Čudna imena, prezimena, nadimci

Imena: Zmirko, Jasar, Fartel, Geler,
Prezimena: legendarni Kurcinak, ili Kurtz (citaj brze ;) ), Brabonjak, Mrznjak
Nadimci: Poplava (nadima za jednu plavusu), Baracaga, Anakonda (e ovaj nadimak mi je smesan zbog price koja se krije iza njega, ali me mrzi sad da je pricam... hocu ako bas vi hocete :D )...
 
Tya:
hajde, hajde.. i price o poreklu se vaze!

ok... Djole Anakonda... Prica datira nekoliko godina unazad dok je on jos bio na faksu (Medicinski u Nisu) i ziveo sa cimerom u domu... I sad jedne noci taj cimer (inace, njegov nadimak je Japanac zato sto se zabavljao sa nekom japankinjom) 'privede' neku devojcicu, i u sred noci bane Djole... Ima sta da vidi... Oni golisavi u krevetu... I sad umesto da se lepo izvini i ode, on mrtav ladan sedne pored njih i upali TV. I sad ovaj jadan cimer poceo da pizdi, i ono gestikulacijom mu pricao da izadje dok 'ne zavrsi' posao... A Djole gleda u TV i ne sljivi ga 5%... Sto je najgore, pocinje da im objasnjava film koji je trenutno isao (Anakonda), i kakva je to zmija i kako je on fasciniran njom i blah blah blah (inace, mi tog Djoleta zovemo Enciklopedija, jer covek prosto upija sve informacije na koje naleti)... Na kraju ustao Japanac i izbacio ga iz sobe... Fazon je sto je Djole 20 minuta objasnjavao sta je anakonda golisavom paru u krevetu pored njega :) ... I dan danas ga kolege zovu Anakonda...

Eto ;)
 
auh ljudi... ja radim sa birackim spiskovima i maticarskim knjigama (izmedju ostalog) i tu svakakvih imena i prezimena ima..... vise mi nije ni smesno... pre zalosno.... bah.... evo jedno od ove nedelje prezime Magarac.... ili cuvena ciganska Jamezdin (nastalo od James Din) ili Tarzan.... ma postovacu vam ovde svasta :roll:
 

Back
Top