najbolje palachinke u gradu

Pa ono...u Keopsu stave jaaako tanak sloj Nuetele(ili chega vec)....Bukvalno mi stave vishe plazme nego Nutele...A setih se zashto su prazni....Pre izvesnog vremena chovek se otrovao palachinkom iz Keopsa...
E sad je otvoren Glumac i u Vojislava Ilica....Danas sam bila...Ladno su slatke 50 din a slane 70 din...Verovatno samo u pochetku....
 
Banshee:
kakav keops :roll:
oni su skrtice tamo.samo ti daju testo a fil oskudan.
ja kazem pinokio.tamo stave dosta fila.
ma ne volim ja palacinke nesto.fil da,ali ono testo mi je tako bljutavo :?


Evo ti sema za to. Sad sam dosao iz Keopsa, nije bilo guzve, platio, dao racun i dok sam cekao odvalio zvaku sa zaposlenima. Posle zezanja, pita jedan "Gde radis?", a ja kao iz topa "Finansijska policija". E sad zamislite koliko nutele i oraha bi u onom jadu od testa :lol:
 
marlon:
Evo ti sema za to. Sad sam dosao iz Keopsa, nije bilo guzve, platio, dao racun i dok sam cekao odvalio zvaku sa zaposlenima. Posle zezanja, pita jedan "Gde radis?", a ja kao iz topa "Finansijska policija". E sad zamislite koliko nutele i oraha bi u onom jadu od testa :lol:

A zaposleni se samo zajebavaju.....
BTW....nutela sa orasima....ne volim orahe... :roll:
 
marlon:
Evo ti sema za to. Sad sam dosao iz Keopsa, nije bilo guzve, platio, dao racun i dok sam cekao odvalio zvaku sa zaposlenima. Posle zezanja, pita jedan "Gde radis?", a ja kao iz topa "Finansijska policija". E sad zamislite koliko nutele i oraha bi u onom jadu od testa :lol:
odlicno,samo sto bi mene provalili da nisam iz finansijske policije.em sam previse mlada,em nemam policijski izgled.tako da nista od toga u narednih...10 godina :roll:
ja bih inace uzela nutelu i kokos ili nutelu i visnje pa bih sastrugala fil pa ostatak dala onom cigi ispred tome sto me stalno startuje da mu dam dinar za hleb.dobio bi hleb,i to kakav. :D
 
Banshee:
odlicno,samo sto bi mene provalili da nisam iz finansijske policije.em sam previse mlada,em nemam policijski izgled.tako da nista od toga u narednih...10 godina :roll:
ja bih inace uzela nutelu i kokos ili nutelu i visnje pa bih sastrugala fil pa ostatak dala onom cigi ispred tome sto me stalno startuje da mu dam dinar za hleb.dobio bi hleb,i to kakav. :D

Ma koji policijski izgled. Da vidis kako ja izgledam, kao zajebant. Nisu ni oni verovali, pa im ja na pokazao clansku kartu za London Underground....sve ima, slika, barcode, smrzli se kad su videli. E onda je krenula nutela velikom kasikom.... :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top