Pomagajte oko izbora mp3 playera

gospodin

Početnik
Poruka
15
U nameri sam da uzmem takeMS od 512 MB, nema FM i ima 5.g. garancije. D ali je to pametno ? Šta treba gledati kod MP3-ja? Meni treba samo da slušam muziku, šta će mi diktafoni, kamerice, merači koraka... Čak sam i za FM čuo da je čujnost samo u krugu 2., pa šta će mi i to. Uzeo bih nešto do 100€, ali da nije Xwavw, Cannon ili sl. iRiver mi je preskup, a neki moji ortaci su imali problem sa jednim od njih, i kod majstora su im rekli a tu nema popravke, sve je unutra zalemljeno, i da to ideU KANTU - ZAJEDNO SA 170 € I MESEC DANA KORIŠĆENJA ?! Šta da radim ? POMAGAJTE BRAĆO ( a za sestre ću se snađem i sam) !!!
 
Mislim da MSI nisu loši, ali da su precenjeni, te da ono što nude, traže veliku cenu, te da jedino vredi njihov SPORT program, od 512 MB, ali šta će ti pedometar, kalorimetar, i za to moraš da daš preko 12.000.din ! Firma jeste dobra, ali delju sa cenama, a sve se sklapa u Kini. Na sajtovima tipa Amazon, gde ima i mišljenje kupaca, nešto mi mnogo ne hvale MSI, ali zato je hvaljen takeMS-nemački, koji ima garanciju 5 god, i Creativ-ov MuVo V200XT , koji je dobar odnos cena/kvakitet.
Zaključak, ako imaš pare za bacanje, onda MSI Sport %11 od 512MB, a ako si "racionalan" kao 20% - čija su primanja ispod proseka ljudske pristojnosti, onda pomenuti MuVo , koji ti staje 78€, za 512MB
Zadovoljan ?
 
vidi.
naleteo sam na msi mega player 533 sa 256MB USB2.0 i opcijom snimanja za 4000 din sto mi deluje povoljno jer stvarno nemam ni nameru ni para da kupujem mp3 player za lovu za koju moze da se kupi manje kvalitetan stub, i zato pitam da je taj player dobro resenje posto realno nisam nesto vidjao jeftinije :) a nisam ni pri parama da dajem nesto vecu sumu novca. :)
zato me zanima misljenje o ovom playeru odnosno da li je dzubre ili solidan kvalitet.
 

Back
Top