love is in the air..

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da, tad mi sve ima TOOOOOOOOOOOOOLIKOOOOOOOOO mnogo smisla, cak i ucenje, i bacanje smeca, ali kada sam u prvim danima ljubavi, ima malo neprijatnih stvari- ne spavam, ne jedem, prosipam mleko (jer se stalno smesim, i dok pijem) i sto nisam apsolutno osoba za tesenje, mislim, ako je neko od mojih prijatleja u nekoj frci, slobodno neka ne racuna da cu da placem sa njim. Saslusam, ali se ni malo ne uzivim. I pravim sranja, moja mama ludi od mene (dolazim kasno, razgovaram satima telefonom, ne radim nista po kuci...)
 
guitarrr_babe:
Da, tad mi sve ima TOOOOOOOOOOOOOLIKOOOOOOOOO mnogo smisla, cak i ucenje, i bacanje smeca, ali kada sam u prvim danima ljubavi, ima malo neprijatnih stvari- ne spavam, ne jedem, prosipam mleko (jer se stalno smesim, i dok pijem) i sto nisam apsolutno osoba za tesenje, mislim, ako je neko od mojih prijatleja u nekoj frci, slobodno neka ne racuna da cu da placem sa njim. Saslusam, ali se ni malo ne uzivim. I pravim *, moja mama ludi od mene (dolazim kasno, razgovaram satima telefonom, ne radim nista po kuci...)

..... reci mami da se ne nervira, ima klasicnog tinejdzera u kuci .....
buaaaaaaaahahhhaha :lol: :lol: :lol:
 
Kad_LupimLupim:
Odgovori zvuce ko da svi opisuju neku drogu... :roll:
pa,eto,ja bas pre neki dan rekoh-kad sam zaljubljena imam osecaj ko da sam duvala neku dobru vutru ceo dan... :lol: :lol:
znaci totalno odlepim,imam energije za ceo svet,skacem,vristim,smejem se ko luda...non-stop mi je kez na licu....sve mi je lepo veselo i smesnoooo :lol: mnogo jak osecaj,mislim da je bolje od bilo koje droge :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top