AVI Film

mailme

Početnik
Poruka
4
Naime, skidoh s DCa juče film: HARRY POTTER AND THE GOBLET OF FIRE. Film je u AVI formatu, velicine oko 800Mb. Imam BSPlayer, Winamp i Windows Media Player. Ni sa jednim plyerom neće film da otvori, ima li možda neko ikakvu ideju šta da uradim da odgledam film???
Zahvalna u naprijed!
 
Koliko ljudi ce jos da postavi ovak glupo pitanje!!!? :confused:
Instaliraj kodeke. Instaliraj Divx, XviD i Najnoviju verziju FFDshow.
I Ima da ti radi sve.
Ako ne umes da nadjes kodeke googluj!!!!!!!!!
 
Imam ove codece:
GSpot Codec Information Appliance
Nimo Codecs Pack v4.33
XviD MPEG-4 Video Codec

a i pored njih nece da mi otvori film, a probala sam sa BSplayerom, Winampom, Windows Media playerom i VLC playreom...i nijedan ne radi!

poz
 
GSpot Codec Information Appliance
Nimo Codecs Pack v4.33
XviD MPEG-4 Video Codec
Divx Media Codec 4.1.0
FFDShow

sad imam sad te sve codece I OPET NECE DA RADI. Pokusala sam i sa GSpot da ga provjerim ali se ne razumijem previse u ovaj codec, a pise milion stvari, cak na jednom mjestu kaze THIS IS INVALID AVI FILE DUE TO CORRUPTION OF THE DATA IN THE HEDAER. THIS IS A SERIOS PROBLEM AND THIS FILE IS NOT LIKELY TO PLAYABLE.
sto valjda znaci da file nije ispravan ili kako god ?

izvinite sto vas gnjavim, al niko se nije naucen rodio, i vi ste nekad gnjavili dok niste naucili :neutral:
 
Mozda je i neispravan fajl, a sto mozes jos da pokusas je da skines k-lite codec pack najnoviju i full verziju i ako ni tada ne bude radilo, sigurno je fajl neispravan. Desavalo se i meni par puta da skinem sa eMule-a takve fajlove...
 
File je totalno neispravan, a ja sad imam kamaru codeca u kompu ne znam koji da obrisem, a koji da ostavim. Nisam skinula taj K codec niti planiram, bem ti film. :twisted:
No hvala vam u svakom slucaju, super ste! ;)
pozz
 
A kome vas dvojica to odgovarate i kad je postavljeno to pitanje?!
smiley_emoticons_confused2.gif

Ajde bre, ne bunarite više!
 

Back
Top