Sibirski haski

1017188_10200324245492131_1635479934_n.jpg


- - - - - - - - - -

Pogledajte prilog 292395 ovo je nasa najstarija devojcica :D
 
Hvala puno na savjetima,interesuje me jos da li mislite da je dobro da vaspitavam stenca tako sto cu ga kada uradi nesto sto ne treba ostaviti samog u sobi?
Мислим да нећеш.Пре ћеш имати демолирану собу.Казна је тренутна или не вреди.Подсећај га на то,али је само подигнути прст довољан и твој ослучни став.Јер ти си вођа чопора и не треба да доказујеш своју снагу над њим,него своје место.Покажи поштовање - добићеш поштовање.
То је моје мишљење и искуство од 17 година са Сибирцима.Други људи имају друга искустав и другачија мишљења.Немој слушати никог безусловно,него пронађи свој однос са својим псом.

- - - - - - - - - -

Честитам ти од свег срца на девојчицама:rodjendan::vatromet:
 
da li da dajem stencu od 2 mjeseca mlijeko ili jogurt,ili da uopste ne dajem?
Када престане да сиса заборави на млеко.Јогурт је сјајан и воле га,а и онај "швапски сир",који се мрви.Он није слан и слободно га мешај са другом храном без обзира да ли сувом или влажном.
 
Evo 2 dana iskustva,odusevljen sam sa njim.Samo sto sam se optereretio pa posle svakog poteza razmisljam da li sam pravilno postupio.Koliko vremenski otprilike treba da bi naucio gdje da piski i kaki?
На то ти нико не можа са неком тачношћу да одговори.Зависи и од тебе и од њега и од објективнх могућности (да ли живиш у стану,кући,на спрату ислично)
Немој много да се бринеш и оптерећујеш пошто ће ти штенац осетити да си узнемирен.Уживај у сваком моменту пошто су сви јединствени.Брзо ће да порасте и овај период треба памтити.
 
bas mnogo spava preko dana,pa ne znam da je to zbog vrucine ili zato sto je mali pa mu treba dosta da spava?
Мимина мама ти је лепо и кратко рекла.Мора да спава ,тако се расте.Врућина и оморина га такође терају да спава,а свежина и ноћ га разиграју.Користи то да се што више умори у касне сате,играјте се и трчите,па ће те обојица лепо спавати.
 
Ja se izvinjavam ako vec negde postoji ova tema nisam mogao da se snadjem no da predjem na stvar... Razmisljam da kupim sibirskog haskija pa me zanima njegova narav kakav je za dresuru i odrzavanje :) hvala unapred :)
 

Back
Top