DERBI

Uzasno mrzim pauzu u prevenstvu zbog reprezentacije.Zvezda je taman uhvatila niz i prekinuti smo na pola.A posebno sad pred derbi.
Ipak mislim da je grobari jos uvek nisu oporavili od shoka sa Tikvom i Hajdukom. A imaju i ovog novog trenera koji odmah nalece na nas,a slabo sta zna o nama i o derbiju.Mada ni Zenga ne zna nista...osim o derbiju Milan-Inter...ali opet je duze sa igracima nego ovaj svabo.
Sta da kazem...ocekujem da ih dobijemo 1-0! :)
 
PALITE SE I JEDNI I DRUGI, A FUDBAL NAM VODI MAFIJA.KAO ŠTO JE ZVEZDA DOBILA PARTIZAN KAD JOJ JE BILO NAJTEŽE TAKO MISLIM DA ĆE SADA BITI
SAMO ZA PARTIZAN, U NAJGOREM SLUČAJU BIĆE X DA ZAKUVAJU PRVENSTVO.
 
valjda cemo dobiti,milsim to je sada realno...
mada nikad se ne zna,bicu tamo i navijacu svih 90 minuta najjace sto mogu,pa sta god da bude

mi cemo uvek biti tu...
 
ZNAČI AKO GA NE KUPI ILI ŠTA VEĆ MOŽE SLOBODNO DA KUPI PRNJE I DA PALI IZ GRADA,DOSTA SU BRATE POSTILI NA PARTIZANOVOJ GRBAČI.
 
Kad sam ja pricao da je Perovic fudbalercina par vas mi se smajalo... pa valjda se asd dokazao...
Jeste da smo igrali lose ali ipal Zvezda je Zvezda i pobeda u derbiju je velika ma kakva god bila... Ostajemo prvi do kraja... jos samo da Romu obrstimo na Marakani i mozemo reci da nam je ova sezona uspesna....
 

Back
Top