da li je to savremeno?

ariela

Aktivan član
Poruka
1.483
Vidim ovde razne teme kojima se preispituje stepen savremenosti danasnjeg muskarca....Ne znam da li je savremeno da jedan prosecno uspesan muskarac kao i vecina drugih, reklo bi se siguran u sebe u nekom dobu kad je resio da zasnuje porodicu "prakticno" gleda na to i ozeni se onom za koju je procenio da ce biti dobra supruga...Pritom voli drugu zenu koja je uspesna ima karijeru uz to temperamentna izludjuje ga u krevetu i jednostavno fascinira...Ozeni se eto tako jednom tihom neprimetnom devojkom koja mu radja decu prava je domacica i sve sto ide uz to a i dalje i dalje zeli i voli onu drugu...Zasto jedan savremeni muskarac tako postupi ostajem zbunjena jer ja uvek glasam za ljubav...Nebitno ko je kakav uspesan neuspesan lep ruzan, glup ili pametan...zasto zivot ne provesti sa onom koju volis...Naravno nisu svi takvi i ne bi volela da sad ovde pocinju komentari da je to nesto moje licno...Nisam ni ta domacica niti ta uspesna zena jednostavno sam na vise primera to videla...
 
pa ono...te povuchene obichno budu skrivena vatra il neshto...a i jebesh temperament...ma sve je to iluzija...nema chovek gde da visi kad napuni 50....nije ni za dom penzionera...a ni negde medj omladinu...to je naravno tako u 70% sluchajeva u malogradjanskim krugovima u kojima se kretjem....a i oni van toga nisu daleko....social life down....natality up....ma te skromne su super....meni je moja sad vetj mrtva baka govorila "kad trazhish curu i kad na livadi sedi 10devojaka....uvek izaberi onu koja je najdalje od shumarka"....to ima veze aham....ne bi me baka lagala....i sve....nisam ja tad to konto....al sad kontam da tje ona najblizha prva da uskochi u shumarak....il je to neshto s podsvesti....psihoanaliza 30tih godina proshlog veka negde u sredishtu srbije....ralo...volovi...i podsvest....jeeeeeeeeeeeeebote....ma moja baka kicks ass...

strange days.....have found us....
 
Ma to je stvar njegove ne sigurnosti!
Nemojmo brkati dobro trpanje sa ljubavlju, može biti samo onaj naš životinjski deo nas.
To što je oženio je znao što je oženio.
Za koga bi se ti udala?
Za tipa koji je ko Kluni i koji te dobro kreše, ali koji je retko kad slobodnog vremena, izlazi sa momcima, tebe sretne sporadično, kresne i nestane, pije i izlazi bez tebe, neznaš koga sve kreše, ili tipa koji je prosečniji, koji te voli, koji ti je uvek tu kada zatreba, hoće da ti pomogne, ne juri po gradu bez tebe, ti si mu na prvom mestu, koji je isto pametan, duhovit i zgodan, misli sa tobom o budućnosti.
 
dzordzV76:
Ma to je stvar njegove ne sigurnosti!
Nemojmo brkati dobro trpanje sa ljubavlju, može biti samo onaj naš životinjski deo nas.
To što je oženio je znao što je oženio.
Za koga bi se ti udala?
Za tipa koji je ko Kluni i koji te dobro kreše, ali koji je retko kad slobodnog vremena, izlazi sa momcima, tebe sretne sporadično, kresne i nestane, pije i izlazi bez tebe, neznaš koga sve kreše, ili tipa koji je prosečniji, koji te voli, koji ti je uvek tu kada zatreba, hoće da ti pomogne, ne juri po gradu bez tebe, ti si mu na prvom mestu, koji je isto pametan, duhovit i zgodan, misli sa tobom o budućnosti.
Pa cekaj i ti sad pretera...Ne mislim da je ta cura koju voli radodajka a ova tiha i mirna nevinasce...Ne mislim isto i da je sve u tom trpanju...Kompletno je ta koju voli i prijatelj i ljubavnica i zena za sve...dobro mozda malo losija kuvarica...a ova druga sedi cuti vece postaje vise nego monotono i sve je u stilu "Kako ti kazes moj coeku" Nije li to stvarno bzvz? Vise puta sam cula da neko trazi srodnu dusu da bi imao o cemu da prica sa njom a ne da blentavi u tv i zeva...Rece negde Riki Martin: Ne mogu da budem sa povrsnom zenom...svidelo mi se to...
 
ariela:
...Pritom voli drugu zenu koja je uspesna ima karijeru uz to temperamentna izludjuje ga u krevetu i jednostavno fascinira

...Nisam ni ta domacica niti ta uspesna zena jednostavno sam na vise primera to videla...

За неку која није ни домаћица, ни успешна жена...сувише добро знаш да ли га излуђује у кревету...тј више њих :mrgreen::wink:

...има нешто у тој атмосфери за време наших бакута...стално се нешто крчка...много деце...женственије жене, питомије...има неке неописиве лепоте у томе. Ипак нема шансе да би напустио прву да ју је стварно волео...буди сигурна. Те наведене особине прве жене су му значиле за нешто друго.
 
zato sto zena treba da bude domacica i masina za radjanje, oni su veoma prakticni po tom pitanju, ah da i po mogucstvu glupa, da se ne protivi i ne opire. a ljubav? eh, to im dodje kao nesto zbog cega ce moci uvek da imaju setan pogled, da se s vremena na vreme olese od alkohola, i istresu na zeni jer ih ne razume. foliranti nesposobni uplaseni sve go slepac do slepca bre hahahahahah el sam sada mnogo fasista?
 
Struja:
zato sto zena treba da bude domacica i masina za radjanje, oni su veoma prakticni po tom pitanju, ah da i po mogucstvu glupa, da se ne protivi i ne opire. a ljubav? eh, to im dodje kao nesto zbog cega ce moci uvek da imaju setan pogled, da se s vremena na vreme olese od alkohola, i istresu na zeni jer ih ne razume. foliranti nesposobni uplaseni sve go slepac do slepca bre hahahahahah el sam sada mnogo fasista?

.......uuuuuu jjeeeee, pa nemoj tako bre.....po tebi mi bi svi trebali da završimo u konc. logoru
........gde si li se samo tako razočarala u životu???
 
Struja:
zato sto zena treba da bude domacica i masina za radjanje, oni su veoma prakticni po tom pitanju, ah da i po mogucstvu glupa, da se ne protivi i ne opire. a ljubav? eh, to im dodje kao nesto zbog cega ce moci uvek da imaju setan pogled, da se s vremena na vreme olese od alkohola, i istresu na zeni jer ih ne razume. foliranti nesposobni uplaseni sve go slepac do slepca bre hahahahahah el sam sada mnogo fasista?
Nisi fasista, nego si realna, kada je taj tip muskarca u pitanju...
 

Back
Top