Sex terminologija

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
333.450
Bogatstvo naseg jezika kod opisa sexualnih aktivnosti je beskonacno.Zato:

Koje izraze koristite.?

Koje najvise volite?

Koji Vam idu na zivce?

Novi za koje jos nismo culi ?

Ovu temu sam citala na jednom forumu. Bili su vrlo nadahnuti. Da vidim Vas ?


Meni su izrazi kao sto su: opaliti, fukati,maznuti,dvocevka.... onako bez veze. Guziti.. bljak Voditi ljubav ili Neznost su onako bas ok
 
Koje izraze koristite.?

"voditi ljubav", "kresnuti se", "seksati se"...

Koje najvise volite?

Volim da joj kažem na nekom javnom mestu: "kresnuo bih te sada i ovde..." E, sad... Zavisi od persone do persone... Nekima to može biti napaljujuće, nekima degutantno...

Koji Vam idu na zivce?

"Yebanje"... "*******" mi ne ide na živce, ali ga ne koristim...

Novi za koje jos nismo culi ?

Ne znam da li je novi, ali ja sam čuo tek pre par dana... Heftati. :lol:
 
kučka:
Bogatstvo naseg jezika kod opisa sexualnih aktivnosti je beskonacno.Zato:

Koje izraze koristite.?

Koje najvise volite?

Koji Vam idu na zivce?

Novi za koje jos nismo culi ?

Ovu temu sam citala na jednom forumu. Bili su vrlo nadahnuti. Da vidim Vas ?


Meni su izrazi kao sto su: opaliti, fukati,maznuti,dvocevka.... onako bez veze. Guziti.. bljak Voditi ljubav ili Neznost su onako bas ok

pa naj-vise ipak volim da kazem "kres" ili cak voditi ljubav.......a mrzim sve ostalo...i retko retko kada ih stvarno koristim.....:))))
 
Dvocevka,hahahahahahahaha! Shokovi! jel se to odnosi na zene? Ono kao prima dve cevi od jednom ili sta?
Meni je "tucanje" glup izraz,a zene ga cesto koriste.
Ceka da vidim sta ja koristim...zveknuti,*******,puniti,drndanje,duvanje,trpanje,drndulja,guzulja,koknjacha,potochara,dashna dusha,slobodna ili liberalna devojka,vaginica...kako mi sta padne na pamet u trenutku.Nemam neki koji posebno volim ili ne volim.
 
bobba:
eh zamisli ovo..ona stidna malo i onako baci pogled u stranu, zatrepce i mazno ti kaze" mili dodji yebi me"....zar to nije bre cool............:))))

mmm... Sexy... :rolleyes: Doduše rekla je ona meni nešto u sličnom fazonu, jednom... Ne baš rekla... Šapnula na uvce... Mmm.. :D
 
PLESsitnihDEMONA:
Dvocevka,hahahahahahahaha! Shokovi! jel se to odnosi na zene? Ono kao prima dve cevi od jednom ili sta?
Meni je "tucanje" glup izraz,a zene ga cesto koriste.
Ceka da vidim sta ja koristim...zveknuti,*******,puniti,drndanje,duvanje,trpanje,drndulja,guzulja,koknjacha,potochara,dashna dusha,slobodna ili liberalna devojka,vaginica...kako mi sta padne na pamet u trenutku.Nemam neki koji posebno volim ili ne volim.


da, da .... dvocevka, trocevka ... to su izrazi jednog naseg uvazenog forumaskog clana za osobe zenskog pola:lol: i to bi moglo da ide u ono : novi izrazi koje nismo culi do sada:wink:
 

Back
Top