Romanticne recenice

Znam ti cim ustanes i pre polaska na posao otvorices mail...da vidis sta ima novo:)) evo neka te ova slicica obradije ,,neka ti ulepsa dan ,,da te poljubim pre odlaska na posao..da te zagrlim na vratima kad krenes,,da ti pozelim lepo jutro lep dan i uspesan posao.....

P.S.

mozda nije najromnticnija, ali je meni vrlo draga
 
roantika ............svuda oko nas .LJUDI doslo je proljece,mada neko voli i romanticnu zimu. lepo je je i kad je jesn ,to je ustvari najromaticniji period .samo ljeto nevolim.uzivajte u romantici i ljubavi dok je nas bice i romantike................
 
Ima ih vise, ali moram da biram iz kolekcije najboljih... :)

Ther is no chaos in the world, except the chaos which your mind creates.
----- Nisargadata

Hrabrost nije odsustvo straha, hrabrost je delanje uprkos strahu.
----- Skot Pek

If the splendor of thousands of suns were to blaze forth all at once in the sky,
even that would not resemble the splendor of that exalted being (Krishna).
----- Bhagavad gita 11.12

Jesu romanticne na svoj nacin... :D

A i ovo sam juceo procitao, verujem da je bilo meni upuceno.. :) ................

Bezuslovno ...

Po meni
u meni
oko mene
svugde te ima ...
I da mi kozu
ogule
vid oduzmu
srce izvade
krv razliju
dah oduzmu
nicicu iz nicega
tetovirana tobom
s' ljubavlju
nenadmasnom
nesalomivom
bezuslovnom
za tebe.
 
Evo sad sam se probudila i citam poruku, ima ih par, ali mi je jedna okacila izuzetan osmeh na lice, koji cu nositi celog dana:

- Srecan sam ustao, skroz srecan ljubavi. Mora da sam nesto lepo sanjao, iako sam zaboravio sta. Idem na posao, da zaradim sve za decu koju si mi obecala, eto, cini mi se da sve sto sam ikad cinio, cinio sam za tu obecanu decu. Raspolozen sam opasno da nekog volim, ja bih sad obgrlio sunce od neke bezrazlozne srece. Dobro jutro Sunce.
 
pa ewo za mene je owa rechenica mnoooogo draga : " pre tebe sam mislio da sam ceo,ali ti si ona moja druga polowina,lepsha,sada bez tebe nisam ceo,a jedno celo koje je sada rastawljeno se ne moze opet sastawiti...tako neshto,u tom smislu,to sam negde prochitala
 
Postoje reci koje ljubomorno cuvam ,
(ali cu ih podeliti sa vama )
u sebi meni najlepse najjace, predivne
nezaboravne koje koracaju samnom
svaki dan i sapucu bezglasno :

"A ti, ti se zoves slicno odjeku
Ne necega sto je bilo, ne necega sto je sada
Ne necega sto se priprema
ODJEK SI SVEGA ZAJEDNO

Znas kako se ja zovem,


ZOVEM SE CEKAJUCI TEBE"

-I ja ih cujem uvek poput vazduha koji udisem
od meni najznacajnije osobe na svetu .:heart:


Recenice koje sam ja rekla ... ne znam ,mozda bi osoba kojoj sam
namenila neke reci bolje to znala da kaze .
 
Poslednja izmena:
Ti si kompletna epopea ja sam rima jednog stiha ti se genije poezije ja sam mastilo koje prostires. Ti si pesma u tisini, ja zica koja vibrira ti si vetar koji me miluje ja sam san koji prozivljavas. Ti si krv iz vena ja sam puls jednog zivota ti si more plavo ja sam usamljeni delfin. Ti si zelja koja me zove ja sam telo koje prizeljkujes ti si sama ljubav ja,covek koji te zeli!
 

Back
Top