Cupava vremena...

Sta imate od kose?

  • Celav sam

  • Kratka kosa

  • Kosa do ramena

  • Kosa do dupeta

  • Percin

  • Dredovi

  • Nesto trece


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

CIKLON B

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
351
Sve ih je vise....

Mislim cupavaca...

Gledajuci TV primetio sam da se u reklamama za bilo sta pojavljuje sve vise muskaraca sa kosom dovoljno velikom da prekriva usi i stize skoro do ramena... Bukvalno svaki lik koji u reklami glumi smekera ima dosta kose na sebi... Ovaj trend nije prisutan samo u TV reklamama vec i na ulici sve je vise likova sa velikom kosom pogotovu medju tineidzerima.
 
intra:
Šta su dredovi :lol:
lennylocks.jpg


bobguitar.jpg
 
CIKLON B:
Sve ih je vise....

Mislim cupavaca...

Gledajuci TV primetio sam da se u reklamama za bilo sta pojavljuje sve vise muskaraca sa kosom dovoljno velikom da prekriva usi i stize skoro do ramena... Bukvalno svaki lik koji u reklami glumi smekera ima dosta kose na sebi... Ovaj trend nije prisutan samo u TV reklamama vec i na ulici sve je vise likova sa velikom kosom pogotovu medju tineidzerima.
I meni se više sviđa kad muškarac nosi kratku kosu.
Ne volim da mi bude muškarac konkurencija u dužini kose. :D

Dred = Bred = Bred Pit ;)
 
...са стране 1, горе 2...или 3...и то је то...већ годинама. Чим почне да прелази уво мене то страшно нервира.

...хехе...а видео сам једном ћалета на некој слици кад је имао око 25...испод Ајфелове куле...коса до рамена...а у руци нешто...што баш не личи на цигарету...више на џоинт (нешто ми не личи на њега...али никад није признао)...звонцаре, уска кошуља са 3 откопчана дугмета...као Мик Џегер...ма не знам...смешно ми је то.
 
Ja volim da sam kratko podšišan. Marinac, kec i dvojka.
Nekoliko meseci se nisam šišao, tako se mojoj devojci sviđa
Ovi Jamajčani uopšte ne peru kosu, mažu je nekim uljima, jednom sam putovao sa tipom koji ima rasta frizuru, tražio sam da mu pipnemkosu - kao drvo :lol: To je, bre, mučenje.. i paze se kao cice da im nešto ne desi sa dlakama na glavi. To su dezorjentisani Samsoni, ukoliko ne gaje frizure kao deo folklornog nasleđa.
 
CIKLON B:
Sve ih je vise....

Mislim cupavaca...

Gledajuci TV primetio sam da se u reklamama za bilo sta pojavljuje sve vise muskaraca sa kosom dovoljno velikom da prekriva usi i stize skoro do ramena... Bukvalno svaki lik koji u reklami glumi smekera ima dosta kose na sebi... Ovaj trend nije prisutan samo u TV reklamama vec i na ulici sve je vise likova sa velikom kosom pogotovu medju tineidzerima.


uh bre ti cupavci me malo pale...obozavam dugu kosu, valjda sto je i ja imam, pa tako bi bilo lepo dve cupave glavice u krevetu............hehe...:))))
 
Ljuba82:
...са стране 1, горе 2...или 3...и то је то...већ годинама. Чим почне да прелази уво мене то страшно нервира.

...хехе...а видео сам једном ћалета на некој слици кад је имао око 25...испод Ајфелове куле...коса до рамена...а у руци нешто...што баш не личи на цигарету...више на џоинт (нешто ми не личи на њега...али никад није признао)...звонцаре, уска кошуља са 3 откопчана дугмета...као Мик Џегер...ма не знам...смешно ми је то.

uh ..ja verovala da Lacek lici na na lavceka.........:)))
 

Back
Top