mislim da nesto treba da menjam u odnosu sa drugim ljudima

trazim_drustvo

Obećava
Poruka
56
Meni se cini da ja nemam drustvo zato sto bi trebao nesto da promenim.

Evo da bi mi pomogli reci cu nesto o sebi. Vecu govoriti o fizickim karakteristikama, lep sam decko. Drzacu se psihickih. Prvo dobar sam covek, nije da se hvalaim ali to su cinjenice, uvek spreman da svakom pomogne i izadje u susret. Nikad ne gledam i ne merim da li mi se neko javi ikad ili ne. Cak i kad se skupi neko drustvo to je spontano , u drustvu sam duhovit, zasmejavam ljude vidi se da im je lepo.

Ali niko se nikad ne seti da mi se javi. Ja se javim svima, pitma kako su. Stalno se javljam i stalno zivkam ali se nikad niko ne seti da pozove mene , da pita kako sam. Svi zovu jednom u sest meseci i naravno nesto im treba da se zavrsi. A ja cu naravno odma da pohitam sve da im obavim.

Meni nesto govori da treba malo da udarim granicu i da smanjim svoju dobrotu, jer imam utisak da me ljudi iskoriscavaju, i da ih bas briga da me pozovu ili da me se sete zato sto me vide ko nekog ko vidi na ofingeru i koga mogu da skinu sa ofingera po potrebi kad im zatreba.

Voleo bi da cujem vasa misljenja.
 
Da definitivno treba da smanjis svoju dobrotu,..i da naucis da kazes NE!
Nemoj izigravati dobricu i ciniti usluge svim ljudima...zna se kome se cine usluge kome ne,...nemoj da dozvolis da te iskoriscavaju,...Tako sam ja prosla u zivotu,...Videces kad budes malo manje cinio usluge ljudima koji te ne cene,..videces da ce ti krenuti na bolje.A i u ovom zivotu i u ovoj zemlji,...samo oni koju su losi dobro prolaze jer uvek misle samo na SEBE!!!
 
Da li stalno zivkash ljude ,zato shto te stvarno interesuje kako su tj. iz dobrote ili zato shto ti je dosadno, pa trazish drustvo? 8-) (izvini pitam, jer ja sam to kod nekih dugogodisnjih prijatelja eliminisala,SMARA ME kao tradicija zivkamo se toliko puta, moj red da zovem itd. ako mi je neko prijatelj, bitno je da znam da postoji tamo negde, naravno nek se javi kad mu treba pomoc, kao i ja njemu, bilo kada. Ali prijatelj se stiche dugotrajnim naporima.Ne moram svaki dan podnositi raport, shta sam jela i gde sam bila)
Da li pomazesh , zato shto si dobar ili zato shto zelish imponovati ljudima, da bi imao drushtvo.
Izvini, jutro je, pa lupetam, ali sam mislila da je ovo neka shaljiva tema u prvom momentu. Naravno, menjaj se, prvo nauchi biti sam sa sobom, pa onda privuci prave ljude, a ne trchi za pogreshnim. Lep si k'o upisan...to ne menjaj...ali ovako malo...na prijateljima...poradi, oblikuj, znash vetj... :-D
 
Gljiva zjalelovka:
Da li stalno zivkash ljude ,zato shto te stvarno interesuje kako su tj. iz dobrote ili zato shto ti je dosadno, pa trazish drustvo? 8-) (izvini pitam, jer ja sam to kod nekih dugogodisnjih prijatelja eliminisala,SMARA ME kao tradicija zivkamo se toliko puta, moj red da zovem itd. ako mi je neko prijatelj, bitno je da znam da postoji tamo negde, naravno nek se javi kad mu treba pomoc, kao i ja njemu, bilo kada. Ali prijatelj se stiche dugotrajnim naporima.Ne moram svaki dan podnositi raport, shta sam jela i gde sam bila)
Da li pomazesh , zato shto si dobar ili zato shto zelish imponovati ljudima, da bi imao drushtvo.
Izvini, jutro je, pa lupetam, ali sam mislila da je ovo neka shaljiva tema u prvom momentu. Naravno, menjaj se, prvo nauchi biti sam sa sobom, pa onda privuci prave ljude, a ne trchi za pogreshnim. Lep si k'o upisan...to ne menjaj...ali ovako malo...na prijateljima...poradi, oblikuj, znash vetj... :-D

Ne zivkam stalno nego umereno, misli i to nije zivkanje. Ne zivkam ja ko kreten. Ali se javim da vidim sta se radi, kako su. Ponekad pozovem da odemo negde ali obicno svi imaju neke obaveze. Onda racunam da ce neko mene da pozove ali to dzabe nema sanse. A pomazem zato sto nisam naucio da kazem ne tj. zato sto sam bukvalno previse dobar. Nikad mi u glavi nije bila korist od drugih.

Za sve sam uvek tu samo kad im nesto treba, i onda sam najbolji na svetu, onda me obozavaju, jer cu ja odma sve da zavrsim. Kad ih ja pozovem onda su obicno svi stalno zauzeti , da ne pomislis da ja pozovem jednom pa se uvredim sto su zauzeti pozovem bar jos 4-5 puta ali svi su stalno zauzeti i nemaju vremena.
 
e glupo je to shto radish....mislim shta sad kao mi na forumu treba da ti napishemo da se ponashash ko poslednja dileja....tvoj odnos s ljudima nije normalan i ja bih te izbegavao....shta da ti kazhem menjaj se ako mozhesh....ako ne mozhesh uchlani se u neki pokret za neshto pa kao budi zauzet chinjenjem dobra....ako te svi qliraju to znachi da prijatelja i nemash....imam jednog takvog druga....on je malko odlepio s zhivcima....lik ne bi mrava zgazio....al kad krene da pricha bolje iskachi kroz prozor nego da slushash njegove nebuloze....volim ga i poznajem ga dugo....al neiskreno je da mu aplaudiram a u sushtini mi je muka jer ga slusham...pretpostavka da i ti imash neki problem zbog kog te ljudi izbegavaju....niko ne izbegava dobrog choveka samo zato shto je dobar....razmisli o tome i recimo trazhi mishljenje nekog od tih kvazi prijatelja....mada po mojoj proceni slaba od toga vajda....nadji neki izrazito solistichki life style....budi neki pustinjak....putujutji trubadur....ma nem pojma vidi neshto...
 
Jesam bila malo gruba, priznajem...Ljudi kazu dobar i lud su braca, a ja sam u svom blatu nauchila da jedino shto ne zelim da chujem je:''...ma dooobra je ona...'', to mi nekako jadno zvuchi. Razlichiti smo, nije toliki problem u tebi. Ti tvoji navedeni likovi ochigledno su se zalepili da te ''poznaju'' iz koristoljubivih razloga, pa bi bilo dobro da i ti trazis od njih neku uslugu(bar izmisli neshto-chisto kao test). Mnogo ljudi ima, pa sigurno i takvih kao shto si ti. Potrazi ih... Pusti te predatore, neka se pitaju gde si nestao, pa vidi hoce li zvati. Pa kad nazovu za uslugu, ti kroz shalu, o pa de si ti, ni da nazovesh, dada znam treba ti, jes' da tu sam... Postajemo sve vishe povrshni, znash ono znamo se, bla-bla, kupio, bio, margarin-med-mleko trutj,trutj, pa odoshe dalje...Stalno se menjamo...menjamo i ono shto ochekujemo od drugih...treba im to i retji ponekad, a i njih pitati...upoznati se...
 
Chinjenica je da vecina ljudi danas ima malo vremena za druge, neki su i agresivni, ako im otkines od termina planiranog za odmor, hobi, posao. Zivi se brze, gomilaju se obaveze. Porodicni ljudi to najvise osecaju.
Pocinjemo da lichimo na zapadnjake, sve je manje dokonih, gluvarenja. Svi negde jure, zure, ostvaruju svoje "petogodisnje planove"....
Meni je npr. trulo da se kacim ortaku na kafu il' vopi, kad se gushi od obaveza. Nekad se cujemo svake druge-trece nedelje, ali to uopste ne deluje negativno na nase prijateljstvo. I ja imam obaveza i razumemo se. Niko nikom ne zamera.
Ti si se malo pogresno postavio, kao neka dezurna sluzba, koja radi sedam dana u nedelji.
Nije to lose(za druge).
Probaj, na kraju krajeva i nasu staru balkansku varijantu..ukrcaj se nekom nepozvan, al' kupi bar neko pice, ako te drma kriza(samoca)
 
''DOBAR I GLUP, ISTA JE STVAR,
TU NISTA PROMJENIT NE MOGU....'' - sto rece Gibonni..


Da li stalno zivkash ljude ,zato shto te stvarno interesuje kako su tj. iz dobrote ili zato shto ti je dosadno, pa trazish drustvo? (izvini pitam, jer ja sam to kod nekih dugogodisnjih prijatelja eliminisala,SMARA ME kao tradicija zivkamo se toliko puta, moj red da zovem itd. ako mi je neko prijatelj, bitno je da znam da postoji tamo negde, naravno nek se javi kad mu treba pomoc, kao i ja njemu, bilo kada. Ali prijatelj se stiche dugotrajnim naporima.Ne moram svaki dan podnositi raport, shta sam jela i gde sam bila)
Da li pomazesh , zato shto si dobar ili zato shto zelish imponovati ljudima, da bi imao drushtvo.

Potpuno se slazem.....Moja najbolja drugarica i ja se nekad ne vidimo i ne cujemo po nekoliko meseci, ali to uopste ne umanjuje nase prijateljstvo. Jednostavno, ponekad imamo malo vise obaveza ili nas prosto situacija odvede na drugu stranu.... Ona uvek zna da sam tu za nju, kao sto i ja znam da u svakom trenutku mogu da racunam na nju. Nije uopste bitno koliko se puta cujes sa nekim, vec da znas da stvarno imas prijatelja kojem je stalo do tebe i sa kojim mozes da delis i dobro i zlo.

AntunTun:
e glupo je to shto radish....mislim shta sad kao mi na forumu treba da ti napishemo da se ponashash ko poslednja dileja....tvoj odnos s ljudima nije normalan i ja bih te izbegavao....shta da ti kazhem menjaj se ako mozhesh....ako ne mozhesh uchlani se u neki pokret za neshto pa kao budi zauzet chinjenjem dobra....ako te svi qliraju to znachi da prijatelja i nemash....imam jednog takvog druga....on je malko odlepio s zhivcima....lik ne bi mrava zgazio....al kad krene da pricha bolje iskachi kroz prozor nego da slushash njegove nebuloze....volim ga i poznajem ga dugo....al neiskreno je da mu aplaudiram a u sushtini mi je muka jer ga slusham...pretpostavka da i ti imash neki problem zbog kog te ljudi izbegavaju....niko ne izbegava dobrog choveka samo zato shto je dobar....razmisli o tome i recimo trazhi mishljenje nekog od tih kvazi prijatelja....mada po mojoj proceni slaba od toga vajda....nadji neki izrazito solistichki life style....budi neki pustinjak....putujutji trubadur....ma nem pojma vidi neshto...

He, he.....isti slucaj sa jednim mojim ortakom....kao da si njega opisao.

Jeste grubo, ali moram da ti kazem.....Ja stvarno ne znam koliko si ti lep ili dobar, ali cinjenica je da imas neki problem u komunikaciji sa drugima (upravo me je taj moj drug pitao isto sto i ti...I sve mu nesto nije jasno, cudi se zasto je to tako, a ne vidi koliko je naporan). Nemoj da sazaljevas samog sebe, vec uradi nesto konkretno. A ako ne mozes da promenis sebe (sto jeste mozda najteze u zivotu), ti nadji nekog slicnog sebi, ko ce da te shvati.
 
trazim_drustvo:
Meni se cini da ja nemam drustvo zato sto bi trebao nesto da promenim.

Evo da bi mi pomogli reci cu nesto o sebi. Vecu govoriti o fizickim karakteristikama, lep sam decko. Drzacu se psihickih. Prvo dobar sam covek, nije da se hvalaim ali to su cinjenice, uvek spreman da svakom pomogne i izadje u susret. Nikad ne gledam i ne merim da li mi se neko javi ikad ili ne. Cak i kad se skupi neko drustvo to je spontano , u drustvu sam duhovit, zasmejavam ljude vidi se da im je lepo.

Ali niko se nikad ne seti da mi se javi. Ja se javim svima, pitma kako su. Stalno se javljam i stalno zivkam ali se nikad niko ne seti da pozove mene , da pita kako sam. Svi zovu jednom u sest meseci i naravno nesto im treba da se zavrsi. A ja cu naravno odma da pohitam sve da im obavim.

Meni nesto govori da treba malo da udarim granicu i da smanjim svoju dobrotu, jer imam utisak da me ljudi iskoriscavaju, i da ih bas briga da me pozovu ili da me se sete zato sto me vide ko nekog ko vidi na ofingeru i koga mogu da skinu sa ofingera po potrebi kad im zatreba.

Voleo bi da cujem vasa misljenja.
Mislim da se to svima dešava. Neke osobe se jednostavno ne sjete zovnuti, ili nemaju običaj, jedino ako im nešto treba.
Dešavalo mi se da me neko pozove da izađemo na kafu i cijelo vrijeme mi priča o svojim problemima a nijednom ne pita kako sam ja i da li ja imam ikakvih problema. E takvi pozivi mi nisu nimalo dragi. Rijetko je da se neko sjeti i pozove da pita kako si, tek onako, bez neke krajnje potrebe.
Imam nekih prijateljica koje sam naučila da ih ja zovem i kada prestanem one se zapitaju šta mi je, jesam li ljuta itd. itd.
Shvatila sam da mi takve osobe ne trebaju.
Za društvo uvijek jesam, ali ne pod svaku cijenu.
 
trazim_drustvo:
Meni se cini da ja nemam drustvo zato sto bi trebao nesto da promenim.

Evo da bi mi pomogli reci cu nesto o sebi. Vecu govoriti o fizickim karakteristikama, lep sam decko. Drzacu se psihickih. Prvo dobar sam covek, nije da se hvalaim ali to su cinjenice, uvek spreman da svakom pomogne i izadje u susret. Nikad ne gledam i ne merim da li mi se neko javi ikad ili ne. Cak i kad se skupi neko drustvo to je spontano , u drustvu sam duhovit, zasmejavam ljude vidi se da im je lepo.

Ali niko se nikad ne seti da mi se javi. Ja se javim svima, pitma kako su. Stalno se javljam i stalno zivkam ali se nikad niko ne seti da pozove mene , da pita kako sam. Svi zovu jednom u sest meseci i naravno nesto im treba da se zavrsi. A ja cu naravno odma da pohitam sve da im obavim.

Meni nesto govori da treba malo da udarim granicu i da smanjim svoju dobrotu, jer imam utisak da me ljudi iskoriscavaju, i da ih bas briga da me pozovu ili da me se sete zato sto me vide ko nekog ko vidi na ofingeru i koga mogu da skinu sa ofingera po potrebi kad im zatreba.

Voleo bi da cujem vasa misljenja.

d as am na tvo mmes tu, prv obi hpo ku sha oda pon eka dpro chit amo nosh to napi shem!
 
-Eva-:
U pravu si, ni zbog koga i ni po koju cijenu se ne treba mijenjati.
Treba biti svoj.

Ne treba da menjas dobre osobine koje imas (to nisam ni mislila u prethodnom postu), ali svakako da postoji nesto sto odbija druge ljude ( pa ne bi te bas svi izbegavali) i to treba da gledas da popravis...Svi mi, valjda, radimo na sebi (barem bi trebalo), trudimo se da korigujemo ono sto znamo da kod nas nevalja i da jos vise razvijemo dobre osobine koje imamo. Najlakse je reci: "Ma sta ja ima zbog bilo koga da se menjam. To sam ja. Takav sam - kakav sam.'' Ali ti to ne radis zbog drugih, vec zbog sebe. Pokusavas da od sebe napravis jos bolju osobu, a ako uspes u tome i zivot ce ti biti mnogo ispunjeniji i lepsi.
 
Hvala svima na odgovorima.
Razumem sta zelite da kazete. Ali jedno nisam naveo. Ja sam isao kod psihologa da resim tu svoju asocijalnost, isao sam i na grupnu terapiju. Da napomenem da je psiholog vrhunski jedan od boljih kod nas. I stvar je u tome da taj psiholog nije uspeo da provali u cemu je problem. Ja sam 100% iskren sta god da pita najiskrenije odgovorim. I jednostavno ne zna u cemu je problem posto sam po njoj sasvim normalan.

Inace i kad se spontano skupi neko drustvo ja sam uvek u centru paznje ne znam koliko je bitno ali ajde da kazem, nije da se ja nabacujem, namecem nego jednostavno je tako, jednostavno sam duhovit i svima je zabavno. To kad kazem spontano to je ono posle predavanja, na odmoru i tako. Ali to je to. Posle ja zovem, ali drugi niko. Samo cujem da su se videli naravno nisu me zvali.
 
Možda im ti dođeš kao predah, kod koga je sve rečeno, a ljude privlače i interesuju nedorečenosti. Ko zna kakvi motivi te ostale ljude povezuju? Možda neki zajednički interesi bilo kakve prirode.
A moguće je, pošto si u društvu često u centru pažnje, da postoji među drugovima i određena doze ljubomore pa te zato ne zovu na sljedeće druženje.

Mislim da je bespredmetno previše razmišljati o tome. Opusti se i uživaj.
 
Ti si, dragi naš, zavisan od drugih. I polomi se oko njih da ih ne bi izgubio. I onda te oni shvate kao lepljivo biće, osete tvoju zavisnost i tvoju potrebu za pripadanjem i (latentnu) posesivnost - i onda beže.
Kažeš da si išao na terapiju zbog asocijalnosti. Druženje i prijateljstvo ne podrazumeva pričanje šala - to ti je samo uloga zabavljača u grupi. (I pitanje je kakve su te tvoje šale ako te posle toga više ne zovu na okupljanje.) Kako funkcionišeš u druženju sa pojedincem? Koji su sadržaji tvog individualnog razgovora?
Kratki saveti su:
Nauči da kažeš Ne, kako ti neko lepo reče.
Nauči da sebi nađeš neku okupaciju, pobogu, nemaju samo drugi obaveze, i ti valjda treba da ih imaš, kako ti neko, takodje, lepo reče. Pa zavisi od svojih obaveza, a ne od drugih ljudi.
I dobro porazmisli o ljudima sa kojima pokušavaš da se družiš: možda je upravo izbor pogrešnih tipova ljudi uzrok tvom osećanju nepripadanja. (Ako ne delite iste životne stilove, ista interesovanja, iste vrednosne sisteme, ne možeš ni da očekuješ da toj grupi pripadaš - možda si, recimo, daleko senzibilniji i senzitivniji, više okrenut sebi, pa ti treba takva vrsta ljudi).
Nemoj sebe da siluješ i ubacuješ se u te velike, već kohezivne, grupe, one su obično poprilično zatvorene i nemaju potrebe za nekim drugim, pogotovu nekim ko je sasvim drugačijeg filinga. Bolje da svoju potrebu za druženjem usmeriš na jednog-ali-vrednog prijatelja.
 
trazim_drustvo:
Meni se cini da ja nemam drustvo zato sto bi trebao nesto da promenim.

Evo da bi mi pomogli reci cu nesto o sebi. Vecu govoriti o fizickim karakteristikama, lep sam decko. Drzacu se psihickih. Prvo dobar sam covek, nije da se hvalaim ali to su cinjenice, uvek spreman da svakom pomogne i izadje u susret. Nikad ne gledam i ne merim da li mi se neko javi ikad ili ne. Cak i kad se skupi neko drustvo to je spontano , u drustvu sam duhovit, zasmejavam ljude vidi se da im je lepo.

Ali niko se nikad ne seti da mi se javi. Ja se javim svima, pitma kako su. Stalno se javljam i stalno zivkam ali se nikad niko ne seti da pozove mene , da pita kako sam. Svi zovu jednom u sest meseci i naravno nesto im treba da se zavrsi. A ja cu naravno odma da pohitam sve da im obavim.

Meni nesto govori da treba malo da udarim granicu i da smanjim svoju dobrotu, jer imam utisak da me ljudi iskoriscavaju, i da ih bas briga da me pozovu ili da me se sete zato sto me vide ko nekog ko vidi na ofingeru i koga mogu da skinu sa ofingera po potrebi kad im zatreba.

Voleo bi da cujem vasa misljenja.

možda ti fali malo više površnosti - da bi imao gomilu ljudi oko sebe, moraš da budeš nasmejan, površan i blago retardiran :lol:
 
trazim_drustvo:
Hvala svima na odgovorima.
Razumem sta zelite da kazete. Ali jedno nisam naveo. Ja sam isao kod psihologa da resim tu svoju asocijalnost, isao sam i na grupnu terapiju. Da napomenem da je psiholog vrhunski jedan od boljih kod nas. I stvar je u tome da taj psiholog nije uspeo da provali u cemu je problem. Ja sam 100% iskren sta god da pita najiskrenije odgovorim. I jednostavno ne zna u cemu je problem posto sam po njoj sasvim normalan.

Inace i kad se spontano skupi neko drustvo ja sam uvek u centru paznje ne znam koliko je bitno ali ajde da kazem, nije da se ja nabacujem, namecem nego jednostavno je tako, jednostavno sam duhovit i svima je zabavno. To kad kazem spontano to je ono posle predavanja, na odmoru i tako. Ali to je to. Posle ja zovem, ali drugi niko. Samo cujem da su se videli naravno nisu me zvali.
BRATE,MOZDA JE PROBLEM U TVOM STAVU.ILI JEDNOSTAVNO NEMAS PRAVO DRUSTVO.AKO NISI ZADOVOLJAN SVOJIM DRUSTVOM-MENJAJ GA. NE VIDIM KONKRETAN PROBLEM. KAZES ASOCIJALAN SI. AKO NE MOZES DA ODRZIS TA PRIJATELJSTVA TI STEKNI NOVA.OPUSTI SE MALO.KAD NEKOG NOVOG UPOZNAS NEMOJ DA POCINJES PRICU O TVOJOJ ASOCIJALNOSTI.DAJ PROBUDI SE,ZNAS LI KOLIKO LJUDI IMA NA SVETU? PA NACICES I TI PRIJATELJE AKO IH BUDES TRAZIO. PRIJATELJSTVO DOLAZI SAMO KAO I LJUBAV,TO NE MOZES SILITI. KAZES DUHOVIT SI. TO TI JE KEC U RUKAVU,SVI VOLE DUHOVITE LJUDE. OPUSTI SE. IDI IGRAJ BASKET,BAVI SE NEKIM DRUGIM SPORTOM,PROMENI STAV.........
 
Ja sam imala takvog druga koji je voleo svima sve da pomaze,
i svi su ga zvali smor.
Jednostavno, on je najpametniji, najduhovitiji, najnacitaniji i njegova je uvek poslednja.
Ljudi to ne vole jer se onda oni osecaju inferiorno i nesavrseno,
secam se da mi je mija sadasnja ljubav pala u oci samo zato sto je sve vreme cutao i pravio se glup,svi su mu se smejali neznajuci kako ih je strucno navlacio da se pokazu boljim i pametnijim od njega, inace je jako pametan, ali mi je tad rekao "Ako pustis coveka da misli da si bezopasni debil, pokazace se u pravom svetlu,
ako je dobar podrzace te ako nije podsmevace ti se, uostalom pravi ljudi se ponasaju lepo i podjednako prema svima "
Taj moj drug je jako dobar covek i prijatelj, ali jako davi,
ja ga pozovem na kafu u 4 popodne on ne ume da ode, je se istusiram, operem kosu i sve,
idem da legnem a on jos tu u 12 nocu,
i naravno moram da mu kazem ajde brate idi vec jednom.
Problem je sto je on odrastao bez roditeljske ljubavi, i uvek oseca tu uskracenost pa je trazi od prijatelja kojima postaje jako naporan, i zato ga svi izbegavaju, plus on je od onih likova koji te zovu telefonom samo da cuju sta radis...A mene to nervira, jer kad imam posla i obaveza u svom zivotu ne mogu da ispunjavam rupe u tudjem.
 
Pa pogrsno si me shvatila. Moja nikad nije poslednja posto ne volim da ucestvujem u raspravama tipa sta ce da se radi, gde ce da se ide i tako to. Citanja...hmmmm citam kad stignem ali veruj mi za neke sam malo dete. Duhovitost, duhovit sam spontano po prirodi. Nisam nametljiva osoba. Ovek sam nekako sa strane ali opet se lako ubacim u centar paznje. Kad nesto provalim to je spontano i onako ih duse. Znam ima ljudi koji se namecu, koji posto poto zele da budu vazni i pametni i takvi i meni lice na bolide.

A kad je rec o zivkanju. Pa znas kako ne zivkam ni ja niti volim da me neko zivka svakih pola sata da me pita kako sam. Ali se valjda setis bar jednom mesecno. Pa da se prganizuje neki izlazak vidjenje. Pogotovu ako je ta osoba isto ucinila sa tvoje strane. Ako je neko zvao da se vidite a ti nemas vremena onda je valjda red da bar JEDNOM u mesec dana okrenes telefon. A ni ja bas nemam vremena da od 4-12 neko cuci kod mene. Niti imam vremena da se vidjam svaki boziji dan sa ljudima. Ali jednom u dve nedelje bar mogu negde da odem.

Znas mene nervira ljigavost. Ako im nisam drag i ako imaju nesto protiv mene, onda OK. Ali onda neka me zaborave. Znas dupli moral. Od jednom postanem dobar cim sam im potreban a posle toga sam opet los.
 

Back
Top