VASA NAJVECA VRLINA I MANA

Suzy

Iskusan
Poruka
6.937
Ali samo iskreno......
Sta V I licno (a i drugi) vidite kao vasu najveeeeecu vrlinu i manu????
Moze i fizicka...samo ...vise ovde mislim na vas kao osobu....
Evo ..da ne bude da ja nisam rekla....
Za sebe ......smatram da sam preeeeeeeevishe iskrena.....
i da mi je to...u necijim ocima najeca vrlina..a u necijim - mana...
Mogu..ako to zanemarim...da za vrlinu navedem...da bih pre svima drugima pomogla pa tek onda sebi...
a za manu....za sam prilicno brza...explozivna, temteramentna........eto

da cujem malo vas.....;-)
 
I vrlina i mana mi je VELIKA emotivnost. S jedne strane volim sto sam takva, sto razumem ljude kad im je tesko , sto hocu da pomognem, a s druge strane takve situacije me puno emotivno potrose. Stalno pricam sebi da moram drugacije da gledam na neke stvari koje se ticu emocija. :?
 
baki 75:
I vrlina i mana mi je VELIKA emotivnost. S jedne strane volim sto sam takva, sto razumem ljude kad im je tesko , sto hocu da pomognem, a s druge strane takve situacije me puno emotivno potrose. Stalno pricam sebi da moram drugacije da gledam na neke stvari koje se ticu emocija. :?

Moras da naucis da se -ogradjujesh- ili izaberes drustvo....
ja sam se bash zbog toga i razbolela.....fizicki...
tako da....vodi racuna.....;-)...ali o sebi ovog puta.....;-)
 
Jeste, skoro svi su naveli istu osobinu i kao vrlinu i kao manu... Ili kao manu nešto što je u stvari vrlina, ali kao 'aj' se foliramo:roll:
Moja mana je lenjost:? :roll:
A vrlina privrženost. Možda čak i požrtvovanost, prema osobama koje volim, naravno:smile: I lako opraštam:smile:
 
mackica ns:
Jeste, skoro svi su naveli istu osobinu i kao vrlinu i kao manu... Ili kao manu nešto što je u stvari vrlina, ali kao 'aj' se foliramo:roll:
Moja mana je lenjost:? :roll:
A vrlina privrženost. Možda čak i požrtvovanost, prema osobama koje volim, naravno:smile: I lako opraštam:smile:

hmmm.....
zanimljivo....
i iskreno....nema sta....;-)
 

Back
Top