Da li je veza izmedju drugova mision impossible?

~neverna~

Početnik
Poruka
22
U vezi sam sa drugom iz detinjstva vec pola godine i sve savrsheno funkcionishe i u opshte ne smatram da to shto se znamo godinama moze da bude neki veci problem. Nazalost shvatila sam da to vecini predstavlja problem, naime moj brat se prekljuche smuvao sa svojom najboljom drugaricom, i vecina nashih prijatelja je napravolo chitavu frku od toga. ZASHTO????? Zar je to tako velika prepreka?
Pitam vas, a pitala sam josh jednu nashu drugaricu koja je najvishe negodovala. I evo koji su njeni argumenti: suvishe se dobro poznaju (ja mislim da je to super), poenta veze je izmedju ostalog i da parovi vremenom otkrivaju nove stvari o svom partneru (pa zar se to i ne deshava, ja sam otkrila sasvim drugu stranu mog dechka). To je to.....
Shta vi mislite
 
~neverna~:
U vezi sam sa drugom iz detinjstva vec pola godine i sve savrsheno funkcionishe i u opshte ne smatram da to shto se znamo godinama moze da bude neki veci problem. Nazalost shvatila sam da to vecini predstavlja problem, naime moj brat se prekljuche smuvao sa svojom najboljom drugaricom, i vecina nashih prijatelja je napravolo chitavu frku od toga. ZASHTO????? Zar je to tako velika prepreka?
Pitam vas, a pitala sam josh jednu nashu drugaricu koja je najvishe negodovala. I evo koji su njeni argumenti: suvishe se dobro poznaju (ja mislim da je to super), poenta veze je izmedju ostalog i da parovi vremenom otkrivaju nove stvari o svom partneru (pa zar se to i ne deshava, ja sam otkrila sasvim drugu stranu mog dechka). To je to.....
Shta vi mislite

Ma to su gluposti!!! Kakvo negodovoanje,..sta je ovo??
Nemoj ti da slusas drugarice jer pojma nemaju....ako ti je dobro sa njim onda uzivaj i zajebi prijatelje koji tako ograniceno razmisljaju.
 
Samantha Jouns:
e ovo je stvarno dolicno,....svak cast!
a ja cu prestati da te pratim po forumima....

Kako mislis da me pratis po forumima? Ja sam samo na ovom forumu.

Ali mene libobo uvo sad imam novu tastaturu i vise ne kuca dupla slova.:D:D:D:D
Od duplog moze samo sex sa sisatom pekarkom.

Mene posebno pale pekarke zato sto je u pekari vruce a kad je vrucina onda mi je jos bolji sex nego kad je hladno.

Samanta da li bi se posluzila seksom u pekari?
 
Kiss_me:
Joj sinnke ti stvarno odvalis pa ostanes ziv :lol:

Neka ja lupam jer sto vise lupam i imam retardiranu filozofiju imam sve vise prijatelja.
Nikad nisam imao prijatelja koji me zayebo, a dosta ih je govorilo kako imam syebanu filozofiju ali ja nikad nisam imao potrebe njima kukati a oni meni jesu. Ko je sad tu smart?
Samo se treba drzati one narodne.

Druze brano to je skoda, ali ona je moja kakva je takva je.
 
jao, potseti me temica..imala sam u srednjoj skoli jednog drugara..ma sta drugara, drugaricu bre..zajedno smo muvali ribe:wink: ...misim, njemu..znao je sve moje simspatije, sve pizdarije..obozavala sam ga..a i on mene..non-stop zajedno..ludilo..i jednu noc, bila kod mene zurka..pili, zezali se i pozaspali..ko se gde zatekao..a on i ja u nekom cosku, i ne znam ni kad sam zaspala...budim se, i shvatim da lezim na njegovoj ruci ali nesto nije u redu...i vidim da covek sat vremena drzi ruku dvadeset cent od poda, nece da je spusti, jer bi meni onda pala glava...taj gest, i taj trenutak..necu nikad zaboraviti...okrenem se prema njemu, i naravno poljubim ga...jedan slatki, prenezni poljubac..koji se ne zaboravlja...

i sad, drustvo se probudi, razlaz..i ja padnem u trip..jao, sta sad, najbolji prijatelji, a znajuci da moje veze u najboljem slucaju traju mesec i po..ufrkisem ja, necu da ga izgubim..i sta sad on misli..misiiiim, pakao , ceo dan..i uvece, izlazim, srecemo se na istom mestu, i vidimo se i zastanemo..onako par metara razdaljine...i onda pocnemo da se smejemo ako blesavi..i padnemo jedno drugom u zagrljaj...

vise nikad nismo spomenuli taj erotski momenat, niti smo imali ikakve insinuacije na tu temu...druzili se jos godinama, sve do rata..posle se sve raspalo, i svi se razbezali..ne znam gde je on, ali, nisam ga zaboravila..
ne znam sto sam ovo ispricala, ali mislim da ne skodi;-)
 

Back
Top