Popularna surf zarada

xman

Početnik
Poruka
10
Mnogi danas sufraju po internetu a nit ne sanjaju kako je moguče zaradit uz njega

Naime, ovdje se radi o reklamama koje je potrebno surfati da bi mi svi skupa zaradili $ Kao besplatni član potrebno je otsurfat 210 stranica aktivni član 110 stranica. Pošto se ovdje radi o StudijuTrafficu uskoro bu postal največi program reklamiranja - zapravo več polako i postaje

Na njegovu stranicu možete staviti svoju osobnu stranicu na engleskom ako je imati i tako je možete promovirati širom svijeta

A kaj se tiče isplate možete zaradit $6.000.00 mjesečno bez ijednog refeala ako ih budete imali bit če još bolje za vas. Još da kažem da možete imati 4 računa u StudijuTrafficu biti sam sebi refeal tek onda kad vam prvi račun bude $600 . Znači razlika od računa do računa mora biti $600

Par čekova možete vidjet preko web stranice http://www.clubbucks.biz/ koji su unovčeni u PBZ-u

Ako vam još nekaj nebu jasno možete me pitat ovdje
 
Prevareni smo bili mnogo puta utoku poslednjih godina!Kako sada da verujemo ovakvoj ponudi? Treba prvo da uplatimo neki novac na nečji račun,pa posle možemo dalje!?Ako uzmemo moju situaciju da mi treba novac,a da sam generacija koja nije radila sa računarom tokom školovanja(sama sam u 34 godini uplatila kurs Word-a da bih bar znala da kucam),da se slabo razumem u ekonomiju(otvaranje i zatvaranje računa),jer sam prorodnjak po struci(biolog),kako da sve što je tamo napisano obavim,pod uslovom da nije prevara u pitanju?
 
vesnam71.ptt.yu:
Prevareni smo bili mnogo puta utoku poslednjih godina!Kako sada da verujemo ovakvoj ponudi? Treba prvo da uplatimo neki novac na nečji račun,pa posle možemo dalje!?Ako uzmemo moju situaciju da mi treba novac,a da sam generacija koja nije radila sa računarom tokom školovanja(sama sam u 34 godini uplatila kurs Word-a da bih bar znala da kucam),da se slabo razumem u ekonomiju(otvaranje i zatvaranje računa),jer sam prorodnjak po struci(biolog),kako da sve što je tamo napisano obavim,pod uslovom da nije prevara u pitanju?

Nema prevare na ovom sajtu sam sam placen svaki mjesec zadnjih godinu dana.Ako ne zelis nista ne trebas uloziti osim pola sata vremena uz komp dok se surfa(a cak ni ne moras bit uz komp).Sajt ti nudi 10$ free to je tvoj level placa kad budes na 100$ levelu i ako nista ne ulozis trebas bit strpljiva..ako zelis poceti javi mi se i ja cu ti tamo nadoplatiti jos 10$
evo ti moj link
http://www.studiotraffic.com/index.php?refid=613544&username=Stracunlarem_2000
 
E brate istina je da mozes i da placaju i sve to je ok ali evo u cemu je fora : Kao free member ti dobijas 10$ na svom racunu tamo ! E sada ti kada odsurfujes onih 210 placenih stranica dobijes neki procenat od tih 10$ ! Recimo sada lupam, ali ti za tih 210 stranica koje ces odsurfovati dobijes 10% od tvoga upgrejedovanog levela (u slucaju free membera to je 10$) ! Sta to prakticno znaci ? To znaci da ako si free member i imas na racunu tih 10$ uplaceno dnevno dobijas 1$ sto je onih 10% (mada neverujem da su tolke budale da daju 10% obicno bude i manji procenat ali ovo sam samo dao kao primer) ! Kada prodje nekih mesec dana ti gubis tih 10$ uplacenih na racununu i obracunajti se onih 30 dana surfovanja sto naci 1$ dnevno dobijes nekih 30$ mesecno i onda od tih 30$ moras ponovo da ulazos 10$ (ili vise ako oces vecu zaradu) i onda ti ostane onih 20$ za zezanje a 10$ koje si ulozio od zaradjenih para iskoristis za ponovno surfovanje i ponovno dobijanje procenata i kesha !

Inace ovo sam samo naveo kao prmer ! Ja licno koristim 4daily i princip je otprilike isti na svim autosurf programima ! A pricanje o nekim milionima zarade za jedan dan je nemoguca ! Realno moze se zaradi lepa para ali bas onoliko mnogo nije moguce ! Xman nemoj da mislis da te nesto ogovaram ali budimo realni ! Dakle kratak zakljucak : to nije prevara, moze da se zaradi lepa para ali ne i neki milioni i hiljade ! I DA NAGLASIM DA MORAS DA BUDES IZUZETNO STRPLJIV AKO HOCES NEKU SOLIDNU ZARADU NEMA NISTA PREKO NOCI !!!

Ako vam sve ovo nije najasnije mozete da probate da zaradjujete i na najjednostavniji nacin kojim se i ja bavim ! Evo ovako to je zarada igranjem igica preko interneta ! O ovom servisu samo cu reci ukratko kako funkcionise ! Dakle uclanitese (naravno totalno besplatno) i pocnete da igrate igrice na sajtu za koje dobijate pare ! Tu su i razne nagradne igre, jack potovi i slicno A najbolje od svega je to sto za svakog clana koji se uclani preko vas takodje dobijate pare ! E sada ovako ide vasa zarada od clanova :

ako vas clan zaradi 1 eura (sto zaradi za oko 3-4 dana sigurno) dobijete 0,25 eura
ako vas clan zaradi 10 eura (sto zaradi za oko 30 - 40 dana nekada i mnogo brze) dobijete 1,25 eura
ako vas clan zaradi 100 eura (sto verovatno nikada nezaradi osim ako nedobije neku premiju) dobijate 11 eura !

E sada tu su jos razlicite nagradne igre i premije koje ovaj servis organizuje i mozete zaraditi dobre pare ! Pre 10 dana bio je kup klanova a uclanjnje u neki klan je bilo besplatno a moj klan je dobio nagradu od 1,25 eura po clanu i ja sam naravno dobio taj iznos ! Sada pitate se sta se radi sa osvojenim parama ! Sa ovim novcem mozete kupiti neke stvari na nekim od sledeca cetiri polja koja imate na sajtu pod opcijom gifts :

-aukcija (ko da vise dobije odredjenu stvar koju zeli da kupi)

-kupovina (kupujete stvari na sajtu po realnim cenama ali posto se njih dosta prijavi za kupovinu neke stvari organizuje se tombola pa koga izvuku skidaju mu sa racuna pare i salju mu stvar koju je kupio a ostalima vise srece dugi put )

- tombola (kupite tiket za neke male pare (uglavnom za 1 do 2 eura) i ucestvujete u tomboli za izvlacenje neke stvari. cene se krecu uglavnom od stvari koju zelite da dobijete na tomboli. recimo ako hocete da dobijete cek od 10 eura cena tiketa je 2 eura a ako ocete da dobijete mini radio placate 1 euro za tiket)

- Greb tiket (Platite tiket (sto vam nebi preporucio jer umeju da budu dosta skupi) i misem ogrebetete tiket umesto rukom i stvar koja vam se pojavi na toj kartici to ste dobili ! Greb greb tiketi su dosta skupi ali su takodje nagrade dobre (cekovi od 100 eura,300 eura,10 eura,mini radio, satovi,igracke, peskiri, kape, majce i jos 300 cuda ) )

Ja sam za prvu zaradu pre 20 dana kupio mini radio na aukciji za nekih 10 eura i dobioga pre dva dana na kucnu adresu bez postarine i ostalih gluposti ! Mogu vam reci da samextra zadovoljan ovim servisom ! Od njega dobijem nekih 15 eura mesecno (10 eura dobijem igrajuci igrice a oko 5 eura od ljudi koji se uclane preko mene) ! Tako da probajte i vi a detalje vidite na mom sajtu : www.freewebs.com/lebabezmotike ! Samo da vam napomenem da vam za ovaj servis netrabaju nikakvi internet racuni dodatni mailovi i ostal gluposti ! Samo je potrebno da ispunite tacno podatke i da igrate i uzivate ! POZDRAV !
 
Mozes i nemoras ! To je tvoj izbor ! Sav novac koji zaradis imas na racuna ali taj novac nemozes da izgubis ukoliko ti to nezelis ! Ima igrica na sajtu koje se placaju i jedino tako mozes da izgubis pare ! I naravno pare gubis ukoliko igras tombolu i greb tiket ! Inace ovako nemogu da se izgube pare !
 
Hajd' da se javim i ja ovde, posto se Inspektor učlanio tamo preko mene. I naravno, prizee funkcioniše. I samo jedna ispravka. Moguće je doći i do 100 eura, nego što retko ko čeka na to nego uzimaju ljudi novac ranije. Mislim, novac ili neki proizvod.
 
i taman kolko platis flat tolko para i dobijes (onaj kaze 15e/mesecno, ali flat je jos skuplji!) a jos si izgubio vremena igrajuci igre... tako da si ti ustvari na gubitku. kad bi ti zaradio suvih 15e mesecno, tj. da ti ostane 15 posle placanja interneta i sve, onda jos i moze da prodje. al zavisi kolki akas igre.
kolko ti sto zaradis 15e, dnevno igras?
 
E samo da kazem da ovo moze i da se isplati ! Ako zaridis novac brzo (recimo 2 eura) onda udjes na tobolu izaberes neku stvar koju zelis da kupis i cekas izvlacenje ! Ja sam danas dobio kacket na tomboli ! U svakom slucaju vredi probati !
 
E kad smo vec kod te surf zarade ili zarade igrajuci igrice ja sam veceras cisto iz radoznalosti otisla i obisla taj sajt za igranje igrica i naravno morala sam da se uclanim preko tipa koji je postavio ovaj topik,posto nisam znala ni sta ni kako da radim,samo sam se registrovala i pokusala da odigram neku igricu ali se nisam snalazila,ne znam kako da igram jer koji god sam taster pritisla ili se nista nije dogadjalo ili sam dobila obavestenja tipa zao nam je ali izgubili ste...no,ni sama ne znajuci kako,mislim da je igrica nekih tiketa,ja sam dobila 9 centi..:)
Sta ce biti dalje pojma nemam ali cu i sutra da igram igrice pa cu videti da li cu ista dobiti.
Nego,pitanje za postavljaca topika,evo ja cu da igram te igrice svakodnevno,jer koliko sam ukapirala jednu igricu mogui da odigram samo tri puta a posto nisam znala kako se igraju zacas sam potrosila priliku da igram,elem,pitanje bi bilo kakvi su to max paketi???Moram li ja da uplatim taj max paket da bih dobila (kada neke godine zaradim)tih 10e ili mogu cisto ovako da nastavim da igram ne uplacujuci nista i da se nadam da cu ipak dobiti taj novac?

A posto sam se ja uclanila preko njega on nece imati nista protiv ako vas sve zamolim da se uclanite preko moje a ne njegove adrese:))) Zato sve koji su zainteresovani da igraju igrice i pritom zarade molim da se uclane preko ovog linka :

http://www.prizee.com/?refer=Danijela10
 
pa hajte bre ljudi sta vam je?svaka kinta je svakome dobrodosla,pa ako je to neka sica,opet se nakupi..ne razumem vas zaista!Svi kukate kako doci do zarade a posle vas nigde nema..besplatno uclanjenje,nista ne ulazete,svakog dana posvetite par minuta ovom sajtu gde igrice u stvari i nisu igrice vec tiketi pa sta izvuces,tj koliko dobijes..Svejedno visite na kompu,catu ili obilazite ***** stranice a kukate kako se nema para..pa eto vam ih!
Nije Bog zna kakva zarada ali uvek postoji mogucnost da dobijete neku vecu sumu,kao sto rece inspektor to su u stvari greb tiketi pa sta izvicete.Ja sam za dva dana dobila 30 centi mada sam citala postove gde su ljudi dobijali i po par stotina eura pa hajde pocnite vec jednom da radite BREEEEEEEEE! :)

http://www.prizee.com/?refer=Danijela10
 
I ako vam trebaju pojasnjenja u vezi surfa, kliktanja, igrica, i slicnog, slobodno dodjite na www.workfromhome-at.com/forum/ , pa na sekciju ex-yu. Tu smo nekoliko nas sa krstarice koji se bavimo time, a ima i jos dosta stranaca na forumu ( trenutno preko 190 ) koji se bave raznim nacinima online zarade. kazem ovo, jer evo recimo ja sam ovde svratio posle mesec dana, pa ako vam treba brzo pojasnjenje ili savet u vezi necega, dobrodosli ste.
 
Ovdje se mozete prijaviti za Cash Surfers,registracija je besplatna,samo skinete njihov program (mali bar na kojem se okrecu reklame),a placaju i do 1$ po satu.Ne morate svaki cas mijenjati URL adresu kao kod Spedie,mozete zaradjivati i kada ste offline u browseru,samo da program zna da ste tu moracete ponekad i promijeniti neki URL.
Nije lose,a u svakom slucaju da vam se ne svidja uvijek mozete da izadjete i obrisete account.
Nema gubitka,a dobitak raduje! ;-)
Pokusajte svakako je besplatno,ako ne valja-brisi!
evo linka
http://www.cashsurfers.com/signup.asp?referrer=LedenoDoba
 

Back
Top