mesanje

meduza

Početnik
Poruka
19
Da li ste mesali razlicite nijanse boja za kosu?
Imam srednje smedju kosu ali ne mogu da nadjem farbu bas takve boje (inace resih da posle dugo godina farbanja pustim svoju prirodnu boju da raste), pa bih pomesala dve nijanse.
Pre nego to ucinim molim za vasa iskustva i neki savet! 8)
 
Naravno! Uvek se najbolje nijanse i dobijaju mešanjem; pogotovo što svaka nijansa na drugoj kosi izgleda drugačije.
Najbolje da odeš kod neke frizerke sa iskustvom:wink:
 
Eeeee da si mene videla kad sam iz svetlo plave prelazila u braon:shock: Najbolje ti je da odes u Lili i da tamo pogledas paletu boja,samo ti preporucujem da kupis neku kvalitetniju ako vec hoces da ofarbas celu kosu,pa si posle mirna.Ja sam kupila Loreal i bila sam zadovoljna.:D
Sva sreca pa mi je napokon izrasla moja prirodna boja pa ne moram vise da se farbam - kakvo olaksanje;)
 
Posto sam ja ovo odlucila da uradim kod kuce, a vec sam kupila svetlo smedju, koja se na probi ispostavila za nijansu ili dve svetlija od moje prirodne, koliko tamnija treba da bude druga boja?
Kupila sam Farkom i mislim da su OK.
 
meduza:
Da li ste mesali razlicite nijanse boja za kosu?
Imam srednje smedju kosu ali ne mogu da nadjem farbu bas takve boje (inace resih da posle dugo godina farbanja pustim svoju prirodnu boju da raste), pa bih pomesala dve nijanse.
Pre nego to ucinim molim za vasa iskustva i neki savet! 8)


zadnji put kad sam odlucila da se ofarbam (inace sam crnka) jednosatvno vidim da nemam bas onu farbu koju volim i odlucim da pomesam dve boje, ko velim nema veze svaka promena je lepa ....i sad me svi pitaju ko me je farbao, jer je boja prekrasna...........:))))

pokusaj ......:)))
 

Back
Top