Sex sa gastarbajterkom

Šalim se bre, pravo ste sterilni i izgubili ste totalno smisao za podebavanje :)





:

Pazi, ti mene uopste ne poznajes, a usudjujes se da kazes da sam izgubila smisao za humor koji ti nazalost ( tvoju, ne moju)
nikada nisi ni imao Ti pojma nemas ko sam ja ( ne koliko para imam i kolka mi je plata) jer ne pratis moja pisanija po netu , barem ne na ovom forumu, ali tvrdis da smo neki MI izgubili smisao za zayebavanje:hahaha:
Samo zato sto ne zivimo u Srbiji? Ili cenis da ga nikada nismo ni imali?
Ja nisam MI, ja sam Ja.
Lepa i pametna deca svuda se radjaju, odlaze, dolaze, studiraju, svoj maternji jezik ( za razliku od vas koji recimo pricate engleski
ili srpski) nikada ne zaboravljaju jer su isli u dobre skole i ti meni sada drndas da sam izgubila smisao za humor:D
 
Ahhaha jesi se primila, ja sam tebi dao laganu kvalifikaciju samo da bih ti pokazao šta radiš od početka konverzacije i opet nisi skontala ;) Zaboli mene qurac ko si ti, nego kada smo na toj temi, otkud ti znaš ko sam ja? Što se mene tiče možete svi vi namcori pocrkati i u EU i u Srbiji, ja se zezam ovde isključivo sa inteligentnim forumasicama/ forumasima. Nad ostalima se nesnosno izivljavam zato što su stoka :malav:
 
Ahhaha jesi se primila, ja sam tebi dao laganu kvalifikaciju samo da bih ti pokazao šta radiš od početka konverzacije i opet nisi skontala ;) Zaboli mene qurac ko si ti, nego kada smo na toj temi, otkud ti znaš ko sam ja? Što se mene tiče možete svi vi namcori pocrkati i u EU i u Srbiji, ja se zezam ovde isključivo sa inteligentnim forumasicama/ forumasima. Nad ostalima se nesnosno izivljavam zato što su stoka :malav:
Ja bih pre rekla da si ti beskrajno glup i ogranicen. To sto ti mislis da se "nad ostalima" izivljavas to je iskljucivo tvoja percepcija situacije.
Za mene si ti jedna teska boodala.

Over + out..
 
Ja bih pre rekla da si ti beskrajno glup i ogranicen. To sto ti mislis da se "nad ostalima" izivljavas to je iskljucivo tvoja percepcija situacije.
Za mene si ti jedna teska boodala.

Over + out..

Pobeglo je, napisah "zato što sam stoka' a autokorekt zaeba. Ne mislim ja da sam iznad ostalih nego tačno ono što je napisano. Tvoj problem je sukob sa prolaznošću koja je neumitno okrunila ego. I sad tinja i grize. Baš je sladak, tako smezuran i uveo :)

- - - - - - - - - -

mora da ste se nesto muvali da vas otkacio sta li

De bate, znaš kaka baba mora bit da bi liznuo? Minimalno 911 iznad 2013te i brdo poklona :malav:

- - - - - - - - - -

Predlažem temu ta lock

Da je gloopa to sam već rekla

Ali se otela kontroli

+

Grdan je postavljać i vredja ženski svijet

Kako videh na pdf "Žene" ti i "ženski svet" delite jako malo zajedničkog. Et, sa nekima od mojih omiljenih forumasica ne delis ništa sem pola. A i to dok ti brkovi ne porastu :malav:
 
Dodje u BeMveu, cupavih nogu, loše frizure, kao moderna al jeftino odradjena, sa aparaticem na zubima i 4 vidljiva tatua od kojih je jedan na arapskom, zuljevitih ruku, hod ko u kamile u modernim čizmama sa poludebelom petom iz H&M, kada priča mesa padeze, broj i rodove, skroz nepismena, i misli da vas može kupiti za 100 eura da je ebete a za 300 da se zenite i zaljubite? Je l možete vi to?
Ja bih mog'o :(

uf tebra al ti imaš želudaca...:(
samo nek se one vrate u natpolovnu smrdljivu legiju od 50 godina gde se švaba bori protiv stranca:sanke:

- - - - - - - - - -

neka ermigiraju:sanke:
 
Dodje u BeMveu, cupavih nogu, loše frizure, kao moderna al jeftino odradjena, sa aparaticem na zubima i 4 vidljiva tatua od kojih je jedan na arapskom, zuljevitih ruku, hod ko u kamile u modernim čizmama sa poludebelom petom iz H&M, kada priča mesa padeze, broj i rodove, skroz nepismena, i misli da vas može kupiti za 100 eura da je ebete a za 300 da se zenite i zaljubite? Je l možete vi to?
Ja bih mog'o :(
...ја веру за вечеру не продајем...
 
Dodje u BeMveu, cupavih nogu, loše frizure, kao moderna al jeftino odradjena, sa aparaticem na zubima i 4 vidljiva tatua od kojih je jedan na arapskom, zuljevitih ruku, hod ko u kamile u modernim čizmama sa poludebelom petom iz H&M, kada priča mesa padeze, broj i rodove, skroz nepismena, i misli da vas može kupiti za 100 eura da je ebete a za 300 da se zenite i zaljubite? Je l možete vi to?
Ja bih mog'o :(

Čekaj, ta je u rangu sa lokal patriotkinjom bez dlaka (eventualno dredovi) koja ima yin yang tatto na trtčnoj kosti i preferira zastavu?
Slušaj ti mene, dragi moj...Jubav će pobediti cvet :zkez:
Padeži su na prvOOOoo mesto, eh da je to boljka samo gastarbajtera, pa ni pooooOOooo čuda...Ali, prc. Za žuljevite ruke nisam sigurna, može da odradi dobar piling ljubavnikovog tela, te ga oslobodi ljuspica izumrlih :lol: čupave noge- ušteda na najlonkama. I napokon, kako bi neki umni forumaši na svim temama napisali: ukusi su različiti :cool: (Ražani ili beli hleb? O ukusima ne vredi raspravljati. More ili planina? .O ukusima ne vredi raspravljati. Vaše ime je? O ukusima ne vredi raspravljati. Kada ste poslednji put napisali sopstveni stav o nečemu? O ukusima ne vredi raspravljati.)
 
Čekaj, ta je u rangu sa lokal patriotkinjom bez dlaka (eventualno dredovi) koja ima yin yang tatto na trtčnoj kosti i preferira zastavu?
Slušaj ti mene, dragi moj...Jubav će pobediti cvet :zkez:
Padeži su na prvOOOoo mesto, eh da je to boljka samo gastarbajtera, pa ni pooooOOooo čuda...Ali, prc. Za žuljevite ruke nisam sigurna, može da odradi dobar piling ljubavnikovog tela, te ga oslobodi ljuspica izumrlih :lol: čupave noge- ušteda na najlonkama. I napokon, kako bi neki umni forumaši na svim temama napisali: ukusi su različiti :cool: (Ražani ili beli hleb? O ukusima ne vredi raspravljati. More ili planina? .O ukusima ne vredi raspravljati. Vaše ime je? O ukusima ne vredi raspravljati. Kada ste poslednji put napisali sopstveni stav o nečemu? O ukusima ne vredi raspravljati.)
Krvava si :D
 
Ima muskih sponzorusa i kod mene..:lol:
Kad su odmori i gastosi dolaze na urlap ili ferije nastupa opsti haos..;)
a i tamo se karaju do besvesti dok im jadni muzevi razmisljaju da skupe kintu za bolju buducnost kao povratnici, one cekaju priliku da je startuje neki slobodnjak
koji je tamo na tri meseca da je odradi divlje.:mrgreen:
 
Čekaj, ta je u rangu sa lokal patriotkinjom bez dlaka (eventualno dredovi) koja ima yin yang tatto na trtčnoj kosti i preferira zastavu?
Slušaj ti mene, dragi moj...Jubav će pobediti cvet :zkez:
Padeži su na prvOOOoo mesto, eh da je to boljka samo gastarbajtera, pa ni pooooOOooo čuda...Ali, prc. Za žuljevite ruke nisam sigurna, može da odradi dobar piling ljubavnikovog tela, te ga oslobodi ljuspica izumrlih :lol: čupave noge- ušteda na najlonkama. I napokon, kako bi neki umni forumaši na svim temama napisali: ukusi su različiti :cool: (Ražani ili beli hleb? O ukusima ne vredi raspravljati. More ili planina? .O ukusima ne vredi raspravljati. Vaše ime je? O ukusima ne vredi raspravljati. Kada ste poslednji put napisali sopstveni stav o nečemu? O ukusima ne vredi raspravljati.)

:heart:
 
Čekaj, ta je u rangu sa lokal patriotkinjom bez dlaka (eventualno dredovi) koja ima yin yang tatto na trtčnoj kosti i preferira zastavu?
Slušaj ti mene, dragi moj...Jubav će pobediti cvet :zkez:
Padeži su na prvOOOoo mesto, eh da je to boljka samo gastarbajtera, pa ni pooooOOooo čuda...Ali, prc. Za žuljevite ruke nisam sigurna, može da odradi dobar piling ljubavnikovog tela, te ga oslobodi ljuspica izumrlih :lol: čupave noge- ušteda na najlonkama. I napokon, kako bi neki umni forumaši na svim temama napisali: ukusi su različiti :cool: (Ražani ili beli hleb? O ukusima ne vredi raspravljati. More ili planina? .O ukusima ne vredi raspravljati. Vaše ime je? O ukusima ne vredi raspravljati. Kada ste poslednji put napisali sopstveni stav o nečemu? O ukusima ne vredi raspravljati.)

Razeni hleb, kao i ovseni ili psenicni,.

Nema ovo sve veze sa ukusima za lepotu i privlacnost polova.
Lik je napravio neku situaciju koja u stvarnosti i ne postoji ( cista hipoteza) i da bi ta zena pristala da ga yebe uzduz i popreko on nalazi njoj neke mane i naziva je gastarbajterkom koja ima BMW i neku lovu , ali cisti klozete,
koja ima problema sa padezima, a i on sam ne zna svoj maternji jezik ( a druge strane jezike i tako ne zna, za razliku
od te sto ima dlake na nogama) i sada tu nastaje problematika jer njemu smetaju i dlake na sopstvenom qrtzu:hahaha:

Ja ne razumem smisao ovog topika, ali oket, ovde jako retko zalazim. Mozda je to neki modus vivendi ovog PDF-a.
 
Poslednja izmena:
Ima muskih sponzorusa i kod mene..:lol:
Kad su odmori i gastosi dolaze na urlap ili ferije nastupa opsti haos..;)
a i tamo se karaju do besvesti dok im jadni muzevi razmisljaju da skupe kintu za bolju buducnost kao povratnici, one cekaju priliku da je startuje neki slobodnjak
koji je tamo na tri meseca da je odradi divlje.:mrgreen:

Znaci zatl ja ne ebem nista zbog sezonca

- - - - - - - - - -

Pobeglo je, napisah "zato što sam stoka' a autokorekt zaeba. Ne mislim ja da sam iznad ostalih nego tačno ono što je napisano. Tvoj problem je sukob sa prolaznošću koja je neumitno okrunila ego. I sad tinja i grize. Baš je sladak, tako smezuran i uveo :)

- - - - - - - - - -



De bate, znaš kaka baba mora bit da bi liznuo? Minimalno 911 iznad 2013te i brdo poklona :malav:

- - - - - - - - - -



Kako videh na pdf "Žene" ti i "ženski svet" delite jako malo zajedničkog. Et, sa nekima od mojih omiljenih forumasica ne delis ništa sem pola. A i to dok ti brkovi ne porastu :malav:

Cupa ona redovno :mrgreen:
 

Back
Top