Ciganu si bagra!

loop

Poznat
Banovan
Poruka
9.128
Pa zar se tako igra fudbal, furdo jedna :x
Pa zar se tako udara u glavu Nisa Saveljic, zar se tako napada jedan Boja, zar onako Miladinovic ide nogom u ledja, zar onako pada odmbambreni igrac iako ga Partizanov fudbaler nije ni pipnuo?
E sramoto jedna :!: Nikad od ove ekipe nece biti fudbaleri.Sve je to furda najobicnija :idea:
 
Eto penala i gola... Saplitanje, slučajno kako mi se učinilo, ali je Žigić primio loptu malo i na ruku, tako da... Slobodno sudijsko uverenje. Nema niko da se ljuti. Isto bi bilo i da je sudio igranje rukom.
 
I ja kazem da je cist penal ko suza.Namerno saplitanje. I u prvom poluvremenu je bio cist penala.
Cestitam na zasluzenoj pobedi.

Ali to opet ne remeti utisak kako su cigane igrale, krajnje prljavo i neljudski.
Sramota!
 
Е loop не лупај...требало је да добијете бар још 5 жутих картона каквве сте фаулове правили (што значи и 2 црвена)...и један пенал није свиран за Звезду. Комплексаши једни...:twisted:

...а са друге стране сте заштићени као бели медведи...гробар удари нашег у главу и добије фаул 3 минута пред крај у изгледној ситуацији.:roll:
 
Ma nemoj!
Mi pravili faulove za zuti.Pa koliko smo zutih dobili?A koliko ste Vi dobili.Pa Vasi prekrsaji nisu bili za zuti nego za zatvor.
Nama jedino Hari i na kraju Bjekovicu nije dao zuti, svima ostalim jste i kad nije trebao.
A Vama nijedan.A Saveljicu pukla glava.
A Miladinovic kolenom u ledja 5 metara od sudije i nista.
E ajde cuti molimte, znaci kad te molim!!!!
 
Гледао сам само друго полувреме и неке инсерте из првог...и видео неке стратове на Делије без лопте који су за црвени...

...'ајде боље у рупе...
 
...па ето...нека је то у првом било за жути...опет је Звезда била оштећена за бар 2 црвена...због нервозе гробара и оног шта су радили у другом, стартова на празно...гледам сад на крају неки старт ђоном у колено...кад је све било готово...које су ти гробари јајаре. Плус пенал на све то. Али ебга...није смео судија да суди тако. Погледај...видећеш да сам објективан, нема везе што сам Делија.

И још једна ствар...ово данас што сам гледао је била катастрофа...Није Звезда била боља, него мање лоша.:roll: Ко ће бре да купи оног Јанковића, поготово Вукчевића (убедљиво најгори)?...а они су као најмлађи и најбољи.:roll:
 
loop:
Pa zar se tako igra fudbal, furdo jedna :x
Pa zar se tako udara u glavu Nisa Saveljic, zar se tako napada jedan Boja, zar onako Miladinovic ide nogom u ledja, zar onako pada odmbambreni igrac iako ga Partizanov fudbaler nije ni pipnuo?
E sramoto jedna :!: Nikad od ove ekipe nece biti fudbaleri.Sve je to furda najobicnija :idea:

kad nisi gledao utakmicu nemoj da pricas...kao prvo miladinovic nije ni igrao...e moj grobaru...
 
Ma Partizan nema nikakvu igru to stoji.
Ali zvezda ima mnogo prljavu igru.
Bolja je ona od Partizana ja to priznajem ali ne igra se tako fudbal.

Mada bi ja i onom MKirkovicu i Nadju zabranio da igraju derbije.Oni jednostavno nemaju zivaca za to i tacka.
A i ovi derbiji su postali obicna buka i halabuka.
Derbi je uvek bio sinonim dobrog fudbala a sad je to postala utrka ko ce da pobedi pri tom ne birajuci sredstva.
Ma nas fudbal je odavno u bunaru i ja sam budala sto se uzbudjujem zbog toga.
pozz

P.S. 2Roma znas ti dobro na kojeg sam ja ciganina mislio.
 
Jos nisam sreo ni jednog grobara da je sportski podneo poraz.I zato ih treba samo gaziti i u glavu i u bubrege,rebra,mudda...ma gde stignes i kako stignes...samo gazi.I Saveljiceva glava je za Bastinu polomljenu ruku i pauzu od 6 meseci.Od onog bilmeza Nadja,koji startuje na coveka na sredini terena, i to uz aut liniju,kao najveci bizgov i volina obicna.SAMO GAZI! Cilj opravdava sredstvo!
Penal mozda i nije bio,nisam lepo video...mada ga je onaj vukao za dres,ali je zato bio cist penal u prvom poluvremenu kada je Saveljic vukao Zigica samo sto mu kozu nije odrao.I sudija nista...
Ja kao CIGANIN mogu da kazem...da pruzam maximalnu podrsku upravi Partizana...zelim im da i dalje nastave sa ovakvim uspesima...!
 
Fudal je sport, a poraz je sastavni deo sporta tako da cu ga uvek sportski i prihvatati.
Necu da se ponovljam jer sam vec dao komentar i za penal i za Nadja.
A ni vama ova uprava Partizana ne ide na ruku, jer bez jakog Partizana nema ni jake Zvezde i obratno.
 
Сад сам видео...поништили чист гол Звезде у 1. минуту. Све у свему, објективно...победа чиста као суза...заслужено и реално. Гробарчићи...потрудите се више.
 
ja sa severa niti sam video da je bio penal,a nisam ni snimak gledao,neki kazu da jeste neki da nije...
u svakom slucaju bas u tom napadu kad je bio penal na severu je bio "every go"...
 
Ma bio je penal.Ja uvek posteno kazem.
Savlejicu je bio zadatak da zaustavi Zigica, a on je to znao da uradi samo na taj nacin.Namerno ga je sapleo i to je sudia video.
I u prvom poluvremenu je bio cist penal, ali ovo sto Ljuba prica nema veze sa vezom.O golu u prvom minutu ne mozemo ni da pricamo jel lopta nije presla go crtu, a i faul Zigica nad Kraljem je bio ocigledan.
 
loop:
Pa zar se tako igra fudbal, furdo jedna :x
Pa zar se tako udara u glavu Nisa Saveljic, zar se tako napada jedan Boja, zar onako Miladinovic ide nogom u ledja, zar onako pada odmbambreni igrac iako ga Partizanov fudbaler nije ni pipnuo?
E sramoto jedna :!: Nikad od ove ekipe nece biti fudbaleri.Sve je to furda najobicnija :idea:

sad sam se registrovao pa da odgovorim na ovo...
kako te nije sramota???
Onaj Saveljic matori ako ne zna da igra fudbal neka izadje van terena a ne da cepa dres Zigicu i da lomi noge po terenu Zvezdinim igracima...
sto se tice penala bio je red da dosudi bar jedan jer ste stvarno bili bezobrazni!
a vi glodari znam da vam je krivo sto nas 5 godina niste dobili ali jbga...

btw...kupite Nadju kosmodisk:))) hhahahahhaha
 
ma daj. Onaj Nadj kao da je izasao na ultimate fight a ne na derbi. Je ne pamtim da se taj lik ponasao normalno, bez nervoze i incidentnih situacija na bilo kom derbiju otkad igra za partizan. ne kazem da u zvezdi isto po nekad nekom ne pukne film ali brate NAdj ga pretera potpuno. JA bih mu zabranio da igra derbi da sam u fudbalskoj federaciji
 
loop:
Pa ciganine, i mene neko da je udario kopackom u glavu, ja bi mu stvarno slomio noge, zato je Saveljic josh i dobar bio kakav je trebao da bude.

pa glodare...
1.Taj udarac se desio posle cepanja dresa!
2.bio je slucajan u skoku...a na snimku se vidi da je savlejic bukvalno vukao Zigica po 16-ercu....

tisina!
 
Pa takav mu posao bio.
Uostalom dobili ste jedan penal, pa ne svira se za sviki prekrsaj penal.
Jeste bio ne kazem da nije, ali dobili ste jedan od dva, nije to los prosek.
A onaj udarac nije sigurno bio slucajan.
 

Back
Top