27.mart 2007god.

Da li bi ste Vi potpisali tu peticiju?


  • Ukupno glasova
    28
  • Anketa je zatvorena .

loop

Poznat
Banovan
Poruka
9.128
Radio-difuzni savet je na predlog Vlade Republike Srbije odlucio da oduzme dozvolu za rad RTV PINK, zbog neprofesionalnog rada i neobjektivnog i netacnog izvestavanja.
Vlasnik RTV PINK gospodin Zeljko Mitrovic je odlucio da sakuplja potpise za peticiju i to u svim gradovima u kojima je se program njegove TV stanice prikazivao...

Da li bi ste Vi potpisali tu peticiju?
 
loop:
Ljudi procitajte naslov teme i sve ce Vam biti jasno.

Procitali...dozvola ce biti oduzeta 27. marta 2007. godine...crno na belo...
Ako je ovo ''sta bi bilo kad bi bilo'' tema...precizirajte to malo!
clever.gif
Satrah se od googlanja trazeci vest...
wall.gif
 
E jbg i ja sam glasala za DA..nisam procitala kako treba ja sam mislila da se pise peticija protiv PINKA a ne za... no nema veze,..ma kakve serije,....i filmovi.Serije-osim prijatelja nista ne valjaju..sve kexicke i jad i beda+ nepostju vreme serije,..pise u programu u 19h a ono u 18h..a Filmovi_sve stari i svi se vec po 1000 put repriziraju i treba da zabrane PINKU da radi,..sve je to otislo u propast!!! ;)
 
ja sam stavila DA zbog neki serija tipa cari,prijatelja,simsonovih,ali bih stavila NE zbog svega drugog...zbog granda,emisija tipa city,zbog toga sto na ostale televizije gledaju kao na djubre,latino serija...ali dacu da,jer ako ode pink,docice neka druga glupa televizija,nalik njima..pa onda bolje oni
 
Ma, svašta... kao da morate gledati sve to što vam se ne dopada. Kakve veze ima grand i sl., kad mi nikad TV nije na tom kanalu dok isti traje.
Sloboda izbora, ljudi, sloboda izbora:razz:
Evo, moja svekrva gleda Grand i sve jednu sapunicu i meni je super, znam da sam tada free:lol:
A mi gledamo prijatelje, simpsonove, filmove, desperate houswife, mješoviti brak... Ma ima gomila dobrih stvari, potpisala bih peticiju sigurno. yebotre, kao da n adrugim kanalim nema narodnjaka i sapunica:roll:

Mada, stavrno kad u špici Prijatelja pročitam 'orilo-gorilo':shock: iskidam se od smeha :lol: :lol: :lol:
 
Jeste to stvar izbora, ali ovde nije rec o kvaltitetu programa, nego o objavljivanju laznih rezultata gledanosti i vesti i neprofesionalnom odnosu prema poslu.
E zato im je RDS oduzeo dozvolu.Znaci ipak bi potpisala?
 
Potpisala bih; iskreno - baš me briga koja tv je najgledanija... Jedno vreme je i rts ispirala mozak sa time kako su oni najgledaniji.
Mislim da svako tu vrti na svoju vodenicu; recimo jedni imaju najgledanije filmove, drugi sport a treći informativne emisije. I onda svi pričaju kako su uopšte baš oni najgledaniji...
Stvarno mi je svejedno ko šta gleda, ali meni bi bilo žao da nema Pinka i tih serija koje volim da gledam
 
idite na njihov sajt...
onu su prvi sa 20 i nesto procenata gledanosti, a rts je drugi sa nekih 5 - cak mozda 10 % zaostatka WOW!

takodje mozete procitati vest da je pink jedan od najposecenijih sajtova... ma jes' k'o moj sajt.
mozda je cak moj poseceniji :)
 

Back
Top