...sve je receno...

Хехе...браво Звездо. :D

...нешто се ови гробари љуте...као они нам честитају увек спортски победу, а ми њима никад...па људи ми бисмо урадили то...али немамо прилике.:twisted: :lol:
 
A sad ovako fino da kazem...
Generalno gledano...igrali smo lose.Mislim neke posebne igre nije ni bilo.Imali smo neke 2-3 sanse,polu sanse i grobari su imali stativu i jos 2-3 solidna suta i to je to.
Dobili smo jer smo i tu shacicu shansi znali da iskoristimo.Da nije bilo penala,ostalo bi 0-0 sigurno. Penal nam je omogucio napade iz kontre i onaj strasan gol Perovica koga ja uopste ne gotivim,ali ovo je vec drugi ili treci put da ga prossere u derbiju.
Nista...dobili smo i ja uzivam u tome.Za grobare me bas zabole...
Sutra idem na rodjendan kod dobrog ortaka koji je grobar,hehehehe.Danas se nisam cuo sa njim uopste...a sutra cu kad odem na zurezu da pricam samo italijanski,hehehe.Mada ni Zengu bas ne gotivim extra,ali dok ima rezultate dobar je.
 
how_yes_no:
Samo jedna stvar mi nije jasna, zasto se utakmica sa misevima i dalje naziva derbi, kad to sigurno nije vec duzi niz godina, to je vise rutinsko odradjivanje :D :D :D

slazem se u potpunosti...
u derbiju valda nikad ne bi tebao da znas ko ce pobediti, al ovo je vec smesno!
e ljudi, manimo se sad iskompleksiranih mishica, i da se okrenemo evropi i novoj tituli!
OCEMO TITULU!!!

poz
 
Arnold_Layne:
tipicno srpski

pa valjda ga treba podrzati i kad gubi, ako se trudi.
svi ste ke;njali posle 0:0 ovde protiv Brage, na prste mogu da nabrojim ljude koji su tada verovali Zengi, ukljucujuci i mene.

VALTER ZENGA!!!!!
Arnolde...gledaj...
Ne bih ja imao nista protiv ni jednog naseg trenera.Izgubi se titula..yebiga...izgubi se kup...yebiga...kiksne se u Evropi...yebiga... losa sezona.Desava se to i Milanu,Realu,Barsi,Macesteru...
ALi kod nas ne postoji alternativa..znaci ako mi ne budemo prvaci bice grobari...a meni to jako smeta.Da je liga ujednacena,pa da prvaci budu i Vojvodina,Sartid,OFK BG,Buducnost PG...ja bih to shvatio.Jer pored velike konkurencije stavrno trebas mnogo da radis da bi bio najbolji.
Ni jedan nas trener,ni Zvezdin ni Partizanov nikada nije smenjen zbog losih rezultata u Evropu,jer smo svi svesni da je tesko.Ali sko se Zvezda muci protiv Kule,Dvora...ovog-onog sela...pa mislim sta onda?!
Ima Zenga moju podrsku...imao je i kada je kiksnuo u Kuli i u Cacku...
Imao je i Muslin...kada mu je skoro ceo sever zvizdao ja sam cutao i mislio sam da je cela tribina gomila majmuna koja nema pojma! Zvizdali su Muslinu,jer se Pjanovic nasao pametan i poceo da izigrava zvezdu u Zvezdi. Zvezda je zbog lose atmosfere trpela u prvenstu i u Evropi...Neki tamo Pjanovic dodje i prodje...a Muslin je trebaod ostane.Ne kraju karajeva ko je i gre je sad taj Pjanovic...a ko je Muslin ,covek koji je Zvezdi doneo 3 titule i dva kupa za 3 sezone.
Ovim hocu da te demantujem...podrzavao sam Muslina kada su svi pljuvali po njemu.I sada ponekad kritikujem Zengu kada ga svi dizu u oblake.Jos nista nismo uradili...tek smo poceli.Kapiras me?
 
ma ljudi sustina je u lovi.
svake druge godina najavljuju isto. ovo je baza mladih talentovanih igraca od kojih cemo za koju godinu napraviti tim koji ce moci da se nosi sa najboljim timovima evrope i sigurno postici uspeh u evropskim takmicenjima, i sta se onda desi ? Prodju 2 godine ti igraci pocnu da sazrevaju i da postizu rezultate i onda pre nego sto im isteknu ugovori prodaju ih da bi namlatili lovu i opet sve ispocetka. Kad je partizan pukao od tadasnje croatie (dinama) sa 5 komada direktor croatie je na tv-u rekao jednu istinu (dobro oni su tad imali podrsku drzave i lovu ali sustina je tacna) Mi bismo prodali samo cirica i od love koju bi dobili za njega zadrzali ostale igrace (tad je partizan ne kraju prethodne sezone rasprodao dosta talentovan tim)
Covece bili su u pravu oni koji su tvrdili da zakon mora da se promeni i da igracu barem do 20-te godine treba zabraniti odlazak u inostranstvo. Tad ce mozda nasi timovi nesto uraditi ovako sve se svodi na isto. Jedna ili 2 pobede u evropi i vozdra.
 

Back
Top