a nekad nekom ti treci budes...

random_cloud_form

Aktivan član
Poruka
1.621
Zamislite ovakvu situaciju, imate solidnu drugaricu, ona ima ozbiljnu vezu i srecna je u njoj. Ipak, vi gajite i neka snazna osecanja prema njoj. S druge strane, ona vas dozivljava iskljucivo kao prijatelja i deluje prilicno povrsno.



Pitanje je da li se izblamirati i otkriti joj ta osecanja, ili mudro je sacekati kad joj veza malo upadne u rutinu i pokusati tada neki prevrat? Uopste, kako se postaviti u takvoj situaciji.
 
random_cloud_form:
Zamislite ovakvu situaciju, imate solidnu drugaricu, ona ima ozbiljnu vezu i srecna je u njoj. Ipak, vi gajite i neka snazna osecanja prema njoj. S druge strane, ona vas dozivljava iskljucivo kao prijatelja i deluje prilicno povrsno.



Pitanje je da li se izblamirati i otkriti joj ta osecanja, ili mudro je sacekati kad joj veza malo upadne u rutinu i pokusati tada neki prevrat? Uopste, kako se postaviti u takvoj situaciji.
Koji si ti na ovoj slici? :)
 
pa oby kako koji ? on je onaj u pozadini Joakim :D i tripuje se da ce cica otici sa njim
(dodushe u tom filmu i ode, ali bojim se da u ovom randomovom teshko )
a ako random pita zashto, to bi moglo da bude iz sledecih razloga :
1. vec je u vezi i srecna je
2. ta osoba je potpuno ispunjava pa nema potrebu da se na bilo koji nachin zblizhava sa drugim mushkarcem (otud ono "solidno")
3. iz istog razloga i povrshnost vasheg odnosa
4. da postoji bilo kakav drugi oblik istog, mozhda bi i postojala mala mogucnost za neshto vishe, ovako, po meni bar, svaki pokushaj tog treceg ima da zavrshi najverovatnije rechenicom " znash...ja te posmatram samo kao druga i nishta vishe "

& btw ljudi u vezi su uvek mnogo privlachniji od onih koji su single, ali to tu negde vec apsolvirano na nekoj temi

u svakom sluchaju ja kazhem --> no chanse ! ;)


e da i zaboravih , emocije nekom uvek mozhesh pokazati ali uz ogradu da ne ochekujesh nishta
a ova druga varijanta me asocira na strvinara koji cheka u prikrajku,ali i da je veza u krizi pretpostavljam da bi taj neko radje poradio na njoj ako mu je stalo , nego se bacao tamo nekom poznaniku u zagrljaj da se malo uteshi :roll:
 
sinnke:
Ako je samo zbog seksa, onda je napiti i kvalitetno opiturati. A ako su emocije onda najbolje dici sidro i nemati s tim posla.



samo, pitanje je koliko bih time doprineo da ovaj svet postane bolje mesto za zivot...

p.s. post raindog je hladan tush, hvala na analizi, veoma cenim kod zena taj hladni racio koji bez uvijanja, odlucno ide ka realitetu...

best regards,
random cloud
 
random_cloud_form:
Zamislite ovakvu situaciju, imate solidnu drugaricu, ona ima ozbiljnu vezu i srecna je u njoj. Ipak, vi gajite i neka snazna osecanja prema njoj. S druge strane, ona vas dozivljava iskljucivo kao prijatelja i deluje prilicno povrsno.



Pitanje je da li se izblamirati i otkriti joj ta osecanja, ili mudro je sacekati kad joj veza malo upadne u rutinu i pokusati tada neki prevrat? Uopste, kako se postaviti u takvoj situaciji.


nikad ne bih pokusao prevrat, pa cak ni onda kad one ne bude u vezi.
Drugarstvo je drugarsto, a ljubav je vec nesto drugo, a sex vec nesto trece...
 
Razumem u kojoj si poziciji jer sam tako nesto dozivela...Jako je tesko i cini da se ponasas jako nerazumljivo...Npr. ja sam bila zbunjena kad je moj dobar prijatelj poceo da me izbegava pa sam i ovde u forumu trazila odgovor zasto je tako...nekada smo jako slepi za osecanja drugih pa mi je to da je zaljubljen u mene najmanje padalo napamet...On nikada nista meni nije rekao ali sam cula od nekog kome se poverio...kako je njemu bilo ne znam jer sam ubrzo otisla u inostranstvo i kontakt se prekinuo a da se racuni moraju naplatiti dozivela sam skoro kad sam ja bila ta koja je stavljena u red prijateljica a ludela sam...posto nije moglo tako ostala sam dosledna svom principu: Ili ljubav ili nista...i patila i otpatila...mislim da je to bolje...Kad se ljubav i osecanja priznaju u jednom dahu obicno druga strana bude surova...ne znam jesam li ti pomogla ali vidis to sto ti postavi kao problem nije retka pojava....nisi sam...
 
ariela:
Razumem u kojoj si poziciji jer sam tako nesto dozivela...Jako je tesko i cini da se ponasas jako nerazumljivo...Npr. ja sam bila zbunjena kad je moj dobar prijatelj poceo da me izbegava pa sam i ovde u forumu trazila odgovor zasto je tako...nekada smo jako slepi za osecanja drugih pa mi je to da je zaljubljen u mene najmanje padalo napamet...On nikada nista meni nije rekao ali sam cula od nekog kome se poverio...kako je njemu bilo ne znam jer sam ubrzo otisla u inostranstvo i kontakt se prekinuo a da se racuni moraju naplatiti dozivela sam skoro kad sam ja bila ta koja je stavljena u red prijateljica a ludela sam...posto nije moglo tako ostala sam dosledna svom principu: Ili ljubav ili nista...i patila i otpatila...mislim da je to bolje...Kad se ljubav i osecanja priznaju u jednom dahu obicno druga strana bude surova...ne znam jesam li ti pomogla ali vidis to sto ti postavi kao problem nije retka pojava....nisi sam...


volela bi da mogu tako kao ti......ali pomalo gajim nadu da ce da me "vidi".........samo nadu.......:)))
 
random_cloud_form:
Zamislite ovakvu situaciju, imate solidnu drugaricu, ona ima ozbiljnu vezu i srecna je u njoj. Ipak, vi gajite i neka snazna osecanja prema njoj. S druge strane, ona vas dozivljava iskljucivo kao prijatelja i deluje prilicno povrsno.
Pitanje je da li se izblamirati i otkriti joj ta osecanja, ili mudro je sacekati kad joj veza malo upadne u rutinu i pokusati tada neki prevrat? Uopste, kako se postaviti u takvoj situaciji.
Prevrat? Čekati priliku kao uskok pa uskočiti?
Ne, ne sviđa mi se ta zamisao. Ako je veza ozbiljna zašto je kvariti. A možda ta djevojka poslije kratke zaslijepljenosti, želje za osvetom ili iskorišćenog ramena za plakanje opet se vrati svojoj čvrstoj, provjerenoj vezi.
Lično ja, nikada poslije jedne veze nisam odmah uskakala u drugu. Morao je proći jedan period "tihovanja".
 
Bila sam zaljubljena u svog najboljeg druga ... i sedela sam zajedno sa njim u klupi (u srednjoj školi) ... uuuuuuuuuuuuuuu i bilo mi baš teško. Propratila sam sve njegove veze, lečila ga od svih bolesnih ljubavi .... poveravao mi se, tražio od mene savete. Nikada nisam želela da pokvarim to. Nikada mu nisam rekla. Nisam imala hrabrosti i bojala sam se poraza.
Ne kajem se danas zbog toga.
 

Back
Top