Prince of Persia 3: Two Thrones

Fanatic_Kv

Primećen član
Poruka
860
Pa sad kad se konacno zna oficijalni naslov ove igrice da potegnemo temu...

Znam da ovde ima jos ljubitelja ove, za mene, najbolje igrice na svetu!!!!!
tako da ko zeli da razmenjuje utiske i ocekivanja 3. dela sage o princu neka pise....
igrica izlazi 1.11.2005 ali to je samo obelezeni datum tako da treba da je ocekujemo maloooo kasnije....
 
Sto se cimate za te savove!!!!!
Igricu vrredi igrati iz pocetka... ja sam je obrnuo 3 puta!!!!!
Da bi odgledao oba zavrsetka... da bi pronasao sve one tajne i predmete iz galerije... vredelo je....

evo malo da vas uptuim u pricu za PoP3... Kao prvo najavljuje se JOS akrobacija i comboa (kao da ih nije bilo dovoljno)...Vodite dva odvojena lika...Svako ima svoje karakteristike, oruzija i comboe.... ponovo upravljate vremenom... nazalost ona zgodna riba...Misstress of Time iliti Kailina gine odmah na pocetku treceg dela.....Steta :( ona je bila bas jedna virtuelna lepota...onako za pamcenje! to je to.... bice jos...
 
Nemam pojma! Evo vec sat vremena igram Clif i nikako da prodjem.To je onaj nivo gde se sve rusi...Sve ja to predjem dok ne dodje na red vampirica koja ide po zidu...Uspem da je udarim ali kad ona pada padam automatski i ja...Hocu da izludim! Da li neko zna sta treba da pritisnem u trenutku kad prelazim zid,ubijam nju, da bih presla na drugu stranu a da pritom ne padnem?
 
Naravno... drzis desni sve dok ne pretrcis ceo zid...
Znaci, samo drzi desni kao i normalno sto ga drzis dok pretrcavas zid, a levi mozes uporedo da drzis svo vreme, ili da natempiras da zamahnes neposredno pred vampiricom kako bi je udarila iz zamaha (tako sam ja presao)...

sto se trailera tice, u samoj igri ti se otvara sve vise trailera sto vise artworksa skupis (iliti sto vise kovcega razbijes;))
 
Jos nesto.... Najbolje ti je da pre vampirice napunis svih 6 sand boxova, kako bi imala maximum sansi da vratis vreme ako nesto zabrljas... To si verovatno vec sama provalila, treba samo da visis na onoj grani pre vampirice dok ti se svi sand boxovi ne napune, onda je malo sanse da neces uspeti da predjes...
srecno;)
 
Hvala ti Mare ali opet mi ne uspeva.Uostalom nije ni vazno obzirom da znam kraj,prepricali su mi ga.Imam svih devet Life upgrade i uvek su mi puni sand tankovi...ali izgleda da ja onog trenutka kad treba da kliknem levi taster pustim desni i padnem.

Ps: Nasla sam trailere za novog Princa 3
 
Da se pohvalim! Zavrsila sam Warrior Within ( sa 9 life upgrade) jos mi je ostalo da ubijem Kalienu ( druga verzija )

Pop3 me potseca na Pop 1 bar po onim glomaznim cudovistima.

Negde na nekom sajtu sam procitala da izlazi 1.12 a ne 11 kako su najavljivali.
 

Back
Top