Bolji zivot...Giga i ostali

Pa neka ih vrte...
Ima dece koja to nisu nikada gledala...

Ja recimo nikada nisam zapamtijo zivot u SFRJ
A video sam kako je to bilo bas zbog stalnog ponavljanja domacih filmova.

Seca li se neko serije Otvorena vrata sa
Lanetom, Cvijanovicem i onim plavim tipom
 
E stvarno manite se politike...
Nisu toliko lose nase serije :)
Ali Otvorena vrata vrh!!!!!!!!!!!!1
Cakana i ostali likovi,mogla bih da je gledam 1000*,mogli bi opet da je puste.
A kad smo kod serija,jel se secate Laku noc deco,ono sa lutkama,nije bas isto ali znam da ih nisampropustala :)
Ma imamo mi talenta bre! :)
 
Kada sam bio mali jednom sam gledao to laku noc meco i posle toga vise nisam bio ista osoba. Misli da scena, u kojoj zeka ortak sa vukom, mi je promenila zivot, imao sam traume, ponovo sam vrsio nuzdu u krevetu, cak su me vodili kod psihijatra, jedva sam izlecen. Sada kada si je spomenula (seriju) opet se sve vraca.
 
Bolji Zivot je serija koja je, cini mi se, upropastila naciju, pesebno sa onom ocajnom pesmom "Ja hocu zivot". Sta je pouka - samo prezivljavanje, problemi, dugovi i bezanje iz realnog zivota sa upustanjem u ljubavne afere, koje svima dodju glave.
Previse je repriziranja, za moj ukus.
 
Bolji Zivot je serija koja je, cini mi se, upropastila naciju, pesebno sa onom ocajnom pesmom "Ja hocu zivot". Sta je pouka - samo prezivljavanje, problemi, dugovi i bezanje iz realnog zivota sa upustanjem u ljubavne afere, koje svima dodju glave.
Previse je repriziranja, za moj ukus.

Vec sam jednom reagovala. Morala bih ponovo, ali ne mogu, ne daju ovi sa foruma.
Bolji zivot je toliko zalosna serija, da je za zaljenje. Ja sam je gledala pet puta od kada sam u Srbiji, vec tri godine. Inace, znam da je bila hit i kada sam bila mala, jer sam povremeno dolazila.
 

Back
Top