Da li ste spremni

Ne.
Ne.
Ne.

shame.gif
 
Ušli smo u šumu i njeni su se divili sređenosti i prostranstvu šume. Njeni su zamolili da se razdvojimo, jer žele da se sami prošetaju i opuste. Moji su rekli, odlično, mi će mo se vratiti kući, a vi deco kako želite. Ona je rekla da će mo ostati u šumi, ali da će mo se odvojiti od njenih, jer je i ona fascinirana. Njeni su otišli a mi se uputismo ka oboru. Uh, izvadio sam levicu, a on se vrati na svoje mesto ko feder. Njoj ne bi teško te gurnu svoju ruku, i poče da ga trlja, a meni nešto oko bešike poče da biva nelagodno. Okrenula se na trenutak, i snimila gde su njeni. Gurnula me ja na jedno široko stablo tako da sam se oslonio na njega ledjima, i poče mi otkopčavati šlic. Nije se dao lako izvaditi, ali uspela je, a meni samo žmarci na noge nadolaze. Sada već pomalo naviknut na ovakve situacije, nisam se osvrtao da li neko može da naiđe. Uhvatila ga je sa obe pune šake i osto joj je samo gavić, koga je nežno milovala jezikom, a mene skoro da je bolelo. Primakla je svoje napućena topla ustašca preko vrha i uze ga , a meni već počinje da se treskaju noge. Igrala se samnom, znajući da će svaki ubrzan njen pokret dovesti da ću ja svršiti kao iz topa. Sačekala je da se priviknem na već postignuti deo nadražaja , a onda sklonila jednu šaku i da ga polako prima sve više i više u svoja usta. Au sestre, braćo, rodbino i ostali, kako ovo prija. Shvativši moje stanje, počela je da ga draška poznatim pokretom ruke, a spustila se na testise koji su hteli da uđu u mene, i nežno jezikom ih lizala. O kako volim onaj srećni slučaj kada šetaš po ivici duži period, a ne pregoriš. Vratila se na njega, tek kada je videla da mi se testisi spuštaju. Nisam mogao više da stojim, pa sam polako klizio ka travi, ali sa bilo kakvim osećajem na mojim leđima. Sklonila je ruke i pokušala da ga proguta celog, ali nije baš mogla. Polako je to radila, a onda je ubrzala, oslanjajući se na moje noge. Ponovo je upotrebila desnu ruku, i tu je već počeo da nadolazi kraj. Bio sam prikovan svojim osećanjima da sam potpuno zaboravio na nju, i da sam mogao i ja nešto da uradim za nju. Počeo sam da osećam da mi je celo telo obuhvaćeno trncima, i svršio sam kao konj u njena topla usta. Činimi se da sam se treskao celim telom kao da sam priključen na struju. Oči su mi bile zatvorene, i tako dok sam se tresako, ona je prišla mom uvu i čuo sam kako je progutala "mene", i reče " Imaš slatku spermu, pamtićeš ovo kao i ja celog života". Poljubila me nežno u vrat, ustade, i čuo sam kako je otrčala. Shvatio sam da je ona ovo želela da mi priredi, i da je zadovoljna zbog toga koliko i ja, zato sam ostao ispod drveta da sedim onakav kakav sam i ostavljen. Ostao sam tako da se tresem i uživam sve dok nisam duboko udahnuo i izdahnou. Otvorio sam oči, i činimi se da sam prirodu video sa mnogo intezivnijim bojama. Pogledao sam ispred sebe, a on je konačno pao i malo mi opet uflekao farmerke. Sve sam vratio na svoje mesto, polako ustao i shvatio da mi je jedini pravac kuća. Krenuo sam ka kući, a sve mi se i dalje činilo vanredno lepo i novije i ako sam istim putem, preko velikog pašnjaka, se vraćao stotinama puta. Tako dok sam išao, video sam salmu pri zemlji u delu gde držimo slamu i seno, i odlučio da idem tamo. Kada sam došao, samo sam se skinuo i bacio na onu slamu. Osećao sam kako me sunce miluje svojom toplotom po leđima i nogama, i u prvim trenutcima nisam razmišljao niočemu, a onda je krenuo da mi se vraća doživljaj od malopre.
Ovo je doživljaj koji sam juče prepričavao!
Nisam spreman da delim ni na jedan način-makar to bilo balkanski
Ima draži ovo treće-samo ne ako je ženska koju volim
 
AUUUUUUUUUUuuu bre kako ste streotipni, pa da li je moguće da baš ništa se nije desilo lepo i interesantno u vašim životima. Pa dajte malo se otvorite, bar dva prsta, neće se ništa desiti.
Posle kažu kako su muškarci hrabri, a žene otvorene!?!?!?!
 
Ahahahahahahahahaha, uh moram, da uzmem vazduh...

HAhaHAHAHAhahaHAHAHAhahAHAHHAhahaHAHAHAHAHAHAHAhahAH
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
HAhahahahahahHAHAHAHHAHAHAHHA

Kakav predlog! Ovo me je zasmejalo vise nego bilo sta sto sam video po raznim forumima, filmovima, knjigama, vicevima...
NE, NE, NE.

P.S. Fina pricha Dzordze, daj josh neku mozda zaradimo pare. Ili snimimo film. :D
 
OVO SE DESILO PRE ONOG U ŠUMI
Znači doručak je sledeći; Lepinje iz furunu, kajmak, pršuta, jaja na oko, krompirići i paradajiz sa sirom.
Hrana je bila na stolu, a čekali smo nju, koja kasni. ja se ponudi da vidim šta se dešava, što moj otac podrža rečima "Ajde idi vidi što je sa detetom". Ja poskoči na noge lagane i užurbano krenem ka izlaznim vratima gde me umal Rada ne saplete sa poturanjem svoje noge. Nastavio sam dalje užurbano sa nekom slatkom mišlju zbog Rade. Popeo sam se do njene sobe, a ona je sedela okrenuta ka ogledalu i češljala svoju kosu, sa obnaženim torzoom. Zastao sam na trenutak ne očekujući ovakav prizor. Zbunjen, šta sad!? Da li da reagujem sa mozgom ili bez njega. Odlučio sam se bez mozga. Prišao sam i polako je pomazio uz leđa i poljubi joj vrat, i reče svi te čekaju, ohladiće se jaja. Ona se ne okrete, i zamoli me da joj pomognem da stavi ogrlicu uz komentar "valjda se tvoja nisu ohladila". Ja se onako užaren nasmeja, namesti joj ogrlicu i polako skliznu rukama na njene grudi, primetio sam da se naježila. Mene već udarila krv posvude, i podigoh je i nasloni uza zid, i poče je ljubiti pupak, i polako i sporadično dodirivati jezikom sve do bradavica, koje su već bile čvrste. Rekla mi je "nadala sam se da ćeš doći da me potražiš". Osećao sam već da gubim osećaj za vreme i prostor, ona mi zabacuje nogu iza leđa, ljubimo se strasno, pokušavam da otkopčam šlic i da ga izvadim, u čemu i uspevam. A drugom rukom uz vidno duboko disanje pomeram njene gaćice ne bi li prodro, kad radojka, usta je otpala poče da viče, Dzordze oladi se doručak, zamoli gošću da požuri sa šminkanjem. Njen me glas prenu u trenutku, i ostavi me nepomičnog, sa željom da joj stavim bombu usta, i da razbijem sve oko sebe. Povukao sam se, i zamoli nju da krenemo. Uvukao sam ga u pantalone, a ona mrzovoljna obuče neku majcu i reče "ma u pizdu materinu, ajmo na taj jebeni doručak". Ja se složi, a zvezde mi još uvek pred očima. Sišli smo sa sprata i taman da izađemo, ja shvati da sam jutros obukao bokserice i da mi se sve ocrtava na pantalonama. Zamolih je da ide sama, a ja dolazim čim splasnem. Ona se nasmeja, i produži ka novoj kući na doručak. Ja sam ostao sam, sa bolom u stomaku, i gledao šta da polupam po kući ne bi li se smirio. Odlučio sam da odem do kupatila i ručno se olakšam. Otkopčao sam šlic, izvadio ga i seo na wc šolju ispruženih nogu i zabačenim telom ka zidu. Uhavtih ga čvrsto i poče da mislim na neostvareno. Polako sam pomerao ruku naviše i naniže, i svaki pokret je bio prepun osećanja, tako da sam brzo izbacio seme bez želje da kontrolišem pravac sadržaja. Kada sam se pribrao, i kada su mi se smirli grčevi u nogama, video sam seme na meni, na pločicama i lavabou. Uh, opet sam se iznervirao, ali sam bar splasnuo. Šta ću sad? Brzo sam počeo da skidam sermu sa sebe i pokušao krpom da to eliminišem sa pantalona. Da završio sam, ali sada delujem ko da sam popišao butine i nogavicu. ****. Uzeo sam fen i počeo da se sušim. A sad znam da se svi pitaju šta je samnom, a naročito Radojka, seme je *****, samo da odu ovi, imam da je rasturim ko bugarsku skupštinu. Osuših se nekako, potrča ka kući i ugleda Radu. Rekao sam joj da ide da sredi kupatilo, sa čistom bezobraznom namerom, neka vidi, pič. mater., sad neka briše. Ušao sam u sobu, a ovi sa znakom pitanja u očima, i skoro završenim doručkom, me upitaše šta mi bi, te se toliko zadrža. Majka mi reče sa čudnim sjajem u očima" šta te opet zaboleo taj tvoj stomak, reče nam gošća da si imao grčeve". Ma jesam, kratko je trajalo, nego sam morao da odem do štale da uradim nšto što nisam uspeo jutros", reče ja i sede za sto. Tata hoće na dupe da se nasmeje, drhti mu viljuška, i pokušava da se to neprimeti. mama kako je znala da je ovaj nesposoban da sakrije tako nešto, iznenada ga udari po leđima, i reče, umal bre da se zadaviš, videla sam ti po očima. I tako otac trgnut iz svog zadovoljstva zbog moje mladosti i ponosa na mene, nastavi normalno da doručkuje. Ja krete da se poslužim, i da uzmem jaja, kad će njena mama " Nemoj te to, jaja su vam već hladna" uzmite bolje kajmak i salatu. Ona je pobledela u sekundi od napora da pukne od smeha, a ja sam se zagrcnuo izmedju dva udisja, brzo stavio ruku na usta, skočio ko oparen i otrčao u kupatilo. Ljudi moji, kako sam se ja smejao kao ludak, morao sam odmah da nabijem glavu u peškire da se nebi čulo. Mama se odmah izvinula, ustala sa stola, i reče, bože šta je ovom detetu, izvinite moram da vidim. Zakuca na vrata kupatila, i upita je si li dobro. jesam odgovaram, upala mi dlaka, pa sam se zagrcnuo. Ode ona i proda prisutnima priču. Jedino je oNa znala da je to čista laž.
 
Georgio:
da podelite sa forumašima neki uzbudljiv,lep,smešan,blam događaj?
Da li ste spremni da svesno ili sa sumnjom"delite" partnerku sa nekim drugim?
Da li ste probali sex vas dvojca i ona?

da delim partnera sa nekim

DA

(zato i nema vise partnera)

ne

nema ni onog prvog a kamo li onog drugog....:))))
 

Back
Top