Hajde da vas vidim koliko ste savremeni!

Eto

Početnik
Poruka
15
Hm, možda se o ovoj temi već raspravljalo i znam sad će dosta njih da se javi sa komentarima tipa "staromodan si, zadrt, glupi balkanac...". Ipak, da li biste oženili devojku koja nije nevina, a vama je bila prva i jedina. Uz to znate njene bivše. U većini drugih stvari se super slažete... Kod mene je takva situacija i mrzim sebe što mi to malo smeta, ali smeta mi pogotovo što smo imali šansu da se spojimo "na vreme".
 
pa eto....sam si reko....samo bi ja izuzeo ono staromodan....ovo ostalo stoji....cenim tvoju samokritichnos...

moj odgovor je ne (: buahaha

ja bi neq sirotu.....nenene znaaaaaaaaaaam.....sa peshtera....neq seljanchicu....neq shto gleda preda se.....rumenu.....oooo daaaaaa......da shljaka ko mashina.....i da ima jake butine.....i da radja a ne oseti.....da mozhe volu rep d ishupa....jaka ko 5 seljaka.....a ja joj qpim neke cipele i ona me voli ko boga.....jeah.....

im an empty shell....please be my pearl....peshter girl
 
Eto:
Hm, možda se o ovoj temi već raspravljalo i znam sad će dosta njih da se javi sa komentarima tipa "staromodan si, zadrt, glupi balkanac...". Ipak, da li biste oženili devojku koja nije nevina, a vama je bila prva i jedina. Uz to znate njene bivše. U većini drugih stvari se super slažete... Kod mene je takva situacija i mrzim sebe što mi to malo smeta, ali smeta mi pogotovo što smo imali šansu da se spojimo "na vreme".
Šta ima da ti smeta to što se se u vremenu i prostoru mimoišli? Budi srećan što ste se više uopšte i sreli. Šta je bilo - bilo je. Nije bitno s kim je bila nego s kim je sada.
Što i ti nisi mijenjao ribe? Manje bi se mislio.
 
raindog:
ok oce neko meni da objasni shto se meni dopada ovaj chovek ? :confused: (ovaj iznad )

heh...

r10262_b.gif


made a deal 4 some angel food (: ...
 
Eto:
Hm, možda se o ovoj temi već raspravljalo i znam sad će dosta njih da se javi sa komentarima tipa "staromodan si, zadrt, glupi balkanac...". Ipak, da li biste oženili devojku koja nije nevina, a vama je bila prva i jedina. Uz to znate njene bivše. U većini drugih stvari se super slažete... Kod mene je takva situacija i mrzim sebe što mi to malo smeta, ali smeta mi pogotovo što smo imali šansu da se spojimo "na vreme".

Posteno da ti kazem ne bi.
Ali to je zato sto razmisljam krajnje subjektivno u ovakvom slucaju. :roll:
 
nisi naveo dve stvari, da li ona zna da je jedina s kojom si bio i da li bi ziveli u maloj sredini gde bi stalno sretali te njene bivse.
ako ona zna da ti je jedina, javlja se asimetrican, nejednak odnos, posto ce ona tada ziveti u uverenju da je iskusnija od tebe. znaci, svaka eventualna ravnopravnost izmedju vas dvoje se bespovratno lomi u toj tacki.

da sam na tvom mestu, odlozio bih bracnu ponudu na stranu, i pokusao da saznam kako ona sagledava mene i nasu situaciju. da li gleda kroz prizmu ljubavi ili moci, ako joj je moc draza od ljubavi, shutnuo bih je.
 
randome izvini shto cu ovo da kazhem na glas, ali ti si stvarno kreten ! neizlechiv !
i ja zaista ne razumem na koji ti nachin , ako ti uopshte i polazi za rukom, uspostavljash normalne medjuljudske odnose sa svetom oko sebe , posebno zhenskim
mislim da ovakve stvari mozhe da pishe samo osoba koja u zhivotu nije osetila ni trachak topline i ljubavi niotkoga, a posebno gajila u sebi neku nezhnu i toplu emociju...
zhasu !
 
raindog:
randome izvini shto cu ovo da kazhem na glas, ali ti si stvarno kreten ! neizlechiv !
i ja zaista ne razumem na koji ti nachin , ako ti uopshte i polazi za rukom, uspostavljash normalne medjuljudske odnose sa svetom oko sebe , posebno zhenskim
mislim da ovakve stvari mozhe da pishe samo osoba koja u zhivotu nije osetila ni trachak topline i ljubavi niotkoga, a posebno gajila u sebi neku nezhnu i toplu emociju...
zhasu !


loopash, covek je dao krajne pametan i racionalaln odgovor, jer razmislja glavom a ne srcem. :idea:
 
loop:
loopash, covek je dao krajne pametan i racionalaln odgovor, jer razmislja glavom a ne srcem. :idea:

pretpostavljam da je npr i hitler razmishljao glavom a ne srcem, mora da je zbog tog bio tako dobar cho'ek :mrgreen:

svi mi razmishljamo glavom pitanje je samo koliko zhelimo da nam se zhivot svede na hladno i racionalno shtrikliranje stavki iz priruchnika "psihologija za neupucene" koji bi nam kao trebao dati odgovor na pitanje " ko je idealan partner za vas ?" :roll:


mislim alo ! " ona oseca moc jer je iskusnija " :?: kakvu moc :?: iskusnija u chemu :?:
svaka nova osoba u nashem zhivotu pomazhe nam da rastemo u nekom emocionalnom smislu (ili bar tako trebalo ) -proces se zove sazrevanje...a osoba koja je postavila ovo pitanje ochigledno je daleko od istog :?

pa poshto nije siguran da li treba da zheni osobu koja je imala zhivot i pre njega , najbolje je da je ostavi, "zhivi zhivot ", pa kad posle par godina shvati da mu neshto ipak nedostaje u zhivotu, nek zahvali randomu na racinalnom i "trezvenom" razmishljanju glavom... mozhda mu se i to sazrevanje omakne u medjuvremenu
 
raindog:
pretpostavljam da je npr i hitler razmishljao glavom a ne srcem, mora da je zbog tog bio tako dobar cho'ek :mrgreen:

svi mi razmishljamo glavom pitanje je samo koliko zhelimo da nam se zhivot svede na hladno i racionalno shtrikliranje stavki iz priruchnika "psihologija za neupucene" koji bi nam kao trebao dati odgovor na pitanje " ko je idealan partner za vas ?" :roll:


mislim alo ! " ona oseca moc jer je iskusnija " :?: kakvu moc :?: iskusnija u chemu :?:
svaka nova osoba u nashem zhivotu pomazhe nam da rastemo u nekom emocionalnom smislu (ili bar tako trebalo ) -proces se zove sazrevanje...a osoba koja je postavila ovo pitanje ochigledno je daleko od istog :?

pa poshto nije siguran da li treba da zheni osobu koja je imala zhivot i pre njega , najbolje je da je ostavi, "zhivi zhivot ", pa kad posle par godina shvati da mu neshto ipak nedostaje u zhivotu, nek zahvali randomu na racinalnom i "trezvenom" razmishljanju glavom... mozhda mu se i to sazrevanje omakne u medjuvremenu

Pa svaka zena je individua, ali ogramna veca njih te drugacije gleda kad zna da je ona tebi prva, a ti njoj naravno nisi.
Tu je problem.Ali ne u muskurca, nece on osecati kompleks manje vrednosti zbog toga nego ce ta zena da razmislja kako ce on sigurna zazelete da proba josh neku i da nece moci da zivi satim da je imao samo jedog partnera u zivotu.
Ne znam , mozda su i u pravu u vezi toga josh sam neiskusan da bih pricao o tome, ali htedoh reci da je tu problem u zeni a ne u muskarcu.
Kapirash sta pricam?
 

Back
Top