Gore - dole, levo - desno

migud

Domaćin
Poruka
3.196
Vrzma mi se ovo pitanje/a po glavi, pa reko`, da realizujemo. Elem, kako volite da vam ga obradjuje, po horizontali, vertikali ili kruznom putanjom. Ili combo? I dok stimulira klitoris, volite li kad prstima (ili... ) penetrira u vas? Jos nesto, sta praktikujete: klitoralni orgazam iza koga sledi vaginalni ili... Verujem u X KOMBINACIJA kojima cete nas obasuti.
Uzgred, momci pridruzite se, da cujemo vasa iskustva.
 
migud:
Vrzma mi se ovo pitanje/a po glavi, pa reko`, da realizujemo. Elem, kako volite da vam ga obradjuje, po horizontali, vertikali ili kruznom putanjom. Ili combo? I dok stimulira klitoris, volite li kad prstima (ili... ) penetrira u vas? Jos nesto, sta praktikujete: klitoralni orgazam iza koga sledi vaginalni ili... Verujem u X KOMBINACIJA kojima cete nas obasuti.
Uzgred, momci pridruzite se, da cujemo vasa iskustva.
:shock: koga "ga"???
 
migud:
Vrzma mi se ovo pitanje/a po glavi, pa reko`, da realizujemo. Elem, kako volite da vam ga obradjuje, po horizontali, vertikali ili kruznom putanjom. Ili combo? I dok stimulira klitoris, volite li kad prstima (ili... ) penetrira u vas? Jos nesto, sta praktikujete: klitoralni orgazam iza koga sledi vaginalni ili... Verujem u X KOMBINACIJA kojima cete nas obasuti.
Uzgred, momci pridruzite se, da cujemo vasa iskustva.

Ухватио вас климакс,ја ј.бем без престанка милиони комбинација!
 
migud:
Vrzma mi se ovo pitanje/a po glavi, pa reko`, da realizujemo. Elem, kako volite da vam ga obradjuje, po horizontali, vertikali ili kruznom putanjom. Ili combo? I dok stimulira klitoris, volite li kad prstima (ili... ) penetrira u vas? Jos nesto, sta praktikujete: klitoralni orgazam iza koga sledi vaginalni ili... Verujem u X KOMBINACIJA kojima cete nas obasuti.
Uzgred, momci pridruzite se, da cujemo vasa iskustva.


pa hajd'
 
Moje iskustvo kaze da devojke obicno vole ili levo desno ili lagano polukruzno....mada mi je bas poslednja devojka otkrila, da iako inace sama to radi levo-desno, zacudjujuce, tokom oralnog seksa joj prija jednostavan pokret jezikom gore-dole... predpostavljam da je dozivljaj individualan i da se ni 2 devojke ne mogu ukalupiti u isti kalup. Savet muskarcima: pitajte devojku sta joj prija

:)
 
Sport_Billy:
Moje iskustvo kaze da devojke obicno vole ili levo desno ili lagano polukruzno....mada mi je bas poslednja devojka otkrila, da iako inace sama to radi levo-desno, zacudjujuce, tokom oralnog seksa joj prija jednostavan pokret jezikom gore-dole... predpostavljam da je dozivljaj individualan i da se ni 2 devojke ne mogu ukalupiti u isti kalup. Savet muskarcima: pitajte devojku sta joj prija :)
;) ;)
 
ok.. gore dole, levo desno, u krug pa na cose neam pojma.... sta vishe prija...

ali... prstic ide ili odozdole na gore ka vrhu, ili obrnuto odozgore na dole, ka dnu... obe kombinacije su se pokazala vrrrloo efektnim do sada...

nda .. druga ruka je ili na stomaku, onako rashirena, ili lagano klizi uz i niz butinu, ili cvrsto drzi da nema vrdanja gore dole, levo desno, u krug pa na cose ;)
 

Back
Top