Nekome je poludela glava

samo_se_smeshkam

Početnik
Poruka
2
Zajedno smo dve godine. Ne zivimo u istom gradu. Mr je imao cimerku sa kojom je ziveo par meseci do pre izvesnog vremena.Uvek mi je isla na onu stvar i on to zna. Mladja je od njega par godina (mi smo isto god 81.), sva je mala, slatka, lepa, mrsava... Sad otkad ne zive zajedno, oni se druze. Vidjaju se skoro svaki dan, cuju se stalno...I sve to mene nervira... Uhhhhhhhhhhh. Kada mu nesto kazem, ispadnem luda i neuroticna.
E sad razlog za moje gubljenje zivaca.
Ona ga zove u 1h ujutru, onako bez veze (ma da)
Kada sam bila kod njega na gajbi, ona je banula i kada me je videla, sledila se. Bila je sa nama i jos jednim drugarom par sati. Sve je bilo ok, svi smo pricali, zezali se, Ali za sve to vreme NIJEDNOM se nisu pogledali...
Ja mislim da tu nisu cista posla.
A vi drage moje?
 
samo_se_smeshkam:
Zajedno smo dve godine. Ne zivimo u istom gradu. Mr je imao cimerku sa kojom je ziveo par meseci do pre izvesnog vremena.Uvek mi je isla na onu stvar i on to zna. Mladja je od njega par godina (mi smo isto god 81.), sva je mala, slatka, lepa, mrsava... Sad otkad ne zive zajedno, oni se druze. Vidjaju se skoro svaki dan, cuju se stalno...I sve to mene nervira... Uhhhhhhhhhhh. Kada mu nesto kazem, ispadnem luda i neuroticna.
E sad razlog za moje gubljenje zivaca.
Ona ga zove u 1h ujutru, onako bez veze (ma da)
Kada sam bila kod njega na gajbi, ona je banula i kada me je videla, sledila se. Bila je sa nama i jos jednim drugarom par sati. Sve je bilo ok, svi smo pricali, zezali se, Ali za sve to vreme NIJEDNOM se nisu pogledali...
Ja mislim da tu nisu cista posla.
A vi drage moje?


Nemoj vise da se smeskas:wink: Nisu cista posla:|
 
E draga moja tako je moja best drugarca prosla.Imala je decka koji je imao najbolju prijateljicu sa kojom je isao zajedno na fax,ucio,culi su se fonom,..isli na sajmove i bla bla bal i Moja drugarica je uvek sumnjala da ima nesto vise od prijateljstva jer je njegova drugarica sa faxa isto tako slatka,mala,plava,mrsava,...I naravno on je znao da njegova devojka ne podnosi njegovu drugaricu ali je coolirao stalno tu situaciju...dok jednoga dana ...nije saznala da ju je Dragi decko prevario sa svojom drugaricom ....i jos dan danas su zajedno......Tako da mani se corava posla.....ubi je na mestu-sto bi rekao RADOVAN III :D:D:D
 
najgore je sto to nisi videla na vreme:? mrzim triper - šeme

trebalo bi da nahvataš i dečka i bivšu cimerku i da ih oboje odereš ko zečeve - meni bi bar bilo lakše:lol: :lol: :lol: šalim se.Definitivno ima ...... među njima.Pitanje je samo kad će da ti kažu - pritegni je - pa ćeš dobiti odgovor.;) mislim da ona to potajno priželjkuje:roll:
 
samo_se_smeshkam:
Zajedno smo dve godine. Ne zivimo u istom gradu. Mr je imao cimerku sa kojom je ziveo par meseci do pre izvesnog vremena.Uvek mi je isla na onu stvar i on to zna. Mladja je od njega par godina (mi smo isto god 81.), sva je mala, slatka, lepa, mrsava... Sad otkad ne zive zajedno, oni se druze. Vidjaju se skoro svaki dan, cuju se stalno...I sve to mene nervira... Uhhhhhhhhhhh. Kada mu nesto kazem, ispadnem luda i neuroticna.
E sad razlog za moje gubljenje zivaca.
Ona ga zove u 1h ujutru, onako bez veze (ma da)
Kada sam bila kod njega na gajbi, ona je banula i kada me je videla, sledila se. Bila je sa nama i jos jednim drugarom par sati. Sve je bilo ok, svi smo pricali, zezali se, Ali za sve to vreme NIJEDNOM se nisu pogledali...
Ja mislim da tu nisu cista posla.
A vi drage moje?

Imas sve razloge da budes ljubomorn. razgovaraj sa njim i posvadjaj ako treba. Slobodno reci da ti je taj odnos vrlo cudan, ili napravi neku sacekusu , bani mu na gajbu, spijuniraj ga... javi da znamo kako je proslo
 
Nisu, jer ja nikada ne bih zvala drugara u jedan noću...a pri tom jopš da znam da ima devojku i logično je da su zajedno, jelte, noću se ne pije kafa....zaista nikada....drugaricu MOŽDA (ali ne znam šta treba da se desi i za taj poziv, naravno, ne ako smo obe u gradu pa treba da se nađemo)
Ja baš jako ne volim te sumnjive situacije..drugi grda, on sa cimerkom...mislim, ok ako ti je šema ali - ako ti je dvogodišnji "dečko"....kako ste vi tolerantne žene! Ali, ne bih da budem takva, ipak nenenene.
 
samo_se_smeshkam:
Zajedno smo dve godine. Ne zivimo u istom gradu. Mr je imao cimerku sa kojom je ziveo par meseci do pre izvesnog vremena.Uvek mi je isla na onu stvar i on to zna. Mladja je od njega par godina (mi smo isto god 81.), sva je mala, slatka, lepa, mrsava... Sad otkad ne zive zajedno, oni se druze. Vidjaju se skoro svaki dan, cuju se stalno...I sve to mene nervira... Uhhhhhhhhhhh. Kada mu nesto kazem, ispadnem luda i neuroticna.
E sad razlog za moje gubljenje zivaca.
Ona ga zove u 1h ujutru, onako bez veze (ma da)
Kada sam bila kod njega na gajbi, ona je banula i kada me je videla, sledila se. Bila je sa nama i jos jednim drugarom par sati. Sve je bilo ok, svi smo pricali, zezali se, Ali za sve to vreme NIJEDNOM se nisu pogledali...
Ja mislim da tu nisu cista posla.
A vi drage moje?

Jooooj ja bih do sad već odlepila i razbila bih pola kuće o njega :(
 
e znas sta... ma koliko bio tolerantan mislim da neke stvari nisu u redu..
ja bi lepo otvoreno pitala i nju i njega o cemu se tu radi.. a njoj bi stavila do znanja da mi smeta da mi tako cima decka.. jer prosto to tako NE MOZE.. zna se ko je prvi i ispred svih tako da, reci bez ustrucavanja sta te muci...
 

Back
Top