Imam i suvise velike grudi da li da ih smanjim

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Secam se da je jedna devojka sa kojom sam isla i skolu smanjivala grudi.Nije bilo u pitanju kako je gledaju momci vec joj se zbog tezine dojki pocela kriviti kicma.U principu svi pricaju o povecanju grudi ali postoje i one zene koje imaju ovakve probleme.
Zanemari kako te gledaju muskarci,zapitaj se kako ti dozivljavas svoje telo i samim tim ces sebi dati odgovor.
 
Anonymous:
Jandrla:
I neko ti ovde kaze smanjuj pod hitno! i ti ga poslusas i das brdo para, a onda ti decko kaze "De su ti sise ?" i ti opet na forum...al' bez para...I onda ti neki tamo kaze: "Ako nemas sise, stavi malter u brus-halter".I ti ga poslusas????
lako je tebi ne dize se svakom na tebe nego na mene

Nebih ni voleo da je tako....
 
sjecam se djevojke iz srednje skole imala je izuzetno velike grudi umjesto Dragana mnogi su je zvali Muzara, ali je mogla da ima mnogo lijepih momaka bas zbog svojih grudi curi su prijale i nije ih smanjivala zao mi je sto nijesam o$etio kakvog su kvaliteta imao sam priliku ali sam uvijek bio nezainteresovan a evo sad se kajem.

Ako tebi smetaju onda smanjuj
a ako ne onda ih neka, licno tvoja stvar jadna, sta te briga hoce li se meni dic ili nece, treba da si ponosna sto ce mnogim da se digne kad vide tvoje grudi.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top