Da li ste i vi mamac za budale?

Nadje se uvek neka budala, tako je, ali sta da se radi, neki te ljudi stvarno izazovu da iskocis iz koze, nema tu velikog leka, izbegavanje maksimalno...mada je mnogo tesko ako su u pitanju poslovni odnosi, znaci na primer, moras da radis sa nekom budalom...ja licno nisam nasla nikakvo resenje...
 
Nadje se uvek neka budala, tako je, ali sta da se radi, neki te ljudi stvarno izazovu da iskocis iz koze, nema tu velikog leka, izbegavanje maksimalno...mada je mnogo tesko ako su u pitanju poslovni odnosi, znaci na primer, moras da radis sa nekom budalom...ja licno nisam nasla nikakvo resenje...ne bih rekla da sam bas mamac za njih, nego jednostavno ima ih mnogo svugde oko nas...
 
ian:
Betty:
ali oni mene najlakse zavedu. Ludaci, neuroticari, psihoticari......jedino ne valja sto su destruktivni, pa brzo sve pokvare.
Valjda odashiljemo upravo te energije.. psihologija...


Pa da. ja sam brza a oni su brzi, i to me pali. Pri tom stravicno inteligentni, zabavni, sarmantni...hmmmm.....kao ono u "Munjama": NAJEBACES. i TI CES NAJEBATI. SVI CETE NAJEBATI! hwhehehehe....bas sam o jednom takvom napisla tekst, izasao danas u Politici, na zenskoj strani.....
 
Ma ne... budala se postaje, ne radja se kao budala... sva deca su pametna i normalna kad se rode, a kasnije pobudale ;)

Srecom, ja sam na sredini izmedju normalnih i budala, pa nema teorije da postanem i jedno od njih ;) ... Ustvari, ja sam normalna osoba, sa izletima ludosti... ulovi me to tako dva puta godisnje... pa me drzi po 6 meseci ;) :lol:
 

Back
Top