desavanja na fax.-u

milanivk

Početnik
Poruka
49
da li ste neki put bili u situaciji,nevezano da li je profesor star ili mlad,da vam se nabacuje,da zeli da flertuje sa vama i u krajnjem slucaju vam kaze da ako mislite da polozite njegov predmet morate sa njim na veceru,a posle vecere zna se sta ocekuje od vas.kako ste reagovali ako vam se ovako nesto desilo,i koliko je to ovde kod nas na fakultetima prisutno.iskreno !!!
 
mislim da je to dvosmerno, i vi se lozite na profesore, idete bez gacica i brusa na ispite, pokusavate seks sredstvima, koketiranjem izbunariti sesticu ili cisto zato sto u profi vidite autoritet, predvnodnika krda, prosto jer je on sa one strane katedre....
mozda je jos bolji najbolji nacin da se upozna biovlast mladih zenki biti profesor u srednjoj skoli, jer su srednjoskolke zelenije, otud i lakse citljivije a u prvom redu zato sto je u tim godinama biovlast vernija sebi, svojoj osnovnoj funkciji, kasnije se sve raspline
 
random_cloud_form:
cudi me da to kaze osoba koja je izjavila da brlja i kao supruga i kao ljubavnica.
kao toliko ti je tesko da zamislis sebe, svog profesora i krevet istovremeno, ma daj,cini se da malo pokusavas da prodajes lepo vaspitanje...

A sto je tebi toliko cudno da ona koja brlja ne voli da brlja sa profesorima?! :roll: :lol:
 
mislim da bi to bilo super ,,, mislim ima zaebanih predmeta ,,, ja bi bas volela da me pozove u svrhu resavanja ocene ,,pa nek mi radi sta hoce ,,bas me briga ,,,yebala sam se i za nishta pa bi sada za razliku mogla za nešto ,,, dakle unovčavanje ribe ,,,, definitivno DA
 
milanivk:
da li ste neki put bili u situaciji,nevezano da li je profesor star ili mlad,da vam se nabacuje,da zeli da flertuje sa vama i u krajnjem slucaju vam kaze da ako mislite da polozite njegov predmet morate sa njim na veceru,a posle vecere zna se sta ocekuje od vas.kako ste reagovali ako vam se ovako nesto desilo,i koliko je to ovde kod nas na fakultetima prisutno.iskreno !!!

Hhahahahahhah NE BAŠ TAKO..
U mom slučaju je bilo spontano, nema veze sa ispitima i zoupotrebom položaja. Bili smo preblizu. Položio sam ispit pre toga, ako je neko opravdanje..
A sad bez zavitlavanja, dve koleginice su bile u situaciji da im je ponuđena krevetska opcija polaganja ispita. Mučno je to, kreteni matori...
 
Meni se desilo jedanput. Mislim, nije covek(stariji od mog oca) me prisiljavao ni na sta, samo mi je ponudio da sa njim odem na koka-kolu i do kabineta i izrazio zaljenje kad sam rekla da "moram da idem kuci da ucim":P i da ne mogu sa njim. Ali ja sam se tad bas ufrcila. Mislila sam da ce da me muci godinama. Ali polozila sam ispit u sledecem roku(bez da sam ga videla u medjuvremenu). Mislim da je on vise bio u fazona da proba kod svake, pa gde upali. Sad mi je sve to smesno kad se setim.
 
na srecu pa nikad nisam naletela na takvog skota...sa svojim mentorom popijem kafu ali to nema veze sa muvanjem, covek je totalno normalan....a imamo na faxu jednog takvog pa je ovaj moj profesor za njega rekao da je jadnik i da je to mnogo ruzno...
a imala sam jednog strasnog profesora, od onih sto ne moze da se polozi kod njega 5 godina...tip ima 70 godina i ***** je :)
uglavnom, polozim ja to iz prve i covek me pozove na rucak...ali posto je *****, tu tek nije bilo govora o muvanju...i onda smo se druzili i super je covek...super je kuvao, imao razne neke kolekcije nota, muzike, knjiga, slika....stvarno je bio dozivljaj otici kod njega...
i nekad se skupljalo par nas pa odemo a on nas hrani i pusta nam muziku :)
ali nije bilo zajebavanja sa njim...posle sam imala jos jedan ispit i tu mi dade neku bednu ocenu...i jos mi posle odrzao predavanje sto nisam bolje naucila...znaci fer covek i nema sanse da se dobije dobra ocena na drugarstvo :)
 
Sharlote:
Meni se desilo jedanput. Mislim, nije covek(stariji od mog oca) me prisiljavao ni na sta, samo mi je ponudio da sa njim odem na koka-kolu i do kabineta i izrazio zaljenje kad sam rekla da "moram da idem kuci da ucim":P i da ne mogu sa njim. Ali ja sam se tad bas ufrcila. Mislila sam da ce da me muci godinama. Ali polozila sam ispit u sledecem roku(bez da sam ga videla u medjuvremenu). Mislim da je on vise bio u fazona da proba kod svake, pa gde upali. Sad mi je sve to smesno kad se setim.

pa sta, zvao te na sokic i ti si odmah pustas filmove c cc. Smesna si!
no, da sam bio na njegovom mestu, ne bi mogla tek tako da se posle prosetas u sledecem roku pa makar mi to bilo poslednje. al covek izgleda nema samopostovanja, pusta da ga studentkinje gaze.

naravno, ako realno uradis za jaku sesticu ne bih te obarao, i may be a bastard, but i'm not a ******* bastard
 
random_cloud_form:
pa sta, zvao te na sokic i ti si odmah pustas filmove c cc. Smesna si!
no, da sam bio na njegovom mestu, ne bi mogla tek tako da se posle prosetas u sledecem roku pa makar mi to bilo poslednje. al covek izgleda nema samopostovanja, pusta da ga studentkinje gaze.

naravno, ako realno uradis za jaku sesticu ne bih te obarao, i may be a bastard, but i'm not a ******* bastard

Sto sam ga ja zgazila? Covek me pitao-ja odgovorila. Posteno!
 
Pa jeste, navukla sam ga. Na njegovim casovima, nosila sam uvek dekoltirane majice, vrtela kosu i gledala ga, a kad bi me pogledao, ja bih se osmehnula nevino. A tog famoznog dana sam se naslonila na njegov sto i rekla da ja baas uuuziiivam na njegom casovima, i da mi se pije koka kola. A da je on pored toga sto je najzanimljiviji, takodje i najzgodniji profesor.
Eto, to je bio moj scenario -navuci profesora-pa ga sutni!
 
a da li si iskorisitla onu foru iz filma Indijana Džons ... studentkinja napiše na kapke i love you i svaki put zatvori oči kada je profa pogleda ...


meni se desilo samo da asistent zadrema na ispitu...
i da, profa je jednom na ispitu zaplakao jer mi je prepričavao neki film...
mnogo mi je bilo neprijatno...
 
mislim da kod mene toga nema takva je priroda, mada se sigurno i varam. nemam pojma shta se desava.
mada ja bi bash volela da me neki profa zove na vecheru jao bas bih : )
i da jedemo meso i lepinje
 
jeste startovao me je neki debeli matori konj na faxu,...uzas..ne cu da pricam o tome...uglavnom pokusao je i sa drugom devojkom neke stvari i riba ga snimila i odnela dekanu dokazni materijal i profa vise ne radi,,..a to se desilo jos nekim studentkinjama u razlicitim gradovima kod istog profe :shock: I nismo se oblacile izazovno i sta ja znam...Nego covek prso...
 

Back
Top