rezaci

Danas su i jeftini i skupi rezači u osnovi isti, jedino je reklama za firme koje proizvode poznatije rezače skuplja, pa to neko mora da plati. :wink:
 
Mala preporuka:

Ako uzimate rezace, svedite svoj izbor na dva modela - Asus i Lite On. Ne znam oznaku ni jednog ni drugog, ali se uglavnom samo jedan model i moze naci kod nas.

Asus preporucujem zbog toga sto dolazi u Full Pack varijanti, a Lite On zbog toga sto znam ljude koji su i vise nego zadovoljni ovim rezacem.

Ako neko ima neki bolji predlog, neka kaze...

Pozdrav,
Charlie Brown 8) :idea:
 
moras da pratis iskustva u stopu recimo teac je nekada bio super do prosle pretprosle godine od tada je KATASTROFA e nisam pratio zadnja 2-3 meseca situaciju mozda se poboljsao
isto i LG bili su prvo loshi pa OK pa su opet loshi mnooogo ovi rezaci 52x su katastrofalni
Sony se dobro pokazao(liteon) a cujem i ASus
 
Charlie Brown:
Mala preporuka:

Ako uzimate rezace, svedite svoj izbor na dva modela - Asus i Lite On. Ne znam oznaku ni jednog ni drugog, ali se uglavnom samo jedan model i moze naci kod nas.

Asus preporucujem zbog toga sto dolazi u Full Pack varijanti, a Lite On zbog toga sto znam ljude koji su i vise nego zadovoljni ovim rezacem.

Ako neko ima neki bolji predlog, neka kaze...

Pozdrav,
Charlie Brown 8) :idea:



Nema boljih predloga od tvog.Ja imam ASUS 5224 A (za sad je to zadnji model) u OEM pakovanju,dobijes CD-R, CD-RW i drajvere,kabal za zvucnu, IDE kabal i UZIVAS!!!Skoro da nema sanse da ti pukne CD(meni jos nije,a ni ortaku).Mada sam razmisljao o Lite On-u...
 
Cekajte,stanite,ako ne valja LG rezac,onda ne valja ni LG citac.Meni treba citac. KOji je dobar? U svim radnjama prodaju LG kosta 20e ako nekog zanima.
 
:) ASUS CDRW 52x 24x 52x = 39E po radnjama. Sjajna stvar. Citac... s obzirom da im je cena pala ispod 20 evrica sve je receno CD format je umro, ziveo DVD, jedino sto DVD romovi ne citaju najbolje CD medije. Od sivila se izdvaja PIONEER DVD rom, kao nekad TEAC. Ja imam model 116s vec par godina i mogu svima reci - prezadovoljan sam. Jednostavno cita SVE i radi kao sat. Cuo sam da je 120s podjednako dobar - nikako ne uzimajte 117.
Poz.
 
ja sam pre 10ak dana uzeo ASUS 52x i za sada sam vise nego zadovoljan. dvoumio sam se izmedju lite-on i njega, ali je firma koja u nisu to prodaje manje ozbiljna (i likovi su manje ljubazni, sto me mnogo nervira :lol: ) od one koja uvozi asus (pakom).

btw, sta je mount rainier??? :roll: :?:
 

Back
Top