go čovek

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ma što glancao cipele nego se kupao na pola sata ,,,, a pajamaco nemaš pivo jer jeste obdaren ---baš mi je zbog toga i krivo --- pa da ga preskače ko vijaču ---- mislim ----go čovek
 
Ebote avesicka, ja sam imao nameru da te kresnem... Sad se plasim. Mo's misliti: prvo bi mi se javno zahvaljivala po forumu, pa bi me onda opisivala kako izgledam, koliki mi je i tako to... Uzas! Vise nikoga ne bih uspeo da prevarim...
 
pa ,,,,,,,strujo oblik paranoje ali umešanost paranormalnog ---- ĆUTI BRE tamo ,, kad predješ neki broj poruka smatraš se nepogrešivim ,,,,, pa nisam ja kriva ako neko PARADIRA bez gaća
 
Julian_Duranona:
Ebote avesicka, ja sam imao nameru da te kresnem... Sad se plasim. Mo's misliti: prvo bi mi se javno zahvaljivala po forumu, pa bi me onda opisivala kako izgledam, koliki mi je i tako to... Uzas! Vise nikoga ne bih uspeo da prevarim...


hteo si da me ,,,, ijuh .... evo sve sam se zacrvenela ,,,,stvarno???? ,,,, evo sve cokćem za tastaturom ---grizem ćošak monitora ,,, uvrćem kablove nogama ,, dobro te nemam džojstik ,,,,

ej bre ne gubi nadu ,,, to ja o tamo nekim ljudima -- nemam pooojma koji su ,,,,
 
vidim da ovde ima dosta onih što vole ceo dan da provedu goli ?????
ma bre ljudi nemam ništa protiv ali to je jače od mene ,, nekako ----gotivne su gaće za korišćenje ???????
 
avesic:
pa ,,,,,,,strujo oblik paranoje ali umešanost paranormalnog ---- ĆUTI BRE tamo ,, kad predješ neki broj poruka smatraš se nepogrešivim ,,,,, pa nisam ja kriva ako neko PARADIRA bez gaća
kako nisi?nije se skidao zbog glancanja valjda? covek je jednostavno izveo performans samo za tvoje oci, a ti sad tu kukas. ja bih u tom slucaju cmizdrila samo sto ne moze cesce da bude paranormalno. znas
 
dakle strujo misliš da je ok ???? ---- dobro u tom slučaju ,,, da kažem tim ljudima što me prate da je sve pod kontrolom ....---- a možda je meni muka jer sam trudna ??? ma ko će ga znati ,,mada i jela sam dosta od jutros ,, i slatko i slano i svašta
 
ja sam po postovima pokusala da rekonstruisem pricu:roll:


kanada je ona virila u necije prozore..i bio neki tip..ocito go..i cistio cipele..nisam skontala dal je jos nesto radio osim sto je cistio..i dal mu se ..hm..klatio... dok je ..glancao...
cini se da poucna prica..i zanimljiva..jbg, nikad necemo saznati:(
 
(rekonstrukcija samog pocetka)
Ona se vracala iz samoposluge, sva zadihana, pogleda prikovanog za pod.
Odjednom su se u njenom kadru pojavile cipele i necije ruke, kako ih glancaju.
U trenutku je podigla glavu i prozborila" 'Bar dan koooo......oooom....si..ja....(nastavak znate)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top