Autobuske stanice u Srbiji

Hallooo

Primećen član
Poruka
649
Nedavno sam naišao na odličan sajt za sve one koji putuju širom Srbije autobusom. Na sajtu http://autobuskestanice.com/ ćete naći sve one informacije koje su vam potrebne, a posebno će vam značiti ako u neki grad idete prvi put.

Vrlo lepo su prikazane sve glavne autobuske stanice i to ne samo u velikim gradovima, poput recimo : Beograda, Novog Sada, Kragujevca, Niša, Jagodine..., kao što je uglavnom običaj, već i autobuske stanice u manjim mestima, ma primer u : Staroj Pazovi, Negotinu, Leskovcu, Vrbasu, Mladenovcu, Vlasotincu i mnogim drugim.

Ovde ćete saznati sve što vam može biti od koristi, a posebno ako u neki grad idete prvi put. Sve informacije su tačne, što je vrlo važno, jer sam proverio par gradova i mogu to da tvrdim. Ima i broj telefona i adresa glavnih autobuskih stanica u gradovima, a ono što mi se posebno sviđa jeste što postoji Google mapa, pa je i snalaženje u nekom gradu znatno lakše, ali i što su tu i informacije o samom gradu i onome što vredi u njemu videti, kao i način kako da stignete od autobuske stanice do određenih delova grada i uopšteno, kako funkcioniše gradski i prigradski saobraćaj u određenom gradu.

Svakako odličan sajt jer predstavlja Srbiju i njene gradove na pravi način. Ne zaboravite da onaj ko ne poznaje svoje ne može na pravi način da poštuje ni tuđe. Zato krenite u upoznavanje Srbije, koja ima svašta lepo da ponudi u to ne sumnjam. I iskoristite informacije sa ovog sajta, kako biste se bolje snašli u svim gradovima. Čak i ako idete sopstvenim kolima, a ne autobuskim prevozom, ovaj sajt vam definitivno može biti od koristi. Uverite se i sami!
 

Back
Top