U vezi zenskih grudi

N

Novko

Gost
Zasto neke zene(iz licnog iskustva)nevole toliko da im se stimulisu grudi na razne nacine, i to one koje misle da im grudi nisu toliko lepe. Druge koje misle da su im grudi lepe, one vole i da im se stimulisu grudi.
Da li ste i vi imali takva iskustva?
Sta zenski svet kaze na ovo!!! :wink:
 
Novko:
Zasto neke zene(iz licnog iskustva)nevole toliko da im se stimulisu grudi na razne nacine, i to one koje misle da im grudi nisu toliko lepe. Druge koje misle da su im grudi lepe, one vole i da im se stimulisu grudi.
Da li ste i vi imali takva iskustva?
Sta zenski svet kaze na ovo!!! :wink:

stvarno prvi put cujem za ovo.

nemam neke balone od grudi i ne smatram ni da su nesto mnogo lepe ni da nisu lepe. pa ipak dok traje predigra, a kasnije i tokom sexa, volim da one imaju svoju ulogu koja ni u kom slucaju nije zanemarljiva.
 
Novko:
Zasto neke zene(iz licnog iskustva)nevole toliko da im se stimulisu grudi na razne nacine, i to one koje misle da im grudi nisu toliko lepe. Druge koje misle da su im grudi lepe, one vole i da im se stimulisu grudi.
Da li ste i vi imali takva iskustva?
Sta zenski svet kaze na ovo!!! :wink:

Pa sam si sebi dao odgovor. Ako im se svoje grudi ne svidjaju, ili su iskompleksirane, onda ne vole ni da ih diras. Prosto.
Mada, iz licnog iskustva, sve te komplekse cesto umeju i da nature tzv "drugarice" koje pune glavu raznim pricama o grudima i momcima. I onda one lakovernije devojke poveruju, i eto ti problema. Meni se desilo da mi je "najbolja" ddrugaarica svasta pricala, ali na svu srecu ja ni najmanje nisam bila podlozna tome. Na kraju je ispalo da je ona uzasno iskompleksirana, pa je i meni to pokusala da naturi, da bi se ona osecala bolje. Bolesno, zar ne?
Elem, da se vratim na temu... Probaj da ih ubedis da se tebi njihove grudi svidjaju, kakve su takve su, i da vidis kako ce da nestane kompleks!
Puno pozdrava.
 
JOVANA77:
Novko:
Zasto neke zene(iz licnog iskustva)nevole toliko da im se stimulisu grudi na razne nacine, i to one koje misle da im grudi nisu toliko lepe. Druge koje misle da su im grudi lepe, one vole i da im se stimulisu grudi.
Da li ste i vi imali takva iskustva?
Sta zenski svet kaze na ovo!!! :wink:
stvarno prvi put cujem za ovo.
:shock: i ja prvi put čujem nešto tako...
 
Incognito:
Sta da ti kazem... naleteo si na vrlo retke primerke ;)

A sto se tice lepote grudi, ma zene su same sebi nabile komplekse oko toga... SVE zenske grudi su na svoj nacin lepe...

Samo da kazem, naleteo sam i ja na slicne vrlo retke primere.
To je problem u njenoj glavi. Ako ti je stalo do nje pokusaj da je oslobodis i opustis. Kada jednom bude osetila kako to izgleda sve ce da krene na bolje.
 
Incognito:
Sta da ti kazem... naleteo si na vrlo retke primerke ;)

A sto se tice lepote grudi, ma zene su same sebi nabile komplekse oko toga... SVE zenske grudi su na svoj nacin lepe...


A u kom smislu nije zanemarljivo, ajde objasni malo da bi stvari mogle lakse da se shvate i mozda primene.
Hvala
 

Back
Top