Sex i ljubav

sinnke:
Ljudi cesto mesaju ljubav i sex.

Ja recimo sex mogu imati samo sa zenom, a ljubav samo sa muskarcem.
Jel to normalno?
Kakav si ti ludak, hahahaha
Mislim da ne može niko da se naljuti na tebe sa onakvim avatarom.
Usput, u pravu si, samo ako ljubav posmatraš kao nešto što se nemože i telesno iskazati.
 
U partnerskom odnosu ljubav i sex i jesu pomešani, tako je najsladje, zar ne?
Desna hemisfera mozga je nadležna ljubavi, a leva seksu. A desna i leva hemisfera, ako nije reč o lobotomiranima, obično komuniciraju, u sprezi su. Zato su jedno bez drugog nepotpuni i onda "to nije to".
No, ima i deseksualizovanih ljubavi: prema roditeljima, deci, raznim bližnjma, prijateljima, životinjama... kao što ima i "deljubavizovanog" seksa... sa raznim bićima.
A... čemu ovo dualizovanje?
Izvin'te na zadržavanju!...
 
Fantina:
U partnerskom odnosu ljubav i sex i jesu pomešani, tako je najsladje, zar ne?
Desna hemisfera mozga je nadležna ljubavi, a leva seksu. A desna i leva hemisfera, ako nije reč o lobotomiranima, obično komuniciraju, u sprezi su. Zato su jedno bez drugog nepotpuni i onda "to nije to".
No, ima i deseksualizovanih ljubavi: prema roditeljima, deci, raznim bližnjma, prijateljima, životinjama... kao što ima i "deljubavizovanog" seksa... sa raznim bićima.
A... čemu ovo dualizovanje?
Izvin'te na zadržavanju!...

Znaci ja imam opasan oblik lobotomije?
 
McMillan:
Pa jel' si nekad osećao da ne možeš da dišeš jer ne možeš da se vidiš sa nekom tvojom ribom...? Ili oni čuveni leptirići...
To je kao, ono, ljubav...

imam samo nocne leptirice koje izgledaju kao preruseni vampiri. Inace gusi me u grlu kad se s nekom drpam i stipam pa ispusim tu noc, Onda imam astmaticni napad.
Gusenje je blag izraz.
 
sinnke:
Ljudi cesto mesaju ljubav i sex.

Ja recimo sex mogu imati samo sa zenom, a ljubav samo sa muskarcem.
Jel to normalno?

Ja recimo sa zenama ne mogu da imam ama bas nista ...a sa muskarcima mogu ljubav & sex ....ili samo sex....Jel, to normalno ??? :wink:
 
otkad nismo vishe na ratnoj nozi, mnogo si se promangupirao..vidish kakve izraze koristish..brinem se..vodim omladinu na pogreshan put hehehe..
shta je tema..ljubav ili sex..ma sveee odmah i sad i uvek..i nije valjda da se brkaju osecanja 'stalo mi je do tebe' i ljubav..nisam gledala odgovore mrzi me..ali shta god..to nije ljubav..mozda zaljubljenost..bice ljubavi, ali shto cekati ljubav da bi se sexali..to se uglavnom desi u ovoj fazi pocetnoj zaljublj.od nekoliko meseci..mada se moze i saseci da ne dodje do ljubavi..shta znam..mada ne..hehehe uzasss
 
G. S. mu se uvukla u mozak.
Kradomice, u školi, on i Oto zabavljali su se crtanjem gadosti u svoje zemljopise ( kako je on voleo da kaže ), dodajući predstavnicama tropskih urođenika, opuštene sise, a predstavnicima Goleme udove. I sastavljali su, na komadićima hartije, prljave male pesmice o učiteljicama i direktoru škole. Njihova učiteljica bila je ispijena usedelica srvenog lica, oštrih, izbečenih očiju; Njega je uvek podsećala na bajku o vojniku, koji je išao po ognjilo, i psima pored kojih je morao da prođe, a koji su imali oči kao šolje, kao vetrenjače, kao mesec.
Ona se zvala gospođica Grudi, i Oto, s blesavim prostaklukom malenih dečaka, napisao je za nju:

Gospođica Grudi
Ima dobre grudi.
 

Back
Top