NEVJEROVATNO, ALI ISTINITO....

france

Primećen član
Poruka
546
bd1.jpg


bd2.jpg


bd3.jpg


bd4.jpg


bd5.jpg


bd6.jpg


bd7.jpg


bd8.jpg


bd9.jpg


bd10.jpg


bd11.jpg


bd12.jpg
 
Ja mislim da se ne radi o foto montazi...vec da je kamion pao i da se zaglavio bas ovako kako stoji na zadnjoj slici....jer voda se ne mrda pri padu kamiona vidi se da nedostaje nekoliko predmeta izmedju slika ali to nista ne znaci da je neko radio foto montazu cak naprotiv ako je radio uradio bi je da nijedan predmet ne fali...e sad sve je moguce ali mislim da je ovo bio jedan los dan za prevoznike i neki neradnik je sve to pratio foto aparatom ili kamerom.Dakle radi se o original slici dok neko ne dokaze suprotno.....................
 
Obratite paznju na crveni uparkiran auto, i videcete da je fotomontaza. ( i uopste na uparkirana auta u pozadini).

Prosto je neverovatno da kod upada prvog kamiona bude identican raspored uparkiranih auta kao i kod upada drugog kamiona, dok se taj redosled u medjuvremenu prilikom vadjenja automobila u potpunosti promeni.
 
pa na prvoj slici lik stoji NA KOLIMA koja su u vodi... dakle dubina je ono 2-3 metra... i na ostalim slikama nisu vozila propala dublje od toga...
po meni su sve slike mogutje, osim poslednje... tu se tako jasno vidi da je fotomontaza... pa pobogu pogledajte samo lika u farmerkama i belom duksu shto je okrenut ledjima ka vodi - da je kamion upao neki trenutak pre no je slikan, on teoretski ne bi mogao stajati tu (jer je odatle pao kamion), a kamoli tako miran...
 
ja ne znam kako si zapazila baš tog čoveka od svih onih koji su nestali kao rukom pokošeni iz predzadnje slike kada kamion pada u vodu... što se mene tiče ja sam se ubila od smeha mnogo super urađeno, sviđa mi se... izgleda je voda baš htela nekog da zadrži, samo mi je još jedno pitanje na pameti...kako su izvadili taj zeleni kamion i da li su ga uopšte izvadili jer ako jesu to bi bilo zanimljivo videti.
 

Back
Top