XP problem

H

help

Gost
A jel zna neko da mi objasni kako da povratim zvuk
koji se cuje prilikom ukljucivanja ili iskljucivanja
windowsa xp? Kada udjem kao limitirani korisnik radi
normalno ali kada udjem kao administrator ne radi!!
Probao sam sve moguce kombinacije i u opcijama je svaki ton ukljucen za bilo koju operaciju ali kad udjem kao administrator ili je on mutav ili sam ja ogluveo!!! :evil: :oops:
 
sigurno nesto bezveze tipa muteovo si wave u volume control ja na primer imam i mixer koji dolazi uz zvucnu karticu pa i tamo moze da se muteuje

sad nisam u xpu pa nemogu da pogledam jos nesto ali ako pronadjem javicu
 
d1:
start> control panel>sounds and audio devices>sounds> pa proveri sound scheme koji je...
Ma pokusavao sam to mnogo puta i svaki ton je ukljucen za sve operacije i da stavim bilo koji nikad se ne cuje pri paljenju i gasenju a sve ostalo radi normalno. Prestalo je da radi posle konfigurisanja modema. :evil:
 
:idea: Ako imaš integrisanu zvučnu karticu i interni modem postoji verovatnoća da se oni sapliću jedno o drugo.
Probaj da reinstaliraš drajver za zvučnu karticu, ili prebaci modem u neki drugi slot.
 
help:
A jel zna neko da mi objasni kako da povratim zvuk
koji se cuje prilikom ukljucivanja ili iskljucivanja
windowsa xp? Kada udjem kao limitirani korisnik radi
normalno ali kada udjem kao administrator ne radi!!
Probao sam sve moguce kombinacije i u opcijama je svaki ton ukljucen za bilo koju operaciju ali kad udjem kao administrator ili je on mutav ili sam ja ogluveo!!! :evil: :oops:

Ovo je toliko zalosno da stvarno ne mogu da ti kazem resenje, ali mogu da ti poostavim pitanje: "Da li ti znas sta je razlika izmedju ADMINISTRATORA i "limitiranaog" korisnika?"

Pod sistemima koji su na NT osnovi SVAKOG "korisnika" definises posebno :!:
 
Razlika je u tome sto kao administrator mozes da radis sve i da vidis sve i imas pristup svemu , a kad udjes kao limitiran ne mozes da instaliras i brises programe,koristis samo one sto je adm. dozvolio i vidis samo svoje dokumente,dok adm. moze sve!
 
help:
Razlika je u tome sto kao administrator mozes da radis sve i da vidis sve i imas pristup svemu , a kad udjes kao limitiran ne mozes da instaliras i brises programe,koristis samo one sto je adm. dozvolio i vidis samo svoje dokumente,dok adm. moze sve!

koristis samo one sto je adm. dozvolio

Tacno :!: :!: Ali za korisnika moras bas sve da podesis, probaj da ga prebacis u grupu administratora po ce sve da Ti proradi cakum-pakum :idea: :wink: :wink:
 

Back
Top