U koga ste bili platonski zaljubljeni?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Joj, ja sam platonski zaljubljena i sad, i upravo o njemu razmisljam, ali on nije poznata licnost, U stvari, ja ga poznajem, on je iz San Diega, zove se Freddie (Frederico), i mnooogo je divan lik. A ono sto je najcudnije, on ni malo nije moj tip (ko je ikada procitao jedan moj post o frajerima, zna an sta mislim), zapravo, mislim da je to nesto vise i od mene same. Astralni nivo :lol: iako ne verujem u to. Ipak, on je jedan od onih tipova za koje bih volela da se udam i da mu rodim gomilu male dece...
 
AMY-LEE:
pa ovako Paul McCoy al na nekim slikama je grozno ispao al generalno-I Love Paul McCoy!! :oops:

a tebi ko se svidja?
Kad sam bila mladja svidjalo mi se milion njih.Evo koga se secam:Zdravko Colic,Pedja Mijatovic,Divac,Joksimovic,Boris Novkovic...Bilo ih je naravno jos,al se u ovom trenu ne secam.
A sada....sada mi se svidja samo Pedja Stojakovic....presladak je.......obozavam ga........vec 2 godine..... :wink:
 
Courtney:
Dany - Cradle of filth
Ville Valo - HIM
Srdjan Brankovic iz Alogie
onaj iz Type O Negative
onaj iz 69 eyes
:oops:

A ti se bas lozis na metalce sa dugim crnim kosama.
A znas zasto Ville Valo nosi kapicu u poslednje vreme?
Zato sto je previse skratio kosu, pa ga sramota da ide takav, pa nosi kapicu sve dok mu ne poraste kosa :) Inace obozavam HIM, a i Cradle of Filth (Denijev glas je fantastican :twisted: )

A Srdjan...Da te malo mucim: do pre tri meseca sam izlazio u isti lokal gde je izlazio i on dok nije otisao u vojsku, vidjao sam ga svake subote :)
Ali to mesto je sada trulo, vise nema svirki....
 
A SNAJA88 je zesci lik, kad u temi spominje PLATONSKU ljubav....

Ej, curo, kad upoznas anticku filozofiju, ti onda spominji Platona i njegovo ucenje. Platonska ljubav nema ama bas nikakve veze sa ovom temom, to je nesto skroz drugo.....

Inace, ja sam jedno vreme bio "zaljubljen" u Sandru Nasic iz Guano Apes... Obozavam njen glas :)
ona je cudna mnogo... Na nekim slikama izgleda predivno, a na nekim izgleda mnogo ruzno...
E, u to vreme ja jos nisam znao za te slike na kojima mi je ruzna :)
 
kliford:
Courtney:
Dany - Cradle of filth
Ville Valo - HIM
Srdjan Brankovic iz Alogie
onaj iz Type O Negative
onaj iz 69 eyes
:oops:

A ti se bas lozis na metalce sa dugim crnim kosama.
A znas zasto Ville Valo nosi kapicu u poslednje vreme?
Zato sto je previse skratio kosu, pa ga sramota da ide takav, pa nosi kapicu sve dok mu ne poraste kosa :) Inace obozavam HIM, a i Cradle of Filth (Denijev glas je fantastican :twisted: )

A Srdjan...Da te malo mucim: do pre tri meseca sam izlazio u isti lokal gde je izlazio i on dok nije otisao u vojsku, vidjao sam ga svake subote :)
Ali to mesto je sada trulo, vise nema svirki....
Ajde da se mi upoznamo,pa da me ti upoznas sa njim :oops: :lol:
 
kliford:
Courtney:
Dany - Cradle of filth
Ville Valo - HIM
Srdjan Brankovic iz Alogie
onaj iz Type O Negative
onaj iz 69 eyes
:oops:

A ti se bas lozis na metalce sa dugim crnim kosama.
A znas zasto Ville Valo nosi kapicu u poslednje vreme?
Zato sto je previse skratio kosu, pa ga sramota da ide takav, pa nosi kapicu sve dok mu ne poraste kosa :) Inace obozavam HIM, a i Cradle of Filth (Denijev glas je fantastican :twisted: )

A Srdjan...Da te malo mucim: do pre tri meseca sam izlazio u isti lokal gde je izlazio i on dok nije otisao u vojsku, vidjao sam ga svake subote :)
Ali to mesto je sada trulo, vise nema svirki....
Proslog vikenda su svirali u sapcu (alogia)!!!!
ma ljudi da se ne lazemo KOJOT je najlepsi!!!!!!!!!
 
Courtney:
kliford:
Courtney:
Dany - Cradle of filth
Ville Valo - HIM
Srdjan Brankovic iz Alogie
onaj iz Type O Negative
onaj iz 69 eyes
:oops:

A ti se bas lozis na metalce sa dugim crnim kosama.
A znas zasto Ville Valo nosi kapicu u poslednje vreme?
Zato sto je previse skratio kosu, pa ga sramota da ide takav, pa nosi kapicu sve dok mu ne poraste kosa :) Inace obozavam HIM, a i Cradle of Filth (Denijev glas je fantastican :twisted: )

A Srdjan...Da te malo mucim: do pre tri meseca sam izlazio u isti lokal gde je izlazio i on dok nije otisao u vojsku, vidjao sam ga svake subote :)
Ali to mesto je sada trulo, vise nema svirki....
Ajde da se mi upoznamo,pa da me ti upoznas sa njim :oops: :lol:

Pa njega ne znam licno...
Ali znam Djedu koji im na koncertima, pored Dabe, svira klavijature, a svira im i u Hexagramu....
Ali, veruj mi, njega ne bi volela da upoznas :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top