Drajveri - HITNO!!!

Vrlo moguce da ti nisu potrebni driver-i za monitor, nego za graf. kartu.Reci koja je, recnucu ti odmah.Shto se tiche monitora, ako je ci ili pro-t serija onda ti treba i driver, ali chisto sumnjam, poshto su oni jako retki i jako skupi...
Znachi, kazi model karte...
 
Ako sam na pravom mestu onda je STANDARD PCI GRAPHICS ADAPTER (VGA). Ta mi je bar namestena u Control Panel-u.

Gde mogu da proverim jos koja je graficka, samo nemoj da mi kazes da je izvadim iz kompa i da procitam
 
Ili pak, probaj da nadjes u nekom CD clubu disk sa OpenGL driverima. To je jedan fajl sa otprilike 80 MB-a. Pokrenes njega i on sam prepozna driver za graficku (ako je graficka novijeg tipa) i onda nemas problema... Potrudicu se da ti na netu nadjem taj file, samo ne znam da li si u mogucnosti da skines 80 MBa sa neta...
Pozdrav
 
leiasw:
Ako sam na pravom mestu onda je STANDARD PCI GRAPHICS ADAPTER (VGA). Ta mi je bar namestena u Control Panel-u.

Gde mogu da proverim jos koja je graficka, samo nemoj da mi kazes da je izvadim iz kompa i da procitam
Ovu poruku dobijes kad drajveri nisu pronadjeni.Bojim se da ce neko ipak morati da ti izvadi graficku iz racunara i da procita.(Pa makar to bio i nas drug Gardijan).
 

Back
Top