Moja fabrika

Da imate fabriku prezervativa, koje ime bi joj dali?

kako bi se zvali vasi proizvodi i da li bi imali neku posebnu liniju proizvoda? :)

Ja imam dve fabrike testosterona i ovom prilikom da se pohvalim da proizvodnja ide punom parom ali da fali radnica.
Zato otvaramo i konkurs za treću smenu a tražimo radnice za istovar robe

ontopic:
Ime kurtondžinice - hmmm "Aspirin" ?
Da vas posle glava ne boli
 
Sta tu moze da se smisli sto vec nije smisljeno? Boje, ukusi(bolje reci arome) rebrasti, ovakvi onakvi... Na kraju se sve svodi da je jedino bitno da sto manje steze i da je sto manji gubitak nadrazaja.
 
Rekao sam kakav kondom treba da bude sa muske tacke gledista. Da ne stezu i da sto manje umanjuju nadrazaj. Zene bi mogle sta njima vise prija. Recimo da li vise vole klasicne - glatke ili je bolje ako je recimo rebrast.
 
Da imate fabriku prezervativa, koje ime bi joj dali?

kako bi se zvali vasi proizvodi i da li bi imali neku posebnu liniju proizvoda? :)

sta znam soft pleasure ili
antititanik:lol:
ili
horseman(to mi je simbolicki i gosodski u isto vreme):lol:
raketa:lol:
cement:lol::rotf: *asocijacija na tvdrocu:rotf:
cek cek seticu sejosXD

ne znam ai koji je cilj da deluje kul al seksi
da je dovitljivo il sta...XD
 
posebna linija proizvoda:
svetli u mraku:lol: ili da
ima dvasloja s tim da se girnji blago naduje ako je u vodi na nekom mikro nivou pa bi se rasirioXD
onda sa sljokicama:hahaha:prugicama(za one koje bi da im deluje duze)
linija sa natpisom:
will you marry me i slicnoXD:lol:
imas i zenske a la kondome one sto zena predhodno stavi a mislim da to kod nas nema natrzistu pamozda i tu da se nadje potraznja..
 
"Radni mantili"

"Ronilački kostim"

itd...

Slogan takođe treba da bude u stilu nepropusnosti i izdržljivosti.
Mora biti toliko kvalitetno da se prezervativi nasleđuju pri ostavinskoj raspravi ...:manikir:
 
Sve bi bilo inspirisano prehrambrenim proizvodima, vecinom mesnim dakako. Tako da bi naziv firme bio "Budjolino", kao i najprodavaniji proizvod. Lubrikanti bi bili "Budjolino ulje" i "Budjolino sos" prvenstveno namijenjen za anal.

Masazeri bi bili "Pihtijex", vibratori "Virslatori" itd itd
 

Back
Top