Aljaski malamut

Hvala.... A sto se tice kupanja? Sad ga trenutno cistim od krpelja posto ih ima dosta... Planiram da ga kupam za neki dan .... Inace je jako lepo ocuvan .... Samo treba malo da se dotera. Ne jede puno. Citao sam nesto o njima i primetio sam da svuda pise da zahteva treniranje, ja ga cesto izvodim i trcim sa njim.
 
Божидаре,ако га редовно чешљаш(али четкомкоја му извлачи подлаку и стиже до коже) нема потребе да га често купаш,зашраво често купање му шкоди длаци,и ако користиш специјални шампон.Дав пута годишње је сасвим довољно.Они немају мирис,а ако се појави било какав мирис на длаци треба отићи до ветеринара,да се погледа да није зарадио какву кожну инфекцију.
Што се тиче шетњи и слободног трчања,то им није довољно да их стварно умориш.Само рад ,а то значи презање,њих може да потпуно задовољи и уморни на онај здрав и користан начин.Такође ,ако је добро обучен ,можеш да му ставиш на леђа мали специјални ранац у који ставиш све ствари које ће вам требати за читав дан и кренеш у дуге шетње у природи.Пријаће и теби и њему много.
 
Ova dva trogodisnja psa se trenutno nalaze u prihvatilistu za pse u Drazevcu jer vlasnikova zena, po njegovom odlasku na rad u inostranstvo, ne zeli da se brine o njima.

1002838_472980286129925_1173521435_n.jpg

Direktni link: https://www.facebook.com/photo.php?...645.1073741836.100002538734492&type=1&theater

Kontakt: 065 8780177
 
Zdravo...
Zainteresovan sam vec duze vrijeme za ovu rasu. Naravno tome prethodi moja odluka da kupim psa tj odluka da imam ljubimca.

Pretrazivao sam po internetu, krenuvsi od site MalamutSrbija gdje sam naisao na odgaivacnice. Vidio sam da g-din Zoran koji ima muzijaka Kurjak ima dva legla, jedno staro dva mjeseca i drugo 15 dana. Da li je neko upoznat sa ovim i da li mi mozete reci kakvog su kvaliteta? Cistokrvni? Porijeklo i sl?

Hvala mnogo.
 
Zdravo...
Zainteresovan sam vec duze vrijeme za ovu rasu. Naravno tome prethodi moja odluka da kupim psa tj odluka da imam ljubimca.

Pretrazivao sam po internetu, krenuvsi od site MalamutSrbija gdje sam naisao na odgaivacnice. Vidio sam da g-din Zoran koji ima muzijaka Kurjak ima dva legla, jedno staro dva mjeseca i drugo 15 dana. Da li je neko upoznat sa ovim i da li mi mozete reci kakvog su kvaliteta? Cistokrvni? Porijeklo i sl?

Hvala mnogo.[/QUOT
У ваљеву имаш одгајивачницу доктора (уби лаи не могу да се сетим да ли Николића или Димитријевића) који има изванредне псе изванредних крвних линија (Del Biagio) који су једни од најпрестижнијих одгајивача у свету.
 

Back
Top