FC PARTIZAN

Adi ,Bata,Ivica ,Saveljic su dokazali da su pravi ljudi.One ostale pedercice ne treba komentarisati...

Uglavnom sto se tice derbija, standardna prica,mada sam ja mislio da zeka kupuje ovo,prevario sam se i zadovoljan sam. Onaj penal je sramota.Ali se nisam zacudio cim sam vidio da Jeknic sudi.

U sustini nasa velika pobjeda -JUG prazan!

Zeko dosao ti je kraj!

DO KONACNE POBJEDE!
STOP MAFIJI!
 
nije bio prazan jug,bilo je oko 200,300 ljudi rastrkanih po tribini,a dole pet likova pevalo neku pesmu,sirili ruke nesto,ccccc....bojkot-komedija(koga li kopirate!?)
U RUPE
!!!
 
Tacno bilo je 200 neobavijestenih likova,ali oni su 0.5 posto od citave tribine.Bojkot je uspeo potpuno,a ne kao onaj vas na proslom derbiju gdje je posle poziva vodji da se izadje ostalo 2000 hiljade!

I za tvoju informaciju tih 5 likova se culo na tv-u nekoliko puta i to dobro ,a vi jadnici imate vodju(citaj Hodzu) sa svojim megafonom koji vas sledbenike uci novim pjesmama.Primjetih da ste cak i ukrali nasu noviju Bravo,Bravo...

KO NEMA U SRCU IMA U RAZGLASU! ;)
 
goocha:
Tacno bilo je 200 neobavijestenih likova,ali oni su 0.5 posto od citave tribine.Bojkot je uspeo potpuno,a ne kao onaj vas na proslom derbiju gdje je posle poziva vodji da se izadje ostalo 2000 hiljade!

I za tvoju informaciju tih 5 likova se culo na tv-u nekoliko puta i to dobro ,a vi jadnici imate vodju(citaj Hodzu) sa svojim megafonom koji vas sledbenike uci novim pjesmama.Primjetih da ste cak i ukrali nasu noviju Bravo,Bravo...

KO NEMA U SRCU IMA U RAZGLASU! ;)

hahahahahhahaahhahahahahhahahahahahaahahahhahahahahaha....
e stvarno ovo je do jaja smesno...
kad glodar prica o navijanju....hahahahahha...

TISINA BRE!!!
 

Back
Top