Muške face

Georgio

Obećava
Poruka
99
dok vode ljubav ili sex! Sigurno ste primetili da muškarci u toku sexa imaju naj češće face ko da hoće da vas ubiju, polome, da su preplašeni ili pred kraj kao da dižu stenu, ili da ih nešto ubolo ili udarilo. A žene mogu imati slične face samo ređe. Zašto i kako?
Molim za ozbiljne i duhovite komentare.
Kao i to, zašto žene više ispuštaju neke zvuke u toku sexa nego muškarci?
 
Vidiš, i ja sam razmišljala čemu takve face .... ali to je valjda od prejakog truda da ispadnu dobri ljubavnici, pa se napinju napinju napinju i usled toga sledi grimasa koju oni ne mogu da kontrolišu.
Što se žena tiče - krici su deo estetike - koliko želiš svom muškarcu da dokažeš da ti je lepo... valjda one što vrište imaju extra j...če ....

Ma bitno je samo da ljudi zaista uživaju u sexu, kako ga manifestuju manje je važno.
 
NatasaNatasa:
Vidiš, i ja sam razmišljala čemu takve face .... ali to je valjda od prejakog truda da ispadnu dobri ljubavnici, pa se napinju napinju napinju i usled toga sledi grimasa koju oni ne mogu da kontrolišu.
Što se žena tiče - krici su deo estetike - koliko želiš svom muškarcu da dokažeš da ti je lepo... valjda one što vrište imaju extra j...če ....

Ma bitno je samo da ljudi zaista uživaju u sexu, kako ga manifestuju manje je važno.
Ma tačno je da to nije bitno, nego stvarno zašto? Dok pravim i ja verovatno te face sigurno ne mislim da se time dokažem ili dam na znanje!
 
Ja mislim da se oni koji prave takve face ili previše foliraju ili se pogube tokom seksa. Ovi drugi to zaista ne rade namerno... Znam ribe koje, ako im nije lepo, samo stenju ili kao, uzdišu, ali kad im jeste lepo, onda krenu da pričaju... Dirty talk... :D
Meni super, obrni - okreni.
Inace, nemam pojma kakve face ja pravim. Moram da dam ribi digitalac pa da me uslika kad mi je najlepse, hehe!
Džordže, tebi je riba prsla u smeh kad te videla, pa te zagolicalo...? Hihihi...
 
Видео сам једном свој лик у огледалу за време оргазма. Обрве потигнуте максимално, очи мало притворене, уста испућена, као кад дуго изговарам слово "О"...мислим...смешни смо као ноћ. :lol: А свему томе претходи фаца...као да се спремам да избацим 200 кг. :lol:

P.S. Е да...поглед тј глава по аутоматизму иде горе.
 
Ljuba82:
Видео сам једном свој лик у огледалу за време оргазма. Обрве потигнуте максимално, очи мало притворене, уста испућена, као кад дуго изговарам слово "О"...мислим...смешни смо као ноћ. :lol: А свему томе претходи фаца...као да се спремам да избацим 200 кг. :lol:

P.S. Е да...поглед тј глава по аутоматизму иде горе.
izvini al pocela sam da te zamisljam :mrgreen:
 

Back
Top