Vezbate li?

Lord of Chaos

Aktivan član
Poruka
1.598
Znam da smo se vec dotakli odredjene grupe misica, ali ne bi bilo lose da imamo jednu temu gde cemo razmenjivati misljenja, programe i slicno. DakleM, pitanje je da li vezbate i kako? Ili ste fizicki aktivni na neki drugi nacin?
 
jedanput je etotako lepo izjavila kako ideja definise formu.....nazalost sa telima sawremenih muskaraca nije tako......trening bilo kakve vrste je pozeljan, najkorisniji su sportovi koji zahtevaju osim fizicke snage i koncentracije, razmisljanje takodje.
licno basket i slobodno penjanje.

to donekle i pomaze oko izgleda, ali najvaznije je da popravlja raspolozenje i daje samopouzdanje.
 
Вероватно мислиш на теретану. Вежбам само зими...и то ћу од ове године само да цепам пропадања, згибове и трбушњаке.

...а иначе више волим да пичим баскет, ватерполо...ево...повезао сам 5 дана како играм баскет бар 2 сата.

...и да...слажем се...физичка активност је врло битна...не само због физичке кондиције...него и због неких умних послова. Кондиција и концентрација су уско повезане.
 
Vezbanje je moj zivot i bez toga ne bih mogao da funkcionism normalno... Sve i svasta sam vezbao i probao, a sada trenutno samo teretana jer sam ogranicen vremenom. Kad dodje lepo vreme onda tu ima jos dosta aktivnosti ;)
@Ljuba82
Covece gde si? Riba ti krenula na aerobik a ti jos lenstvujes :)
 
POP Mare:
Vezbanje je moj zivot i bez toga ne bih mogao da funkcionism normalno... Sve i svasta sam vezbao i probao, a sada trenutno samo teretana jer sam ogranicen vremenom. Kad dodje lepo vreme onda tu ima jos dosta aktivnosti ;)


Mhm, meni je posao zivot, ali bez stalnog treninga, cini mi se da bih skrenuo... Nazalost, zbog stalnih putovanja nemam bas vremena za neki drugi oblik vezbanja osim teretane ili zatvorske rutine, ali sta je tu je, bitno da volje ne ponestaje... :razz:
 
Pa cinjenica je da se vezbanjem u stvari borimo protiv genetike. Ja sam, recimo, krenuo da vezbam kako bih razvio pojedine misice, a onda ukapirao da mi to i psihicki prija... Jednostavno, svaki trening je nova prilika da poguras sebe napred, da nesto postignes za sebe... Ne znam, jednostavno odlican osecaj...
 
POP Mare:
@Ljuba82
Covece gde si? Riba ti krenula na aerobik a ti jos lenstvujes :)

Хахахах...ма знам, стално ме цима да кренем да вежбам. Хоћу да ухватим још пар дана лепог времена, па пичим баскет, ту у рупи, код мене. А и брате Октобар II ,главни рок :oops: . Само учим по цео дан, играм баскет, јеб... и конектујем се овде. На то се тренутно своди мој живот. Поздрав...видећемо се.
 
Lord of Chaos:
Pa cinjenica je da se vezbanjem u stvari borimo protiv genetike. Ja sam, recimo, krenuo da vezbam kako bih razvio pojedine misice, a onda ukapirao da mi to i psihicki prija... Jednostavno, svaki trening je nova prilika da poguras sebe napred, da nesto postignes za sebe... Ne znam, jednostavno odlican osecaj...

E moj lorde ja kad ga poguram....Da vidis miline moj pobro.... :D
 
Od mora - ništa, a tamo sam bio superhiperaktiivan /jedrenje, plivanje, scuba diving../ Po povratku u Bg, jednom sam vozio bicikl do SPA (Višnjičke Banje) i do Galenike, par puta sam igrao basket, znači - ništa. Ne računam to što radim redovno sklekove i preskačem konopac kod kuće :]
U međuvremenu, ortaci su već zakupili salu za mali fudbal, tako da sam ispao iz kombinacije i sad pod hitno moram da smislim šta ću da radim.
Prošle zime sam igrao skvoš, imam ja tako neke akcije "upoznajte sport i uživajte u njemu". :D
Bilo bi dobro da idem na plivanje, najverovatnije će to biti komb. za ovu zimu. Ali nije mi to dovoljno, moram nešto kolektivno...
OT sam.
Sasvim. Ne idem u teretane.
Izvini Loc :]
 
Lord of Chaos:
Griza savesti, a? :shock: Ranac na rame i pravac fitness! :-D

:lol: :lol: :lol: Jel se računa ono trčanje u Diablu? Bratić je instalirao igricu i počela sam ponovo da trčim sa čarobnicom okolo i da ubijam monstrume, nisam to igrala 100 godina :lol:

Ali ovako... Uffff, uvek sam premorena :oops:
 
majcheki:
:lol: :lol: :lol: Jel se računa ono trčanje u Diablu? Bratić je instalirao igricu i počela sam ponovo da trčim sa čarobnicom okolo i da ubijam monstrume, nisam to igrala 100 godina :lol:

Ali ovako... Uffff, uvek sam premorena :oops:


bas te briga.....inako si provereno najbolja riba na forumu.....ti imas jos fore da se zezas i nista ne radis:wink:
 

Back
Top