Zasto mnoge devojke kazu NE kada u stvari misle DA

Sport_Billy

Primećen član
Poruka
623
Sigurno vam se desilo da ste u situaciji sa devojkom, koja se sve nesto brani, pa sve nesto nece, pa je zatim sekundu kasnije na vama i ne znate sta vas je snaslo. Da li to postoji neki tajni zavet kod zena koji ih sprecava da kazu: da, raspolozena sam za sex, uradimo to ovde i odmah :)
...mada moram priznati da ima necega i u tom odbijanju. Imao sam jednom prilikom iskustvo sa devojkom koja se sama od sebe skinula i samo legla u krevet pored mene. Bilo je potpuno porazavajuce iskustvo :)

Sta vi mislite? Voleo bih da nesto napisu muskarci o svojim slicnim iskustvima, a zene da probaju da nam odgonetnu tu tajnu...ako to nije krsenje nekog tajnog zenskog zaveta

:)
 
Sport_Billy:
Sigurno vam se desilo da ste u situaciji sa devojkom, koja se sve nesto brani, pa sve nesto nece, pa je zatim sekundu kasnije na vama i ne znate sta vas je snaslo. Da li to postoji neki tajni zavet kod zena koji ih sprecava da kazu: da, raspolozena sam za sex, uradimo to ovde i odmah :)
...mada moram priznati da ima necega i u tom odbijanju. Imao sam jednom prilikom iskustvo sa devojkom koja se sama od sebe skinula i samo legla u krevet pored mene. Bilo je potpuno porazavajuce iskustvo :)

Sta vi mislite? Voleo bih da nesto napisu muskarci o svojim slicnim iskustvima, a zene da probaju da nam odgonetnu tu tajnu...ako to nije krsenje nekog tajnog zenskog zaveta

:)


hehe nju je malo sramota, pa bi da je ti molis.......pa, moli je ...sta tu fali...:))))

a ta sto se skinula, mene je iznenadila isto....zar nas ima i takvih.......svasta
 
Sport_Billy:
Sigurno vam se desilo da ste u situaciji sa devojkom, koja se sve nesto brani, pa sve nesto nece, pa je zatim sekundu kasnije na vama i ne znate sta vas je snaslo. Da li to postoji neki tajni zavet kod zena koji ih sprecava da kazu: da, raspolozena sam za sex, uradimo to ovde i odmah :)
...mada moram priznati da ima necega i u tom odbijanju. Imao sam jednom prilikom iskustvo sa devojkom koja se sama od sebe skinula i samo legla u krevet pored mene. Bilo je potpuno porazavajuce iskustvo :)

Sta vi mislite? Voleo bih da nesto napisu muskarci o svojim slicnim iskustvima, a zene da probaju da nam odgonetnu tu tajnu...ako to nije krsenje nekog tajnog zenskog zaveta

:)

Ja ne volim te koje su teske jer me zivciraju. A imao sam da mi se zenska skinula i to mi je super, manje posla za mene.
I to gledati kao porazenje bez uvrede ali to je yebeni vid retardacije.
 
pa vidis, one od davnina vesto na taj nacin pokusavaju da izokrenu, zamaskiraju situaciju. kao mi smo seks manijaci a one su nevinasca. naprotiv, istina je da one daleko vise zele da budu objekt nase zelje nego sto mi zelimo da ih kresnemo. Cela ujidurma je sto zene pokusavaju da zamene uzrok i posledicu a da muskarac ne primeti.

Jacina nase zelje je posledica njihovog odbojnog stava iz kojeg vremenom proistice razlika u snazi seks nagona kod polova, koji je u startu jednake snage. Zato se tako ponasaju, da nedostupnoscu maksimalno aktiviraju muski nagon i iz toga izvuku profit. Inace ih mi ne bi razlikovali od okolnog krajolika, bilo bi nam isto da li stavljamo pivo u frizider ili stavljamo nesto drugo u zenu. Stvaraju nam iluziju kako nam kao mnogo cine, a u stvari je obratno, u svakoj izazvanoj erekciji zena ostvaruje svoju osnovnu funkciju.

I onda je najaci momenat kad se doticne zapitaju a sto vide u nama samo telo?? Pa upravo zato sto ste inflantorno naduvavajuci cenu svojih genitalija obezvredile ostatak sebe. U prirodi postoji balans, ako vecim delom dana cupkas obrve, gledas se u ogledalo, vadis dlake iz cetke itd malo ce ti energije ostati za neseksualne stvari.

No vremenom, sa godinama, kako privlacnost neke opada javlja se zanimljiv fenomen da joj seks zelja jaca, ona se sve manje uzivljava u ulogu pozerke karakteristicnu za ranije faze biovlasti, tada u glavi krecu i fleshbekovi tipova koje je odbila a svidjali su joj se, i tada ako racionalizacija omane pocinje kajanje i kritikovanje devojaka koje rade isto sto i ona kad je bila mlada, odnosno manipulisu. Dok ona sada mora biti direktnija kako bi bila konkurentna, da ni ne pominjem bioloski sat.
 

Back
Top