Hitman 3 - HELP

TajRad

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
170
E,poceo sam da igram Hitman-a 3,t.j. Hitman-Contracts i nemogu da predjem 1 nivo. :roll: Dali neko zna (a ne sumnjam da svi znate) gde se nalazi odelo protiv radioaktivnosti,znaci sve sam provalio samo nikako nemogu da nadjem prokleto odelo.
Aj puno vam hvala i svaka vam dala :rolleyes:
 
TajRad:
E,poceo sam da igram Hitman-a 3,t.j. Hitman-Contracts i nemogu da predjem 1 nivo. :roll: Dali neko zna (a ne sumnjam da svi znate) gde se nalazi odelo protiv radioaktivnosti,znaci sve sam provalio samo nikako nemogu da nadjem prokleto odelo.
Aj puno vam hvala i svaka vam dala :rolleyes:

AKo hoces ostavi mail pa da ti posaljem sve moje save-ove !
Pozdrav!
 
Dobiti PRO rejting u tom nivou je pakleno tesko (makar za mene) ali je dovoljno ispaliti samo JEDAN metak i to u onog lika u klonji i presvuci se u njegovo odelo...Sve ostalo vam je dato samo....
 
Super za odelo i sve to ali ne da su zajebane one misije kad trebas da u restoranu roknes neke tamo predstavnike, i zadnju misiju ako predjes svaka ti cast e... ja sam je igrao 3h i to polako...
 
Meni nije hteo da prihvati save-ove od Nid-a i neke sto sam nasao na netu,ali nasao sam odelo i presao 1 nivo i sad nece dalje,krene kao da ucitava 2,pojavi se ona slika i kad se napuni crvena linija prekine se igra,bedak,nabavicu drugu kopiju
 
TajRad:
Meni nije hteo da prihvati save-ove od Nid-a i neke sto sam nasao na netu,ali nasao sam odelo i presao 1 nivo i sad nece dalje,krene kao da ucitava 2,pojavi se ona slika i kad se napuni crvena linija prekine se igra,bedak,nabavicu drugu kopiju
Kako bre ne rade?????????????????????????
Ubacujes ove fajlove koje sam ti poslao : Program Files (ili gde si vec instalirao) \Hitman Contracts\Save
Mora da ti preoradi!!!!!!
Pisi ako ti ne mozes da se snadjes!

A sto se tice zadnjeg nivoa bas je lagan! Nisam uspeo da ga predjem sa max steltom ali sam ipak presao :)
Pozdrav!!
 
ma kapiram kako se ubacuje,ali i tvoje save-ove i neke sto sam skinuo sa neta kad ubacim i kad u igri kliknem "load" pojave se nazivi nivoa,ali kad kliknem na nivo pise "saved game damaged",na tom sajtu sa koga sam skinuo save-ove pise i da se to deshava zbog razlicitih verzija ili chega vec :confused:
 
E ljudi, i meni treba pomoc sto se tice Hitman-a ! U prvom nivou sve uradim,pobijem sve,ali ne kapiram gde treba da postavim bombe ? Sta treba da raznesem ? Odgovorite sto pre molim vas ! Unapred zahvalna........... ODBOJKASICA
 
U direktorijumu de je instalirana igra treba se naci HITMAN.INI uci u njega i dodati enableconsole 1
odma ispod enablecheats 1.
Startujes igru i u toku igre pretisnes shift i esc.
Sifre ce se ukljuciti.
 

Back
Top