo ovog foruma a pogotovu ovog podforuma, izgubice dosadasnje privilegije organizovanog blejanja te time i svoju svrhu postojanja.
Mada, rekao bih da nece biti sve tako crno, jer se planira i poseban program koji bi vam mogao pomoci da se osobodite okova organizovanog blejanja i da postanete korisni drustvu kao pojedinci i kao masa a ne da pretstavljate upravo suprotno - beskorisne pojedince i trulu masu koja sistematski traga za ispunjenjem svojih najnizih nagona.
Postovani sexofili, kako vi gledate na ovo stanje stvari, i da li mislite da ce se to odraziti i na vas sexualni zivot? A verovatno je da hoce, jer ce i to podleci svim navedenim promenama. No kako vi sagledavate celu pricu, to je pitanje.
 
Da li neko uopshte ozbiljno shvata ovog gnoma?

Ono shto je fascinantno sa forumima nije toliko kolichina budala nego tipoloshko bogatstvo istih. Kategoriju nabedjenih kvaziintelektualaca koji su ubedjeni da je podsmeh okoline u njihovom stvarnom svetu ochigledan dokaz njihove (ah!) neshvacene genijalnosti, pa zato onda dolaze u VR ne bi li imali vishe srece, mozemo ubuduce zvati po scharfschuetze-ovom imenu. Njemu u chast...
 
scharfschuetze:
juslesni primerci .

e j el to izraz tvog kralja engleza, to voli da cuje : )
sta ti se dopada kod tvog kralja, koje osobine.
ja bih volela, ako mogu da biram, da imam jednog zgodnog vladara. mogao bi aca malo da ide da se sunca, u teretanu... vidi kako je spanski dasa. mogao bi da lici na tita, tito je bio zgodan.
a drugo kako beskorisni, to je sve relativno. kome si ti koristan i kako?
 
LePiaf:
Da li neko uopshte ozbiljno shvata ovog gnoma?

Ono shto je fascinantno sa forumima nije toliko kolichina budala nego tipoloshko bogatstvo istih. Kategoriju nabedjenih kvaziintelektualaca koji su ubedjeni da je podsmeh okoline u njihovom stvarnom svetu ochigledan dokaz njihove (ah!) neshvacene genijalnosti, pa zato onda dolaze u VR ne bi li imali vishe srece, mozemo ubuduce zvati po scharfschuetze-ovom imenu. Njemu u chast...

ali i mi takvi smo potrbeni zamisli da su svi ko ti pametni i kul smorio bi se ko niko. sta bi onda radio
ok mi mozda nisam ja ne znam mada mogu da budem, ali takvi ljudi su verovatno i one danas poznate face tipa filozofi oni su svi valjda bili pacijenti..a sada kad kazes sopenhauer onda se ljudi poklone. pa tesla...ok ne znam bas mnogo ali verovatno nije ni on funkdionisao normalno
pa van gog...
a eto svi vole da se klanjaju tim imenima. ok mozhda ti ne. sta ti volis
 
gnom...jednom sam pomislila da lichim sve vishe na onog shto zivi u pecini iz hobita
:(
ali to nije gnom nego golum. gnom je slovenski neki a

kako je danas trudnoca teshka i sve da li zapravo zhene ne treba da rade? ok ok...treba..ail
ne znam bash smo isprepletani
mada i ne mora da bude teshk
joj sto je majka starija to su hromozomi kod beeb zeznutiji...uzhas!!!!!
:(
 
Prijatelju, slobodno ga izdrkaj! Nece ti se osusiti kicma, nece ti izrasti dlake po dlanovima... A videces kako te napetost napusta. Nemoj da se stidis... Svi mi to radimo ponekad.
A i ja tebe nesto da pitam:
***** li ti nesto, osim nas?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top