Sinemanija.com - Filmske recenzije i biografije glumaca

Hallooo

Primećen član
Poruka
649
Moram da priznam da nisam od onih koji vole baš da hvale nečiji rad, ali kad nešto valja onda prosto ne mogu da odolim, a da to ne podelim sa forumašima. Samo hoću da kažem da ljudi rade svoj posao kako treba, barem po mom mišljenju i zato sam i rešio da objavim ovaj post. Ako vas zanima na koji sajt mislim, evo linka http://sinemanija.com

A videćete da nisam pogrešio, jer je sajt maksimalno profesionalan, teme pažljivo odabrane, a možeš brate svašta novo da pročitaš. Ne znam odakle vade informacije ali svaka im čast. Normalno pod uslovom da vas kao i mene, zanima svet filma i da hoćete da se podsetite neki zanimljivih starih domaćih filmova u kojima smo nekada uživali. Posebno mi se sviđa deo gde iznose biografije glumaca i tako ih čuvaju od zaborava, jer mlađe generacije teško da pamte čuvenog Taška Načića u filmu " Davitelj protiv davitelja ", recimo. A na ovom sajtu mogu da pročitaju i biografiju ovog velikana. Njega sam posebno pomenuo jer je nepravedno bio stavljen u zapećak, a odličan je glumac. Ko je imao sreće, kao ja recimo da ga gleda uživo u " Radovanu Trećem " sigurno zna o čemu pričam.
Dakle, da skratim priču. Sve preporuke za ovaj sajt, ko god da ga je uradio uradio ga je odlično, pregledno, jasno, a ko im bira teme i njemu svaka čast jer su odlične.
 

Back
Top